Има ли мами за месец ЮЛИ 2009?

  • 14 069
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 76
Момичета, коремът ми е огромен - 5 г.с. съм а все едно съм в15. Както споменах аз съм бременна от ин витро процедура и обменям инфо с други бременни. При някои е по същия начин - това е от стимулацията с хормони, която се прави преди това, но.......наистина е голям и вече ми личи Simple Smile
Иначе други  оплаквания засега нямам - дано така  да продължава. Чета постовете на юнските мами - голямо гадене и повръщане настава - да ние юлски минем по лекичко smile3503

 Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 256
Галето, едно голямо честито от мен! newsm44 newsm68 newsm44
Абе момичета вас болят ли ви гърдите!

# 47
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро и от мен момичета:)
Гале, честото миличка. Аз също съм на 30 и това ми е първа бременност, от първия път:) Надявам се всичко да е наред, тъй като след като имах симптоми - болки в гърдите, гадене, заспивах права, спрях да пуша...и изведнъж от вчера всички тези симптоми ги няма?!? Не знам какво се случва Sad  Майчетата от юли 2008 могат да споделят и помагат как е било при тях - ще съм им много благодарна:)

 Hug ви всички.

# 48
  • Мнения: 151
Здравейте момичета!

Гале дабре дошла!  Hug

Фелисити не се притеснявай аз с първата бременост бях така.

Джиджито, пиеш ли още хормони Дуфастон или нещо друго?

Момичета хайде разкажете как се чувствате, нервнили сте, гади ли ви се. Аз освен че ми се уголемиха малко гърдите и че съм малко по-раздразнителна нямам други симптоми.

Лек ден ви желая!   bouquet

# 49
  • Мнения: 256
Аз съм станала доста нервна.Явно хормоните яко ме бият.Гърдите ме наболяват рядко и основно през деня.Някаква голяма разлика в тях не намирам.От време на време ми прилошава, но слабо!
При вас как е?
Как мислите, дали е рано да си направим като другите мами списък на термините ни?

# 50
  • Мнения: 151
Ами мисля, че е малко рано, защото не всички сме ходили на преглед, а и нека малко да ни нарасне групичката.

# 51
  • Мнения: 139
Здравейте момичета!!!

Честита ви радост на всички!!! Пожелавам ви най-напред безпроблемна бременност, леко раждане и здрави бебчета!!!  

Ако имате питания - юлки 2008!!!

Юлска мама 2008

# 52
  • София
  • Мнения: 121
djidjito , блазя ти за големия корем Wink явно ще водиш класацията Grinning моят е само твърд за сега без видимо увеличение.

dzimbi , мен гърдите не са спирали даме болят от вече повече от седмица , а от 4 дни се понапълниха и са твърди и доста болезнени, но мен хич не ми пречи това. Преди когато трябваше да ми идва беше почти същата история.

Felicity81 , благодаря и се радвам, че сме с еднаква съдба  Simple Smileне се притеснявай и при мен за 2 дни нямаше симптоми. всичко ще е ок Heart Eyes

Eти , благодаря и на теб, аз много рядко съм раздразнителна, нищо по-различно от преди Mr. Green не ми се гади, само 3 дни ми се гадеше, имах температура и главоболие, но отминаха, в общи линии се чувствам супер като изключим болезнения кръст, корем и подути гърди- всичко друго си е ок. Сега ще избирам лекар за първи преглед. Вие имате ли някого предвид или да препоръчате.
За списъка и аз мисля да поизчакаме, аз планувам да ходя на преглед към 14ти ноември.

И последно, аз се чувствам доста странно , чакам много отдавна този момент а сега сякаш не ми се случва на мен! Точното описание си е -  незнам къде се намирам Joy А вие споделихте ли с близките си вече, аз казах на най-близките си приятелки, мисля на родителите да кажем след лекаря.
Целувки от мен и благодаря на всички юлски мами 2008 за помоща и подкрепата   bouquet

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 13:14 от galeto123

# 53
  • Мнения: 151
И аз като теб Гале съм споделила само на две приятелки и на майка си. Родителите на съпруга ми още не знаят, не знае и малкото ми момченце, което е на 2г и половина, че ще си има братче или сестриче, но го подготвяме. Питаме го дали иска да си имаме бебенце и какво ще прави с него. Simple Smile 

# 54
  • Мнения: 256
И аз само с две приятелки и мама съм споделила.Още не смея да се отпусна.Като ми мине прегледа на 20 ще кажа!
Много ми е интересно как ще реагира баткото, който е на 4 и по принцип иска бебе!?
Съгласна съм с вас - нека минат прегледите и тогава ще си направим списъче!

# 55
  • София
  • Мнения: 451
Аз също не смея да споделя с никого:( Само с майка ми и най-добрата ми приятелка, тъй като тя има малка дъщеричка и е основния ми консултант в момента:)
Относно списъка, да ви кажа и аз май съм "ЗА" да го направим малко по-късно, когато всичко е ясно. В момента и аз като Галето не съм сигурна какво се случва, особено след прегледа на който ви казах че ходих и ми казахам че още нищо не се вижда, теста можело да бъде положителен "случайно"?!? - не знам как става това и какви са тези доктори...с нетърпение чакам следващия преглед на 10ти и се надявам всичко да е наред.

Я да разведрим малко обстановката:)

Мили момичета, споделете как върви ежедневието ви? Променили ли сте навиците си? Аз например колкото и да не искам май продължавам с вредните навици - пие ми се кафе и за съжаление в началото не ми се пушеше, но сега май май ми се допушва - много лошо:(

 Heart Eyes всички

# 56
  • София
  • Мнения: 121
Felicity81 , хич не се притеснявай за "случайните положителни тестове" , направи си още един за всеки случай, та да бъдат поне няколко случайностите... всичко е наред, просто е рано да се види според мен.
На мен ежедневието ми се промение от гледна точка на мислене, опитвам да съм по-спокойна и да не се нервирам за неща , които преди са ми изглеждали голям проблем... иначе си хапвам както преди, не пуша от март тази година, по едно време се бях поизкушила , но се овладях овреме. Нищо по-различно освен тази постоянна мисъл за живота в мен, която ме завладява все повече със всяка минута ...страхотно е  Hug обаче не съм никак ориентирана какво точно трябва да направя за сега, приемам съвети от моите приятелки и сестра ми, които са по 1 дете тъй, че няма нужда много от четене. и така Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 76
Ние сме споделили на родителите, сестра ми и на две приятелки, а и при нас е ин витро и нали се сещате каква атака имам от тях Simple Smile
Аз също мисля, че е раничко за списък, нека поне да минем по един път на преглед Wink

Ети от хормоналните препарати пия Утрогестан - всички след трансфера на ембрионите го пият. Вероятно и от него допълнително ми се издува коремчето.

Иначе имам напрежение в гърдите само, никакви други неразположения не чувствам. Дано така продължава  Simple Smile Дано всички имаме лека и безпроблемна бременност Praynig Praynig
 Hug Hug Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 121
djidjito , ти си много смела мама. Браво за търпението и силната воля ! Бебенцата ти ще са прекрасни  Heart Eyes
Пък аз вече нямам търпение да сме с големите кореми и да си направим среща  Laughing  В къщи ме чакат 2 книги за четене , нямам търпение да ги започна.
Друг въпрос, кои от вас работят и смятат да продължат да работят ? Аз работа,, но честно казано и дори в момента съм на работа и се чудя как да не заспя , трудна ми е концентрацията, хич не ми се работи  Laughing
Мечтата ми е да си поостана вкъщи още от началото , дано да успея да навия колежка и мъж  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 76
Благодаря ти Гале Hug Hug

Аз вчера си купих две книжки за бременни и не мога да опиша чувството, което изпитах докато ги избирах! Толкова дълго чакан момент, толкова жадуван и толкова мечтан! Истинско щастие - това е нещото което почувствах!  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт