"Огън служба" не остана! През СЕПТЕМВРИ ще съм мама!

  • 12 445
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
cydonia, супер е стаята!  Party   newsm76
Леле, ма на вас човек няма да има какво да подари бре  Mr. Green- гледам, че чак и бебешко албумче си взела... аз няколко пъти вече това подарявам.

Хъх, всякакви ситуации има. Важното е да не им се вързваме!  Peace  Stop
Последният път като хванах такси- таксиджията като взе да бистри едни политики, че улиците кви били, цените как били се дигнали...  ooooh!
Върви му обяснявай,че хич не ти е до това, ама нейсе- мълчах си!  Mr. Green

# 61
  • Варна
  • Мнения: 9
Сид, наистина хубава стаичка. И аз като видях че чак албум сте купили си помислих същото като Димчо  Grinning Ама винаги може още  Wink
Асе, аз в събота получих една такава торба от моя позната. Нея чаках за да знам какво да купувам. Честно казано дрешките вече някой са поизбелели, но все пак кат за из къщи стават  Laughing Ама пък не са и много което пък ми позволява и аз да си направя кефа да понакупя това онова  Wink

# 62
  • Мнения: 203
cydonia  стаята наистина е много сладурска  #Shocked...нямам търпение и ние с моя да излезем на пазар за дреболийте особено..ама като се знам каква съм ще обикаляме доста... smile3555

# 63
Здравейте момичета,
да се оплача и аз нещо ми е твърд корема сутринта в болницата казаха че били контракции да пия 3х2 Магнерот и 3х1 нош па ама доста лекарства ми се виждат и да ви споделя много ми е уморено и задушно само ми се лежи и с вас ли е така.
Луси благодаря за информацията за шишетата, но може би ще изчакам тези дето си харесах по тумбестите. Честно казано само ми се иска с бебчо всичко да е ок .
За сега чао от мен ние пак ще си полегнем Hug

# 64
  • Мнения: 4
Сид, много сладинки неща си взела за малката беборана  Simple Smile Аз също не издържах да чакам подаръци и още преди месец си взех същото албумче. (А иначе от кога му се канех Crazy )
Вече на страничката "Чакаме те с нетърпение" сложих една снимка на малката от ултразвук Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 658
Мале,Сид,направо красота.Страхотна стая,страхотни неща,всичко..И наистина нищо не си пропуснала  Laughing
Моите пък стоят още по торби и нищо не е прано и подредено.В най скоро време почвам.И аz чакам неща да ми донесат,но то ще е чак на 29.08.,като дойде моята помощничка.Та дано ги дочакам,че има бая време до тогава..

# 66
  • Мнения: 203
Имам еди въпрос може ли някой да ми каже къде във Варна има наистина голям магазин за бебешки стоки..в София ги обиколихме сега остава  и  във Варна...някой беше казал на моя за такъв голям ама той милия забравил даже и името на магазина...едни други наши познати ни пратиха в Бебчо но изобщо не бих казала че е голям...

# 67
  • Мнения: 0
Рени, не се притеснявай. Явно от време на време е нормално да имаме такива неща. Просто гледай да не ги предизвикваш. И на мен вече ми се почива. По-точно искам да върша много неща, но не да съм вързана за едно бюро и да не мога глътка въздух да си поема.
Иначе за шишетата не бях запомнила, че си искала тумбести.  Hug
Сид, стаята е като за истинска принцеса Grinning Браво на теб. Аз още попълвам списъка и даже съвсем съзнателно пазарувам по 100 пъти, защото всако пазаруване ме зарежда с енергия. И като си помисла, чслед две седмици влизам в 9тия месец и много се радвам Heart Eyes Само дето ми се струва, че моя юнак няма да иска да излезе по-рано и ще се търкаляме до термина съ сигурност 2 в 1.
Таксиджиите няма да коментирам. Аз не ги издържам и не ги ползвам по тая причина. Единствено ако се прибирам от клуб и съм много пияна.

# 68
  • Мнения: 427
Сид,честит имен ден със закъснение-да ти е живо и здраво името и само с обич да се казва  bouquet
Сонче,честито мила!!Пожелавам ти много любов,щастие и здраво детенце през Септември да стопли сърцата ви!!Побелейте и остарейте на една възглавница Heart Eyes
Момичета ,днес научих ,че до 7-ия и 30 -ия ден след раждането трябвало личният ни лекар да дойде на посещание в дома ни и да ни прегледа лохиите ,гърдите ,как се справяме с кърменето и всякаки такива неща...На някоя от раждалите вече мами подобно нещо да и се е случвало?? #Crazy

# 69
  • Мнения: X
Имам еди въпрос може ли някой да ми каже къде във Варна има наистина голям магазин за бебешки стоки..
По моловете- в Пфое мол има на приземния етаж и на третия- Овиез. Във Варна мол- AJunior, FOX Kids, HIPPOLAND...  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 122
cydonia стаята ви е невероятна Simple Smile много ми харесва, много е сладичка Wink
jojo&vik welcome добре дошла Simple Smile
Anjelika84 welcome добре дошла и на теб Simple Smile до колкото видях с теб чакаме бебчетата на една и съща дата Simple Smile
желая ви и на двете едни здрави и хубави бебчета Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 17:03 от bubety

# 71
  • Мнения: 506
Оххх,като гледам какви красоти сте напазарували.... Grinning
И на мен ми се иска вече да купувам,да купувам...... Mr. Green Но в къщи е пълна лудница-от пролетта сме в ремонт и още колко работа има  ooooh!
Като ги купя нещата за бебо,къде ще ги прибирам??Да стоят само в прахоляка-няма смисъл!Та колкото и да ме тресе треската за пазаруване,ще пообиколя още и само ще гледам  Cry
Дано скоро свърши прослувутият ремонт  Praynig ooooh!
Сега само благородно завиждам на Сид за прекрасната стая! Wink

# 72
  • Мнения: 203
Имам еди въпрос може ли някой да ми каже къде във Варна има наистина голям магазин за бебешки стоки..
По моловете- в Пфое мол има на приземния етаж и на третия- Овиез. Във Варна мол- AJunior, FOX Kids, HIPPOLAND...  Simple Smile
Мерси ...в Пфое мола ходихме, то и там значи има Хиполенд ..но тази седмица може да отидем и до Варна мол ...

# 73
  • Мнения: 506
Сид,честит имен ден със закъснение-да ти е живо и здраво името и само с обич да се казва  bouquet
Сонче,честито мила!!Пожелавам ти много любов,щастие и здраво детенце през Септември да стопли сърцата ви!!Побелейте и остарейте на една възглавница Heart Eyes
Момичета ,днес научих ,че до 7-ия и 30 -ия ден след раждането трябвало личният ни лекар да дойде на посещание в дома ни и да ни прегледа лохиите ,гърдите ,как се справяме с кърменето и всякаки такива неща...На някоя от раждалите вече мами подобно нещо да и се е случвало?? #Crazy
При мен липсваше подобен преглед  Rolling Eyes даже сега чувам,че така трябва! Shocked
Нали си имам наблюдаващ гинеколог-няма да дам на личния лекар да ми прави подобни прегледи! Naughty

# 74
  • Мнения: 203
bubety много благодаря....желая и на теб здраво   newsm30

Общи условия

Активация на акаунт