Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 12 678
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 134
Честити сладки мъже на мама Zhiki и мама Cayman !!! Да са ви живи и здрави малките слънца !!!
На мамите бързо да се възстановяват и да се прибират по-къщите   bouquet

# 46
  • Мнения: 200
Честита рожба на мама Кайман. Да са живи и здрави и бързо да се прибират на къщно  Hug  newsm51
tedi_ip а ти откъде ги научаваш тия хубави новини, все се чудя да те питам  Wink

# 47
  • Мнения: 6 713
Честито на мама Zhiki и на мама Cayman!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Какъв бебовалеж само! Crazy Crazy Crazy

Аз от днеска вече не си почивам и за секунда - мъжа ми не ми даваше да пипам нищо, но вече аз няма и да го слушам Naughty Naughty Naughty
Чистих с прахосмукачка и се наведох 2-3 пъти и така ме заболя всичко - корем, кръст, като баба ooooh! ooooh!

Тръгвам и да ходя на разходки вече, няма боли ме тук, боли ме там!

Ражда ми се и на мене вече Blush Blush Blush
 

# 48
  • Мнения: 139
честито и на мама cayman newsm51
казах ви ,че е затишие пред буря-дано да имаме още бебета днес smile3504

# 49
  • варна
  • Мнения: 147
Аа,не казвам Joy cayman ми се обади преди малко,а с нея и Жики пишем и в друг форум. Simple SmileХареса ми да съм щъркелче Simple Smile

# 50
  • Мнения: 200
Както ме беше страх от раждането , такава смелост добих последните няколко дни, заради тея бебочета и смелите им майки, си казвам че няма страшно и че искам само и аз да си видя момиченцето вече! И вече не ме е страх, даже нямам търпение вече  breastfeeding
tedi_ip страшна работа сте...направо се зачудих, ама вземи стани вестителка  Hug

# 51
  • Мнения: 242
Честито бебенце и  на мама Cayman  нека и е живо и здраво синчето и много да се гушкат от тук нататък
Какво правите бе момичета,взех сериозно да се замислям,отивам да си довърша чантата за болницата, че взеха да раждат  все момичета около моя термин  #Crazy И Кайман и Полинита и момченцата преобладават   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 289
Ха ха май грешката за ТИР-а беше много на място Simple Smile  Joy

ЧЕСТИТИ БЕБЕШОРИ НА МАМА Zhiki И МАМА Cayman   bouquet НЕКА ДА БЪДАТ МНОГО, МНОГО ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ ПОСЛУШНИ Simple Smile    bouquet

Aquariel и аз съм така, нямам търпение вече, обзе ме един ентусиазъм, все едно сега ще тръгна и аз да раждам  Laughing

# 53
  • Мнения: 135
4естито и на новите мами и бебоци,благородно им завиждам.
А понеже говорите за кекс,за цялата бременност го направихме вси4ко на вси4ко около 6 пъти smile3511

# 54
  • Мнения: 200
Да и както Петя одеве забеляза че преобладават момченца, ако идва ред на момиченцата, аз да взимам чантата и да чакам до вратата.... Mr. Green
Доли такъв оптимизъм ме е обзел, сигурна съм че ще се справим всички и ще сме супер доволни и щастливи! Heart Eyes

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 16:55 от Aquariel

# 55
  • София
  • Мнения: 289
Искренно се надявам да е така с всички ни Simple Smile

Незнам на кой идва ред и на кой не ама и на мен ми идва да взема чантата и да зачакам пред болницата  Joy  Joy

Амааа всичко зависи от бебовците, каквото кажа шефовете това ще е Simple Smile

# 56
  • варна
  • Мнения: 147
И аз тъкмо си мислех,че новите мами са покрай моя термин.Като се прибера от работа ще взема да приготвя и другата чанта с багаж Wink.Може пък да допълним списъка и с момиченца Joy
От вчера май нещо водим Мартенките по брой бебоци Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 17:22 от tedi_ip

# 57
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честити бебоци на мама Кайман и Zhiki , много да ги радват и да ги слушкат   bouquet
За сака за болницата - нагласен е вече , само чакам момента.  Flutter

Момичета много ме болят мен ребрата при вас как е? newsm78

# 58
  • Мнения: 242
Готова ми е чантата ама напълно,даже и резервното зарядно е в нея  Whistling, малееее ако някой ни чете може и да се спука от смях  Joy,за капак и котката ми дойде да ме погушка като че ли верно съм тръгнала Aquariel  и ние си оставаме с мацата вкъщи,неможахме да намерим кой да я гледа ,поне за година -две ,пък ако се намерят желащи междувременно ще я даваме,сега ще намеря снимка да я видите каква ми е хубава  Grinning (в албума е вече -разни)

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 17:08 от didimora

# 59
  • Мнения: 6 713
Готова ми е чантата ама напълно,даже и резервното зарядно е в нея 

didimora, напълно бях забравила за зарядно  ooooh! Мерси че напомни! Hug

Общи условия

Активация на акаунт