Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 198
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 12 675
  • Мнения: 6 620
това не бяха ли тези близалки със слогана "за вашата ръмжаща мечка"? баш на място си попаднала Simple Smile

# 12 676
  • Мнения: 14 148
Не, това са близалките, които майката раздава на всички деца, дошли на рождения ден на болното ѝ дете.

# 12 677
  • sf
  • Мнения: 10 205
Близалките от рождения ден са Ангисепт, ама все тая 😂

# 12 678
  • Мнения: 14 148
Вярно. Сега ми изникна в главата нещо за билки и хербитусин...

# 12 679
  • София
  • Мнения: 19 341
В петък вечер гледам филм и се усещам, че вече е 12, а синът ми още виси на компа. Хуквам да го строявам да си ляга и....детето го няма. Оглеждам, излизам на балкона и се надвесвам. Крещя на щерката: Брат ти го няма, тя се усеща, че откак се е прибрала, не го е виждала. Хуква да гледа по стълбището, аз се развиквам да не се крие някъде...и го виждам дълбоко заспал в леглото си на светната лампа, с дрехите, завит презглава, а леглото е с решетка, на нея е метнато нещо и щом не очаквам да го видя там - може очите да са минали оттам, но мозъкът не го е регистрирал. Съответно събота сутрин в 7 вече се беше наспал и реши да ми се извинява, а аз само успях да кажа "нищо, мамо" и продължих да спя.

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 13:47 от Cuckoo

# 12 680
  • Мнения: X
Мунята е баба ми.  Heart Eyes
Когато се прибирам пеша от работа, минавам покрай кооперацията в която живее и тя често е на терасата, за да ми помаха. Минавам пак така един ден и тя се провиква:
Тя: - От работа ли, бабе? Абе, да дойдеш да ми оправиш телефона.
Аз: - Какво му има?
Тя: - Качи се бабе да ми го махнеш този вибратор, че много ми изтощава батерията.   Shocked
Чух смях от няколко посоки около мен.  Mr. Green

# 12 681
  • София
  • Мнения: 12 526
 Joy Joy
Това е готино.

# 12 682
  • Мнения: X
За пореден път обърках бурканите с подправки и  вместо кимион, сложих канела на лещата. Но, явно вече домашните свикнаха с екзотичния вкус, щото никой не реагира/ яли са по няколко пъти и мусака и  руло " Стефани" с канела, та една леща ли ще им се опре Mr. Green/.

# 12 683
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 839
Аз слагам по щипка канела в лещата. Става много приятна и сладникавият й вкус и аромат убиват киселината на доматите.

# 12 684
  • Мнения: X
Предполагам, че със щипка канела е приятен вкуса......`щото аз освен,че ги обърках и бая щедро ръснах с беркана, та си замириса направо на Коледа у нас  Mr. Green

# 12 685
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
не помня в тая тема ли или в мунчовата обсъждахме купуването на чушки с чували.
вчера тичам за Змея и минавайки между два блока усещам мирис на печени чушки.
от дясно пекат, от ляво вече са сложили оцета и чесъна Trollface
тича муня и си мисли "Няма начин тук да не живеят ония от темата."

# 12 686
  • Мнения: 1 565
Навеждам се да целуна главата на спящото ми дете, но в тъмното целувка получи плюшеното прасе, взето в леглото за компания...

# 12 687
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 075
Навеждам се да целуна главата на спящото ми дете, но в тъмното целувка получи плюшеното прасе, взето в леглото за компания...
Laughing Laughing Laughing
Преди години, тъкмо сме за загаджили с ММ, аз не знам защо почнах да галя една приятелка, която седеше до мен по бедрото; А  пък той за малко да нацелува баба си по устата, когато и отишъл на гости...

# 12 688
  • Мнения: 22 036
На първа страница има реклама на Ла Рош, нещо от рода да спрем акнето. Знам, че е АКНЕ, виждала съм го стотици пъти и всеки път, когато отворя форума го чета като да спрем акАнето.

# 12 689
  • София
  • Мнения: 39 831
Навеждам се да целуна главата на спящото ми дете, но в тъмното целувка получи плюшеното прасе, взето в леглото за компания...
И аз така веднъж... вместо ММ целувах възглавницата му Simple Smile Ми тъмно беше и хич не улучих. А той спи кат пън. Ама как ще спи? Събудих го да му кажа как съм се "припознала" и все пак да го целуна за лека нощ.

Общи условия

Активация на акаунт