Ние, Муца и Тамара чакаме с обич септемврийската бебешорска надпревара

  • 18 084
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 571
Аз се пообърках за шезлонг или за кошче за кола говорите newsm78Защото не знам как шезлонга се слага на количката за разходка newsm78
Иначе аз съм сложила възлгавки и в количката че както се шегува тати е с твърдо окачване и ни друска много Mr. Green
Ирини аз хапчета ще пия като спра да я кърмя-тогава и секса ще го започваме PeaceАко ме огрее разбира се че аз се глася ама не се знае половинчо как ги вижда нещата,че вече хич не знам какво мисли по тоя въпрос!Табу е в нашето семейство
Симона е къпана облечена нахранена и готова за.......среднощни приключения!! #CrazyТатко и я дундурка и за сега безуспешно!!Желая ви лека нощ момичета и имам предложение да възобновим нощната смяна само дето тоя път ще е без тумбаци!То ако така сме всяка нощ поне споделената мъка да е половин мъка Crazy Hug

# 271
  • Мнения: 2 123
Мирке, каке, ти или смяташ много кратко да кърмиш, или да не правиш секс още мнооооооооооооого време!! ooooh!

Моята дъщеря я къпем към 22.30 и лягаме към 23.00

# 272
  • Мнения: 770
Мирка сега като заговори за нощни смени се стих как ти не можеше да спиш през ноща и след това си доспиваше до обяд!Та твоята Симонка май прави точно това в момента!

Все забравям да ви питам по колко пъти на ден давате капки за колики!?

# 273
  • Мнения: 11 334
Ирини, има противозачатъчни, които могат да се пият и да се кърми. Те не съдържат никакви естрогени, а само минимални дози прогестерон.

# 274
  • Мнения: 4 223
Честито първо посещение на църква на Теди!
Честит празник на месечковците - АНА МАРИ, БИАНКА и АДЕЛИНА. Да са здрави и да растат спокойни и обичани!
При нас и тримата са в леглата. Идилия.
Много се радвам, че резултатите ни от консултацията са добри - Ема е наддала почти 1 кг за 20 дена. Уеееееееееееее. Значи има смисъл недаването на вода, залъгалка и кърменето на поискване.
При 2-рия ми син имаше проблеми с кърменето. И затова толкова се радвам сега.

Какви течности пиете? На мен най-много ми харесва плодовия чай.

# 275
  • Мнения: 2 123
Ирини, има противозачатъчни, които могат да се пият и да се кърми. Те не съдържат никакви естрогени, а само минимални дози прогестерон.
може... нямам опит с контрацептивите. А би ли споделила наименование на някои хапове?Естествено, че не бих започнала нищо без консултация с доктора ми, но все пак. А ти с какво ще се предпазваш?

СТРАЙП поздравления за чудесните резултати  Hug

# 276
  • Мнения: 571
Ирини второто ще да е!!Ще кърмя колкото мога повече а и правя всичко възможно за поддържане и увеличаване на лактацията!!Мисля поне 6 месеца да се кърмим!!Но ще видим!!А секса ще го преживея и тези 6месеца до сега 10 близо изкарах PeaceА и не зависи само от мен все пак..за тая работа требват двама,понякога трима,а с повече мерак и четирима!хехехе това в кръга на шегатаSimple Smile
Иначе за пръв път чувам и аз за тези хапове newsm78Веч ще споделиш нали Hug
Жуже чувала съм че както е спала мама по време на бременността така ще е и детенце!Ето ние сме живия пример!!!Аз не можех да мигна преди 5,сега Симона е същата работа ooooh!
Страйп аз пия-ВОДА мнооогооо вода-минерална,чешмяна,преварена/разнообразявам си я/,айрян-поне по литър на ден и напоследък боза,макар да мразя бозата ама действа добре за кърмата та аз не пропускам!

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 22:39 от Mirkata_21

# 277
  • Мнения: 2 658
Веч, добре дошли  Hug И аz викам да раzкажеш, любопитството надделява  Wink Иначе много жалко, че не е било както искаше.
Това zа нощната смяна е много добра идея.
Мирко, zащо така със секса, мари ? То аz не че съм почнала, пък и с това будуване на zверчето до нощите как ли ще стане  newsm78
Дидка, много сте убави  Simple Smile
Страйп, браво zа zавидните реzултати  bowuu А и zа легналите деца толкова рано. Де тоя късмет   Rolling Eyes
Момичета, пак мерси zа подкрепата, но честно каzано ужас ми е като zнам, че може би я държа гладна. То кърменето супер, ама ако не е равно на гладуване. Още не zнам какво да правя, ей, много е гръмогласно това дете  #Crazy ...

# 278
  • Мнения: 571
Айде и аз ще съм щъркел!!
Тази вечер в 22.25 се роди бебе Лиа на Доктор Цвети!3500,51 сантиметра дълга! раждането е минало нормално!Докторката ще ни разкаже подробно когато се върне!
Да и е честита малката принцеса Лиа/може и да е с я но така я е написала в смс/Много да я радва!!А на таткото наздраве!! Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 413
Да, Мире брои се и първия ден казал "дядо поп". И аз го смятах утре, ама нъц - дмес било. Малко импровизирано и набързо се организирахме, но пък и бабите и дядовците бяха, и тате дойде от работа и свещенника беше същия който преди 10 месеца ми чете молитва за рожба. newsm10

И искам да кажа че тази твоята прелест красива съм си я заплюла! Аз ще съм добра свекърва! ОБЕЩАВАМ! А и гарантирам, че с моя душко-добрудушко няма да й е зле! smile3521

stelllla можеш и нищо да не занесеш. А може и една питка(ние купихме от фурната) и бутилка червено вино, за да ги оставиш като дар.

uanda душа, на 40-тия ден от раждането следва майката, бебето и бащата (може и без него) да отидат на черква. Ако има по-големи деца те също ги придружават. Свещеникът чете т. нар. Чиста молитва, за здраве и с която пречиства майката и представя новия човек пред Господ.  Това трябва да е първото влизане в черква на бебето, а и на майката след раждането.

sweet мерси, мерси, ама да си призная и аз бая се учудих от тялото си! Това са снимки 2 седмици след ражданетоhttp://img214.imageshack.us/img214/525/dsc09591ji6.jpg

zajka възглавницата е супер удобна, ако имаш възможност си купи такава с пълнеж от стериопорени топчета(тук такива има само в Премаман), ако не и тази е удобна. За съжаление ние не я ползваме много, защото се кърмим в почти легнала поза на спалнята, че кърмата ми е като фонтан и дави Теди.

juja_ капките преди всяко хранене, но ако прецениш, можеш да даваш само когато знаеш че се появяват. Някои бебета имат колики по едно и също време всеки ден.

Лохии и при мен бяха позачезнали, и от няколко дни пак на ново- 'ма хубави, червени...чудя се и аз до кога. Утре съм на преглед и ще питам и за контрацепцията, какво ми препоръчва - спирала, хапчета, презервативи.

И на края но не на последно място- БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА КОМПЛИМЕНТИТЕ!!!!!

# 280
  • София
  • Мнения: 413
Поздравления за мама Цвети и ДОБРЕ ДОШЛА на Лиа на белия свят!

# 281
  • София
  • Мнения: 3 124
Мирка, става дума за кошчето на Чико 3 в 1 , което може да се ползва като столче за кола, кошче за количката и шезлонг у дома. А това за секса....май ни поднасяш нещо.... Wink

Поздравления за мама Цвети!   bouquet
Хм, предчувствам, че скоро най-после ще отворим бебешорска тема- почти не останаха бременни майчета.  Sunglasses

Деси, в никакъв случай не бива детето да остава гладно, а и няма полза да се съсипеш от умора и нервно напрежение! Сигурна съм, че ако изясниш как точно стоят нещата при вас- колко яде дъщеря ти и колко трябва да й додаваш допълнително, може да се успокоите и двете и в същото време да продължите кърменето, доколкото е възможно.  Hug

Страйп, браво на теб и Ема! Явно се справяте много добре!   bouquet

# 282
  • Мнения: 571
Диде мила ама твои сме HugКак ще откажем!!Моята мома малко е лошовата напоследък ама ще я възпитам и мисля да се взимат децата!Дано се харесат Hug
Суит не бе душата!Не поднасям!!Де да беше така!Мани!Моя мъж не е наред!!Той не че някога е бил наред в това отношение Tiredама да не се оплаквам!!
Диде супер изглеждаш!!!Ехх гена си е ген да ти кажа!!Много важно нещо!!!
Ние още се пънем и не щем да спим!! #Crazy #CrazyОткачааааам!!След малко пак ще ядем то се е видяло и отивам в хола да пускам музика да танцуваме,барем се захласне по нещо и се кротне че вече не издържам!!!Реших да не лягам защото ако ставам през половин час ще съм труп неефективен Tired
И аз нямам търпение да ходим в Родени вече!!!Не ни останаха много мами с тумбачета!!

# 283
  • Мнения: 2 658
Ай честито и на докторката   bouquet Много хубаво име.
 Между другото мислех си, всичките ни бебоци са с чудесни имена  bowuu
Мойта се дра, ама дра цяла вечер, почти от както сме се прибрали в 7ч. Сега таман направих едно шише и zаспа, ма сме в хола... Опаа, ето я   Close
Ми лека, на късметлиите  Confused

# 284
  • жителство на место
  • Мнения: 81
привет и от мен на нощната смяна!
Ние направихме едно нощно хранене и сега докато цедя ви чета. За късмет е кротко детето тази вечер и заспа веднага Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт