Преz СЕПТЕМВРИ вън сме всички с новите колички!

  • 12 336
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 21
Мама Мацка, Честито  stork-boy

els, Асе - благодарско за препоръките   bouquet
както знаете ние живот и здраве всичко да е наред можем да се кърмим не повече от месец-два
а със стъклените шишета как се справяте - мен ще ме е страх да не счупя неподходящо нещо
иначе мисля да си взема едно малко и едно по-голямо шишенце, май, то повече за мой кеф да си купувам нещица  Embarassed
иначе за авент съм чувала, че нещо материалите от които са изработени не са чисти - но може и да бъркам марките

като питах за шишета, да кажете и за бибероните залъгалки? всяко бебе ли ползва, кога се дават? Hug

забравих да ви кажа - купих си книгата на Д-р Спок и съм възхитена, не спирам да чета. Супер ми е интересно и някой неща много ми допадат

# 256
  • София
  • Мнения: 413
Момичета, от вчера нямах нет, чак сега го пуснаха. Освен това и едната ми баба почина тази нощ.  smile3518
Ще гледам да прочета какво сте написали, да не изпусна нещо важно.

mama_macka   сложих ти щъркелче. Честито мила, добре дошла в отбора на мъжките мами!

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 17:38 от little_sweet_didka

# 257
  • Мнения: 11
Дидка, съболезнования и целувки...съжалявам

# 258
  • София
  • Мнения: 7 673
Диде, съболезнования  Hug Heart Eyes spoko

# 259
  • София
  • Мнения: 3 124
А и щях да забравя, моля някой от раждалите маминки да сподели опит от ходене на море по време на бременност. Моята лекарка ми каза - никакво влизане във морето над коленете, никакво влизане в басейн, никакво стоене дори и на слабо слънце - само под чадър, и в никакъв случай ПЛУВАНЕ!!!  Shocked
 

Понеже карах миналата бременност по същото време, имам опит с ходене на море като бременна. Другите момичета вече са ти отговорили- стига да се чувстваш добре на плажа, нямаш никакви причини да се лишаваш от това удоволствие, най-малко пък от плуването.  Peace Разбира се, с нужната предпазливост относно излагането на слънце- плажуване в по-ранните часове, повечко вода да не се обезводниш, задължително шапка, може и чадър, за да си на сенчица....

mama_macka, честити сини гащи!  Hug

Аз да ви кажа какъв сън сънувах днес следобяд.  Laughing Сънувах, че съм извадила бебето за малко от корема, да подиша въздух.  Joy То беше съвсем голямо и оформено, даже говореше (с думи!!!  ooooh!). През цялото време се чудех защо трябва да го връщам обратно в корема, като изглеждаше така добре, обаче знаех, че не му е дошло още времето да се ражда.  Grinning Беше много хубавичко, само че пак не видях дали беше момче или момиче..... newsm78

# 260
  • Мнения: 30
Момичета здравейте!Ще ви чета по-късничко но искам да ви пиша. Днес си взех резултатите от кръвната картина и се оказа че хемоглобина ми е паднал от последния път на 97 и пак трябва да пия някакви лекарства.
Искам да ви попитам дали се ходи втори път  на фетална морфология- около 30 седмица?И кога се прави избор за педиатър на бебока?
За сега приятна вечер! Simple Smile

# 261
  • Мнения: 21
Дидка, съболезнования, много гушки и целувки мила  Hug

# 262
  • Мнения: 883
Диде, съболезнования! Cry И аз загубих дядо си пред февруари. Дори не ме пуснаха на погребение.
Anjelika84, аз предната бременност също ходих на море. И сега смятаме да отидем ако всичко е добре. Моят доктор разрешава плаж до 10 часа и след 16 часа, разрешава плуване без преумора, задължително слънцезащитен над 30 фактор, забранява само гмуркането. Но аз за да се гмурна значи съм се удавила...  Crazy Иначе е полезно.

# 263
А аз да питам Асето, коя марка за помпа за кърма. Обещавам, че живот и здраве ще кърмя, но да имам във списъка марката и модела, та ако ми се наложи да не се налага да изравям форума да търся какво си написала. Попивам всякаква информация и после я прецеждам, какво е по добре за мен - чисто лично усещане   bouquet

# 264
  • Мнения: 400
Здравейте,мацки Hug
Дидка-съболезнования за баба ти Cry
мама мацка-честита ти синя радост  bouquet
Като ви чета за раждането и присъствието на мъже,приятелки,та дори деца.... #Crazy-аз съм против!Не,че ще родя естествено,но дори да можех-бих предпочела да съм сама с пресонала на болницата.Не бих винила мъжа си,че се страхува,или просто не иска да бъде свидетел на този акт.В края на краищата сме различни/така,както ние жените не можем със същият ентусиазъм като тях да гледаме мачове,да се вълнуваме от чисто мъжките им хобита,или нужди/ Само изказвам мнение..... Flutter

# 265
  • Мнения: 3 926
Ее, Уанди, ти пък да не мислиш, че сега ще ти наскачаме Hug Heart Eyes Всички сме различни и се чувстваме различно Hug

Дидка - виртуална прегръдка (не обичам онази дума).

Мацка, ха честито Hug Сини гащи - каката доволна ли е?
Сид, Медела - това е марката в световен мащаб. Слава богу вече ги има и на нашия пазар. Виждала съм как работят и механичната, електронната - страхотни са Grinning
Елси, права си за стъклото. Има и едни обикновени в Джъмбо на някаква гръцка фирма. Аз просот препоръчвам това, което е добро за захапката Peace Но си много права, че стигне ли се до шише всъщност бебетата сами си избират Hug
Денче, избор на педиатър направих към 8-мия месец. Проведох интервю с личната си лекарка и предварително обясних как смятам да си гледам бебето и, че това, на което държа основно е късното захранване. Peace
На втора фетална ще ходя в понеделник при Марков, за разкош. Просто да си погледна мъничето Grinning
Суит - страшен сън, душа Hug И хубаво си знаеш, че не му е сега времето на бебето Heart Eyes

# 266
  • София
  • Мнения: 7 673
Уанде  Hug Heart Eyes
Аз като мисля, че може да изтърпи любимият, все тая. Той не смята, че може. И пак се дърпа  smile3506
Ще гледам да го преживея някак си newsm62

# 267
  • Мнения: 934
Дидка, моите съболезнования за баба ти! Hug
Стефи, ходила съм 2 пъти при д-р Янкова. В 12 и 22 г.с. Най, ама най-важното е с бебето всичко да е наред! Не е някаква изтъркана фраза, повярвай ми! Другото е суета.....Както е казала  Суит.....само 3м. ни делят от момента в който ще си гушкаме бебетата....Като легнах втория път да ме гледа забравих за клипчета и филмчета....всичко, което ме вълнуваше дали всичко е ОК с момиченцето ми. Е, накрая си изпросих снимчица за албума, де. И как ще видиш бебето в цял ръст, като то вече хич не е малко....Гледахме го цялото, ама беше в 12г.с. Сега вече се гледа на части.
Както и да е...емоциите са ти дошли в повече...Не го приемай лично! Радвай се, че всичко с бебето ти е ОК! Hug
А за моренце....и аз тая скрити надежди, ама съпругът ми си смени работата от 12 май и как ще поиска отпуска за юни... Thinking newsm78 ooooh!Правя сметки от 20 до 30 юни да отидем, ама дали няма да си остана само със сметките!?! Whistling
Някой да е ходил при доц. Томова? Мисля там да направя последната фетална морфология. Тя ли записва по телефона или сестрата?
А на 4 юни съм се записала за фетална ехокардиография при д-р Велковски. Моля се всичко да е ОК там. Praynig
Лека вечер! Hug

# 268
  • Мнения: 3 926
Забравих одеве да пиша за книгата на д-р Спок. Новото издание наистина е хубаво Peace Но да знаете, че внего няма почти нищо от това, което са чели майките ни Wink Аз имам съкратено, джобно издание, на което пише - "... ново поколение експерти в Доктор Спок Къмпани!!! предлага на днешните майки и татковци най-новата информация за родителските грижи и здравето на детето."
Тъй че - ако ще ползвате Спок трябва да ис подновите книгата Wink

# 269
  • Мнения: 21
Добро утро,  Hug
не мога да повярвам от вчера никой не е писал  Shocked
ние пием кафенце  kaffeetrmker_2
бебката сутринта ни изнася един час представление - то не бе скачане, ритане, мятане. даже татко й й слуша сърчицето  Heart Eyes

прекрасен ден от нас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт