Чакането дълго ни се струва, ОКТОМВРИЙЧЕТО на топло си кротува!

  • 11 209
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Здравейте момичета!

Първо честити слънца на всички нови мами (страх ме е да неизпусна някоя и затова няма да изброявам поименно). Да са ви живи, здрави и много да ви радват! Simple Smile

Иначе ние сме все още 2 в 1, макар че лекарката ми преди 3 седмици твърдеше че бебка ще се роди много рано... съответно вече даже си говорим за предизвикване... само тя да е добре, другото няма значение за мен де... аз най-накрая съм си в къщи и успях малко да се понаспя и да поподредя Simple Smile Мама дойде за няколко седмици и сега с нея по няколко часа гледаме да се разождаме, че да подпомогнем процеса Simple Smile Днес съм на преглед - ще видим какъв ми е напредъка!

Аз се присъединявам към нетърпеливите мами (утре ми е термина), не ме е страх от раждането, но започвам да се поизнервям. Да ви призная обмислям да си изключа телефона... Не знам как е при вас но на мен м звънят през 2 дена да питат за новини... и въпреки  че на всеки мило му обяснявам че ще пратим смс много скоро след събитието, хората не се усещат и пак звънят и пак "ама защо няма новини?" "родихте ли?" и в този стил... много почнах да сеизнервям. Да неговоримченякои приателки се чувстватдлъжни да ме информират за всички ужасии през които ти минава тялото... аз обяснявамче знам всичко, че съм подготвена и че не искам да слушам ама във вълненито им всеки си говори...вече не слушамкаквото ме дразни... изпаднала съм в едно такова блаженно състояние - не ме е страх,не мисля за лоши неща, ама така ми се разваля концентрацията... оххх, дано не съм ви натоварила много, ама някак си мисля че вие добре ще ме раберате. Мъжът ми вече (понеже не си поплюва много) започна да реже по-близките приятели, че поне те да се усетят Simple Smile

Сега ще ходя да ви попрочета, че от 2 дена имах проблемис логването в сайта. Прегръщам ви и пожелавам на неродилите мами лесно и да гушкат после най-здравите и хубави бебчета, а на родилите мами - да ги нацелувате и от нас! Simple Smile

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 16:41 от Darina21

# 31
  • Мнения: 899
Голяма веселба с тия душове  Laughing. Няма да пробвам, и бездруго мразя такива стресови ситуации, не обичам течащо студена вода да ме облива, нито пък гореща  Crossing Arms. Достатъчно е, че изръшках града досега....освен тежест в слабините и болки пак там друго не си докарах (примерно контракции или пукнат мехур).
Количката пристигна, мързи ме сега да снимам, и кошарата бях обещала, но утре. Сега май ще полегна, че поотмалях.
Надежда, не смея нищо да кажа за болките ти, аз моите не мога да разгадая, камо ли на теб да давам съвет
Дарина21, добре че се отчете, чакаме и от теб хубави бебешки вести  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 285


Алис, Шивани каза, че преди, по време и след пълнолуние се раждали много бебета! Ако е вярно, от утре нататък трябва да намаляват и другата седмица да е по-спокойно....

Фийл, в АГ-то като бях потвърдиха бума на бебета. В събота и неделя било спокойно и имало места в отделението, но понеделник вторник и сряда било наплив на бебета. Едвам смогвали да намерят места за родилките.

Ние се кърмим успешно, нямам нужда от помпа, което е много добре - бебчо си знае работата.

Стискам палци и им пожелавам спокойстие по време на раждането на мамите, които чакат бебчовците да тръгнат. Не забравяйте, че най-важното е дишането.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 17:29 от shivani

# 33
  • Мнения: 42
Наде, от каквото и да са ти болките ще се разбере! Laughing Ако не са родилни дано поне бързо те отпуснат! Ако пък са, ще стискаме палци Hug! Все пак може да звъннеш на доки да питаш какво може да е, за твое спокойствие! Peace Раждането няма да го пропуснеш спокойно Wink, доказано е! Grinning

# 34
  • Мнения: 42
Пак съм Щъркееееееееел!
Мими от Варна си има синче Христо, 3400г., 50см.! Вече яко дърпа цицката малкия гамен! Мими звучеше малко замаяна, което е разбираемо. Боли я гърлото от интубацията, но иначе са добре и двамата! Да са много здрави и щастливи! Мими ти си нашата майка героиня!


Ох, разтреперих се!!!!!!!!!!! Много е якоооооооооо!

# 35
  • Мнения: 80
  Привет и от нас момичета smile3525!
 Сиси,страхотна темичка,дано наистина за теб да е последната като бременна и скоро да гушкаш малкото съкровище!
 Ние също сме добре,спинкаме,кърмим се и много се разхождаме с количката навън.Вчера даже ходихме до общината да си вземем акта за раждане.Много и се радваха всички там.
 Аз със нищо не я дохранвам,засега разчитам само на двете си млекоцентрали Joy,засега произвеждаме май в достатъчно количество щом е спокойна и си спинка по 3-4 часа.А през ноща и аз си я кърмя,хич не си и помислям че ще я излъжа с вода.
 Нелка,браво на теб мила Hug!Дано издържиш на темпото,сигурно вече си скапана,ама няма как.
 Честито бебче на Алекс!Хубава изненада им е спретнало!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 340
Е, не, ще ме уморите с тия душове  Joy.
Тони, ама ти 40 мл. след кърмене ли изцеждаш? Аз повече от 20мл. не пускам, ама това не ме притеснява.
Barabina, нашата лекарка също се изказа по въпроса с режима - хем го вижда 2 кила с мокър памперс, режим да съм му създавала  Crazy. Ми то си има режим детето - кърмим се на плаващ интервал от 1 до 4 часа  Mr. Green

Да е жив и здрав поредния варненски ерген Христо,а на мама Мими бързо възстановяване   bouquet Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 80
  Честито на мама Мими за малкия мъж!Да и е жив и здрав и много да я слушка!

# 38
  • Мнения: 330
Здравейте мами Laughing
 аз набързо да се разпиша,че у дома е голяма лудница.Още ме е страх да остана сама с двете деца,че баткото все се сеща нещо да иска когато се кърмим и незнам как ще се справяме,когато тати тръгне на работа Rolling Eyes
  Иначе и ние си хапваме на 3часа без почивка.Този път даже не съм се и пробвала на вода,защото виждам че няма да мине номера.Цока си нощем и поне и аз поспивам след това. Wink
 И на мен педиатърката ми каза преди на 1месец да започна да спирам нощното хранене,като имаше предвид 12ч.,а ако знае,че и в три си хапваме щеше да ми се кара.
 Момичета за болките мога да кажа,че този път и аз отидох само с болки без контракции,но пак имах 4см. разкритие и като ми включиха система веднага започнаха контракции.Така,че всичко е възможно,може и да е време Wink
   Честито на всички нови мамчета,да са много здрави и щастливи със своите бебоци!!!
  Честито момченце на Мими!!!  bouquet
  Успех на всички,които още са 2в1 Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте!
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ, ДА СА ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ РОЖБИТЕ ИМ!  bouquet

Сиси, моля те, виж защо на първа страничка ми няма снимката на детенцето. Благодаря ти предварително.

На всички мами с бебета - спокойна вечер, а на все още бременните - късмет и леко раждане! Hug

# 40
  • Lovech
  • Мнения: 28
Сиси, на 28 септември е роден Деян, в предните теми имаше снимка, сложи пак нея.

# 41
  • Мнения: 697
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА МИМИ!    bouquet

Ние днес се разходихме до педиатърката. Малкия е качил 310 грама за 10 дена, което се оказа че точно колкото трябва. Иначе коликите продължават да ни мъчат. Давам му какво ли не да пие ама май нищо не му помага.

# 42
  • София
  • Мнения: 278
Сиси, на 28 септември е роден Деян, в предните теми имаше снимка, сложи пак нея.
Мила, незнам защо се получава така  newsm78. Всичко е наред, като тръгна да редактирам си излиза че снимката е там. Тези снимки, които аз съм качвала са от снимка бг и при тях всичко е наред. Но гледам, че и на Клото и на Неди, а може би и на още някои снимките в момента не излизат  Sad Твърде възможно е да има проблем със сайта, на който са качвали Пуки и Гери. Ако не се оправят до утре, ще видя какво мога да направя  Hug

# 43
  • Мнения: 80
   mimisofia,момченцата май карат по-тежко коликите (поне така съм чувала).Мойто момченце пищеше по цели нощи,а малката сега изобщо не плаче,само се гърчи по малко.Дано уцелиш нещо което да му действа,че ще се измъчите и двамката!

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 723
Хеленка е на този режим сме и ние  Joy
Но нашта доки каза,че дакато станем поне 3,500кг си е напълна в реда на нещата бебката да яде когата си поиска.


Честит Христо на  МИМИ!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт