Бум от бебета настана, чакаме със трепет всяка следваща АПРИЛска мама !!!

  • 16 821
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 130
Cenitelka - да ти е здрав Стефан, да расте бърсо и да стане хубав и послушен като батко си Сашо:) А ти пак ще почерпиш за рождения си ден, ние няма да забравим:)

Didimora - да е здрава и красива малката Калина - с това прекрасно име само радост да ти внася в къщата!

Tiffany  - ti ne spi[ zaradi nas samo i samo temi da prawi[ - blagodarim!@

Pozdrawi na wsi`ki i - ajde nawyn na razhodki!!!

# 46
  • Мнения: 199

П.С. eli_v, siska_r и Byni  вие разбрахте ли се нещо за тоновете(нали утре трябваше да ходите  newsm78 )???Питам,защото си мислех да дойда и аз(ако ме искате де Whistling )Да си спретнем пак една импровизирана срещичка  Laughing

Приятен ден на всички и късмет на тръгналите да раждат   bouquet

Айде бе Съни, аз мислех утре на свиждане да ти идвам в АГ-то!  Grinning Grinning Grinning
Ами какво сме се разбрали, Сиска и Ели ще ходяв в 10ч, а аз ще ходя към 14ч, защото имам ангажименти сутринта!...Така, че имаш право на избор!  Hug

# 47
  • Мнения: 410
добро утро и от мен.тази нощ спах добре.честит рожден ден и честита рожба на ценителката!!!!!!!  bouquet.честита принцеса на дидимора!!!!!!!!!!.мале мами-страхотен ден само с хубави изненади-и аз искамммммммммммм Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 1
Ехааааа, че много бебешорковци са се разбързали! Да са живи и здрави, много борбени и да разбиват всички стени по пътя си като едни типични овни!
Аз днес си отивам на консултация, а докторката ми вика: ама ти защо си тук, няма ли да раждаш вече??? А пък аз така си я представям по-нататък във времето тази процедура и ако има начин да не мина през нея...... Даже мисля в събота да отида на поредната лекция за раждането, че като препотретя нещата, може и да ми дойде куража....
Въобще си бродя по улиците, все едно имам цялото време на света! Довечера мисля да ходя даже на едно представяне на книгата на Мадлен Алгафари, пък да видим на бебка дали ще й се хареса...
Емма, и аз си избрах Радославова за  лекар на бебка. Много заинтересована ми се стори. Вместо аз да я разпитвам, по-скоро тя ме разпитва за бременността ми-какви проблеми съм имала (каза че после ще ги има впредвид за беба), сама ми предложи хомеопатични за леко раждане и за предотвратяване на обилно кървене, както и за стимулиране на кърмата. Рядко ми се случва напоследък някой лекар да прояви такъв интерес!

# 49
  • Мнения: 70
Ехааааа, нови бебчета  Laughing

ЧЕСТИТ ДА Е НАЙ-ХУБАВИЯ ПОДАРЪК НА CENITELKATA! ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ СТЕФАН. И МНОГО ПРЕКРАСНИ РОЖДЕННИ ДНИ ОТ ТУК НАТАМ И НА ДВАМАТА

ЧЕСТИТА РОЖБА КАЛИНА И НА МАМА DIDMORA! МНОГО СКОРО ДА СЕ ГУШКАТ В КЪЩИ.

За отоците, да споделя с вас, че при мен намаляха от 1 седмица, а не съм си променяла с нищо режима. Иначе при мен май си бяха просто от задържане на вода заради самата бременност, защото много малко сол по принцип консумирам, изследванията винаги са ми били ОК, кръвно - ниско дори. Явно последната седмица съм се освободила от излишните течности. Но си забранявам вече да си мисля за всякакви предвестници. И аз така се бяха настроила, че като вляза в деветия и ще родя. Да ама не, вече съм 39 семица към края дори и нищо.

А за работата, аз все още си работя само че от вкъщи. asja, това брои ли се? Дори една приятелка ме бъзика преди малко че работя още и ми разказа ми как онзи ден тя търсила една жена по мобилния по работа и тя и казала - обадете се в офиса, че след малко ще раждам  Joy Голям смях,  дали и аз няма да съм същата картинка.

# 50
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК НА ПЕТЯ!
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ДИДИМОРА!



Колко хубави новини има днес! Браво на нашите априлки!  Hug
Аз още си се разхождам с бебчо в корема, няма никакви признаци да излиза скоро. Дали не е решил и той да се появи на рождения ми ден в неделя?!?  Joy
За отоците - моите са огромни. Появяват се като стана сутрин. Следобед вече имам две големи топки за крака. Но нямам високо кръвно, нито албумин, отдавна минах на безсолен режим.  newsm78

# 51
  • Мнения: 6
Мамчета, настръхнах цялата от вълнение! Толкова е хубаво, преживявам раждането на всяка една от вас, знам колко е прекрасно.
Честито на Ценителката! Да е жив и здрав най-малкия и мъж, и тя да е жива и здрава и обичана мама и жена!!!  bouquet
Дидимора, честита дъщеричка! Да расте здрава и упорита овенка! Много ни изненада!
И аз благодаря на Aleks love и Mira max за приятната компания. Сисе, недей да се тормозиш, и аз бях така допреди 2-3 дни. Бебчо ще дойде, когато е най-добре за него и когато той си реши: все пак е ОВЕН, нали?
Лек ден на всички!

# 52
  • Мнения: 80
Ихааа, какви прекрасни бебешки изненади  Heart Eyes

ЧЕСТИТА ДВОЙНА РАДОСТ НА ПЕТЯ!

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ДИДИМОРА!


Аз пък да похваля нашия татко. Лягаме си снощи и той започва да ме "изпитва" - Колко вида дишане има по време на раждане? Как се диша по време на контракции, а на напъни? И аз си мисля, че ми задава въпроси, а той като започна да демонстрира дишане и едни компетентни обяснения как като се напъвам, не трябва да има напрежение в бузите и очите, ами да се старая да "избутвам"...И аз като опулих едни очи  Shocked Смисъл такъв ние ходихме заедно на училище и това ни беше първата лекция, но изобщо не мислех, че го приема на сериозно, че е запомнил нещо, а то какво излезе- даже ме изпитва на края Simple Smile Как да не съм спокойна после Simple Smile А бебо определено не иска да излиза, но честно казано аз също. Радвам се на последните дни с коремището ми:)

Много целувки и чакаме още бебчета днес:)))

# 53
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
hrisi-pisi , къде се позагуби ти? 
Аз вчера бях на лекар, бебка е 3кг., главично е застанала. В сряда пак ще ходя на някакви допълнителни изследвания, че имам бактерии в урината.  Sad  Док ми изписа Далацин крем с апликатори.  Sad
Леле, колкото повече наближава термина, толкова повече ме хваща шубето!

# 54
  • Мнения: 13
Честит рожден ден на мама cenitelkata !!!  newsm51 Няма по-прекрасен подарък и пожелания от това,което сама си си направила с малкия бебо Стефан !!!  newsm30 Пожелаваме ти да си най-обичаната мама и жена на света...нека този ден е най -прекрасния в живота ти !!! smile3525

Честито и на мама didimora и малката Калина !!!  newsm51 Всички ние стискаме палци скоро да порастне малката Калина и да сте си в къщи.... newsm10

Ясмина чудесна изненада сте подготвили на малката Ели(знам от опит много трудно се крият такива вести),спавили сте се страхотно... newsm53 smile3525
Тези дни ми предстои да се видя с колежка от Щатите,която се връща за малко и страшно ме развълнува с поста си...Колежката е бременна и нямаше да се връща ,но ще имаме късмет да се видим с тумбачета на живо... newsm44

По въпроса с педиатрите още не мога да си избера...

Емма , Alokazia пишете повече за лекцията в ОБ,може и на лични.Предварително благодаря !!!

# 55
  • Мнения: 319
Честито на Ценителката !Какъв хубав подарък!Да ви е жив и здрав Стефан!! newsm51

Честито и на Дидимора!Стискаме палци малката Калина скоро да укрепне  newsm51

Аз помня,че Дидимора си имаше признаци за раждане.....беше писала,че е свалила 1-2 кг,аз даже й пращах линк към един сайт в който пише,че десетина дни преди раждане се отслабва малко Peace

Емма на мен Радославова не ме е разпитвала така както Mira_max за бременността ми.Попита къде живея и аз така свитичко й казах :"Аспарухово" с надеждата да ме приеме,въпреки,че съм далече от Младост,а тя с усмивка каза :"А,моя квартал" (живее до нас) Даде си телефоните и се разбрахме като ме изпишат да й се обадим!Това е!

# 56
  • Мнения: 6
Здравейте!Не пиша често,но ви чета редовно.Моето момченце се роди на 22.03.08г.Казва се Мартин.Вече сме си вкъщи и сме много щастливи.Роди се 3250 и 52см.

# 57
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
sprite, честит син! Да е здрав и много да те радва!   bouquet   bouquet   bouquet

# 58
  • Мнения: 96
Аз пък да похваля нашия татко. Лягаме си снощи и той започва да ме "изпитва" - Колко вида дишане има по време на раждане? Как се диша по време на контракции, а на напъни? И аз си мисля, че ми задава въпроси, а той като започна да демонстрира дишане и едни компетентни обяснения как като се напъвам, не трябва да има напрежение в бузите и очите, ами да се старая да "избутвам"...И аз като опулих едни очи  Shocked Смисъл такъв ние ходихме заедно на училище и това ни беше първата лекция, но изобщо не мислех, че го приема на сериозно, че е запомнил нещо, а то какво излезе- даже ме изпитва на края Simple Smile Как да не съм спокойна после Simple Smile А бебо определено не иска да излиза, но честно казано аз също. Радвам се на последните дни с коремището ми:)

И нашият татко точно така ме тормози вечер да дишам Joy Много са сладки Hug

СПРАЙТ, честито синче Hug Hug Hug Да ти е жив и здрав. Как роди - нормално или секцио?

# 59
  • Мнения: 111
sprite, честита ти рожба!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Пролетно бебе! Родила си го на любимата ми дата - първа пролет!  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт