"Една третина от пътя измина наш'та АПРИЛска дружина."

  • 12 889
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 362
ЗДравейте,МОмичета
Искам да помоля ако някой има възможност нека да пусне следващаат тема,защото имам работа и няма да успея днес.Благодаря   bouquet

# 286
  • Мнения: 847
Лелеле, Дея, без теб ще го закъсаме  Shocked
Има ли някоя мама, коятя знае как?

# 287
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Готово, Дея - отмених те. Peace Довечера ще я дооформя:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339233.msg8919682#msg8919682

# 288
  • Мнения: 847
Готово, Дея - отмених те. Peace Довечера ще я дооформя:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339233.msg8919682#msg8919682

браво!   bouquet

# 289
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Io_io, не е трудно.  Hug По-скоро поддръжката после е трудоемка, затова е добре да се редуваме, а не да разчитаме на един човек да оформя темата всеки път (в продължение на 2 години пусках отчетната тема при мартенските мами 2004 и знам какво е). 

Ако не ви харесва заглавието, давайте предложения! Peace

# 290
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Браво, Чоколина! Много си е хубаво заглавието.  Laughing Аз таман се пънех да измисля някое и сътворих две, ако ви хареса някое може да го ползваме по-нататък:
"Априлска мама се надява бебе в корема да почне да шава."
"Чакаме първи ритничета от нашите априлски мъничета."
Също така може би е по-добре новите момичета да пишат на лични на автора на темата за да ги включи към списъка, така ще е по-лесно. Също и ако някой иска да му оцветят в синьо или розово щъркеловите гащи.  Laughing Така хем на пусналия темата няма да му се налага да претърсва темата за новите данни, хем няма да има и някой забравен. Например на последните страници се записаха много нови момичета, но май не са включени в списъка - нека да проверят и ако ги няма, да пишат на Чоколина да ги запише в новата тема, какво ще кажете?
Чоколина, а как е кучо?

Мамочка, браво за ремонта. Поотмина ли ти повръщането вече? Страхотна реакция на щерката, много мило ми стана.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 11:43 от Жабче

# 291
  • Мнения: 285
И аз да се включа в темичката
 Жабче ти ме обнадежди значе при добър късмет в неделя като влеза в болницата може да разбера пола на моите бебоци .
 За имената Никола и Михаил ако са момчета за момичета още не знам  ooooh!
 Вече не ходя на работа, но се разхождам всеки ден когато съм дорбе. И моят корем расте много бързо .
Ремонта ще го почваме като излеза от болницата, тогава ще му мисля
 Приятен ден на всички newsm51

# 292
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Жабче, напълно те подкрепям за всички предложения по оформлението на темата! Hug И заглавията ми харесаха много. Peace

Кучо е добре, благодаря, че попита. Понеже шевът му е точно на врата изглежда като Франкенщайн - съшит от две части, но това да му е кусура! Важното е, че пак си е същия и се чувства както преди.

Хайде да се местим в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт