Априлчета 2009 !!!

  • 14 696
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • В събота
  • Мнения: 201
Здравейте бъдещи майчета   bouquet
Аз също съм от тазгодишните априлки и ви пожелавам една безпроблемна бременност с най-прекрасния финал.

Pininka, мила, в родилното бях в една стая с едно момиче с твоя проблем. Но поради глупост (в малките населени места това се считало за срамна болест), не беше казала на лекарите за епилепсията, последните месеци сама спряла хапчетата и за малко не стана голямата беля точно в нощта преди да ни изпишат. Задължително сподели това с ЖК-то си и с лекаря, който ще те изражда. И въобще съвета ми е към всички вас - какъвто и здравословен проблем да имате, дори да ви се струва съвсем незначителен, непременно уведомете лекаря си.

Успех!  Hug

# 46
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Ходих при доктора вчера и пак, както при първата бременност, нещата са се случили 1 седмица по-късно от средностатистическата дата Wink и се видя само плоден сак в 5 седмица, т.е. 6 дни по-малка бременност. В понеделник ще ходя пак с надеждата да видим и сърчице, защото другата неделя летя обратно за Белгия и ми се иска да знам, че всичко е наред.

Стискам палци на всички  Hug

# 47
  • Мнения: 160
Здравейте,момичета!Радвам се ,че отбора ни нараства!Лека и безпроблемна бременост на всички! Hug
Извинете ме за глупавия въпрос,но от много инф-я и то противоречива,която намерих се обърках тотално.Искам да ви попитам при 10 дневно закъснение дали ще се види точицата.?!?От овулацията ми са минали 24 дни.А сърчицето кога може да се чуе най-рано ?
Благодаря предварително за отговорите! newsm51

# 48
  • Мнения: 194
 Привет на всички!
 Just a Girl стискам палци да видите тупкащо сърчице, много е важно какъв е ехографа, дано успеете в толкова ранна седмица да видите нещо. Аз съм чела, че през 6г.с се вижда като пулсиране на цялата точка. 

 ksd_g с такова закъснение и с вагинален трансдюсер мился, че ще видите точица  Wink Прегледа ми в неделя беше при 11дневно закъснение и се видя добре. За сърчице ще се наложи да изчакате, мисля, че след 7г.с може да се види с коремния трансдюсер на УЗИ-то, с вагиналния може би и през  6г.с. Да споделиш после новините!
 
 Моя преглед днес мина бързо и успокояващо  Laughing Лекарката не искаше да безпокои бебо и за това направи прегледа през корема, видя се плодния сак и мъничко ембрионче в него, но подробности след 20-ти август. Според док за сега няма смисъл от повече. Важното е , че е там където трябва и расте.  Каза също, че е нормално да има зацапване в началото на бременността стига да не е обилно, да се пазя, да се храня с лека храна, фолиева киселина, без сериозни натоварвания и никакъв секс.  Crossing Arms  Crazy

 Стискам палци и при другите предстоящи прегледи на всички момичета тук да има само добри новини! Praynig  bouquet

# 49
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
През първата ми бременност, сърдечна дейност се видя в 6 г.с. с трансвагинален ехограф...надявам се и сега да е така Simple Smile
Иначе следващия преглед в Белгия ми е чак на 05.09. и ако не се види нищо в понеделник, ще се пукна от любопитство 1 месец Wink

# 50
  • Мнения: 245
здравейте на всички ,и много ще се радвам да се съберем огромен отбор априлки
Бройте и мене в тумбата , по изчислеяната термина ми е на 12.04.09 живот и здраве, още не съм ходила на доки смятам да изчакам до 10-тина дни закъснение че да му се насладим на гледката. Това ми е втора бременност имам дъщеричка на почти 8 години.
Ами прегръщам ви всички и да си пожелаем леко бременеене , малко килограми и най- сладките бебоци на финала

# 51
  • Мнения: 3
добре дошли и на новите бъдещи мамита !!!! Simple Smile

утре следобяд съм на преглед дано да се види нещо !!!!! Simple Smile казаха ми да не давам да ме гледат с вагинален ехограф, а само с коремен ????

# 52
  • Мнения: 245
  с вагиналния се вижда по добре , особено в началото. А за вредно не съм чувала , гледали са ме с такъв
Дано вече видиш малкото сърчице и да споделиш утре Hug

# 53
  • Мнения: 384
Привет на всички и от нас!Благодарим на новоприсъединилите се за хубавите пожелания,желаем на всички отлично здраве и хармонична и успешна бременност! preggo

# 54
  • Мнения: 361
добро утро,
аз както знаете ж съм за 30.03 но то бебето ще си избере кога да илезе
Гледам, че сте добре. Продъжлавайте все така.
ksd_g  - леко ме беше притеснила ти, да се обадиш как си.
На всички ви   bouquet Hug

# 55
  • Мнения: 136
Oпала,здравейте Grinning
Хайде и аз в кюпа на априлските 09 мамчета
Термина ми е 01.04
Вчера бях на преглед и докито каза,че всичко е наред и да отида на 16.09.
Имам и дъщеричка която е на 1г и 8дни
За сега не ми се гади и не ми прилошава,но адски мнооого ми се спи,но точно в тези моменти малката е на друго мнение и и се дивее Tired

# 56
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен,мили мами!
Като за първа и много желана бременност,съм безкрайно развълнувана и щастлива.
По калкулатор терминът ми е на 07.04 ,но чакаме докторите да ни потвърдят.Вече съм била 2 пъти на УЗД и се вижда ясна и хубава точица.....ще ходим пак на преглед на 18.08 и се надявам,че всичко ще е ок.
Пожелавам на всички мамчета лека и успешна бременност ,изпъленена само с положителни мисли

С голямо нетърпение ще следя нашите априлски приятелчета Hug

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 13:05 от magdalena.savova

# 57
  • Мнения: 54
Ksd.....здравей исках само да ти кажа че ме водиш с 1 ден. Моята точица е малко по "младичка" от твоята с 1 денSimple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 1 057
Здравейте,
Нека и аз да помогна за увеличаването на бройката на априлските мами Simple Smile

Вчера 07.08. видях тупкащото сърчице и направихме първата снимка. Леко бременеене на всички   bouquet

# 59
  • Мнения: 4
Ето  ме  и  мен.Не  знам  защо  ама  днес  цял  ден  не мога  да  стана  от  кревата,това  патенце  направо  ми  изпива  силите,нямам  други  симптоми  само  ми  се  СПИ  ужасно  много.Радвам  се  че отбора  ни  нараства  и  аз  нямам  вече  търпение  да  отиди на  доктор  да  си  видя  точицата. smile3525

Общи условия

Активация на акаунт