Коя момиченце, коя момченце е скрила в АПРИЛското шкембенце

  • 14 254
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 362
Дея вчера ти писах на лични за доц.Балев във Варна, но ти май към София си се ориентирала  Peace.

Тамън щях да ти пиша на лични,че вчера не ми остана време.Искрено ти благодаря за предложението,но при нас ситуацията е по особена,понеже моят мъж е на смени по 12 часа го няма и е трудно да записвам час ,не искам в никакъв случай да те подведа,но благодаря ти още веднъж   bouquet




Чудесна комбинация - 3 овена в къщи  Laughing , а татито какво е  Wink Да са ти живи и здрави всички   bouquet
Между другото моето бебче по термин трябва да е телче ... но ще си покаже ...
Слънчево настроение в душите на всички!


Много благодаря,да ти се връща,половинката е везни  Mr. Green ,много я уважавам тази зодия,душички са ама все някой понякога им е нужно да накланя повече едната везна  Mr. Green

ol4eto,честито  ти момиченце  Heart Eyes За левкоцитите не се притеснявай,знам че могат да достигнат до 13 при норма 10,последно аз бях с 9

tai,липсваш ми в темите  Hug  Heart Eyes Честито ти момиченце  Heart Eyes  Hug Моето на 20-ти се надявам вече да ми кажат  Grinning ,че като ви чета и аз нямам търпение  Grinning

Мария_,пиши ни по честичко  Praynig Липсваш  Heart Eyes

Момичета,бях се насочила за Токуда да ходя на ФМ,понеже по лесно ще ми е записването на час и вниманието,на моят мъж батко му е хирург там,но ще видим с тез ремонти  ooooh! и смените му  ooooh! не знам как ще се организираме и за къде  ooooh!

Радвам се на всички,че са им преминали болежките  Hug Аз да се оплача,че снощи като си легнахме с малката,понеже бяхме и сами и както гледаме ТВ аз се помъчих да стана до банята,но познайте,такава болка отзад м/у кръста и дупето почувствах,не можах да мръдна  Tired ,с предната бременност я имах,ама много към края  Tired

# 286
  • Мнения: 123
Здравейте, момичета. Нямам много време сега да пиша. Влизам само да кажа на Дея` , че в Токуда не правят ФМ. Аз ходя там на ЖК и ме насочиха към клиниката на д-р Марков.
Лека вечер на всички Hug

# 287
  • Мнения: 4 362
Здравейте, момичета. Нямам много време сега да пиша. Влизам само да кажа на Дея` , че в Токуда не правят ФМ. Аз ходя там на ЖК и ме насочиха към клиниката на д-р Марков.
Лека вечер на всички Hug

Мерси за инфото   bouquet

# 288
  • Мнения: 93
Здравейте мамчета,
Първо да благодаря на всички които откликнаха на проблема ми с влизането в акаунта, въпреки че де факто нямаше такъв. Но нали скоро коментирахме "бременното слабоумие". Мен явно ме тресе с пълна сила   #Crazy  Blush
Честито на всички узнали пола на бебчетата си. Аз утре съм на ЖК и се надявам доки да ми каже пола, но все си мисля, че ще чакам още. Ще видим утре.
Аз тези дни бях във Варна, за да съобщя новината на бъдещия дядо, че той милия не знаеше. Не ми се искаше да му го казвам по телефона. Та като си шматках по центъра случайно намерих един магазин с панталони (дънки) за бременни по 28 лв. Много ме доядя че съм си купила такъв на двойна цена  #Cussing out още повече като се има предвид, че досега съм го обула само веднъж. Както и да е ако някой живее във Варна или има път натам може да провери. Магазинът се намира на уличката между общината и хотел Черно море. Дано не излъжа, но мисля че е точно на ъгъла с първата пресечка вдясно като се тръгне от общината надолу. Мисля че пишеше магазин за намалени дрехи с дефекти или нещо от типа. На витрината има изложени бременни дрежки на един манекен и табелка "дрехи за бременни". Лошото е че са само бройки и нямат номерации, но пък може и да се намери нещо по мярка.
Та само това да споделя, иначе нищо интересно.
На всички лека вечер с малко събуждания и много ритничета  Hug
Дано и аз скоро усетя мъничето, че като четат как всички се радват на ритничета - благородно завиждам много   bouquet

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 21:04 от Ji_Ji_Ji

# 289
  • not found
  • Мнения: 581
Добре дошла, Jylieta!!! Лека бремснност, изпълнена с много положителни емоции!

Добре заварила , както се казва   Grinning Благодаря .
Вчера бях на лекар и определиха , че съм в 17 г. с. , най-накрая знам  Grinning

# 290
  • Мнения: 343
Добър вечер. Днес ФМ уж мина много добре. По едно време доктора ми казва: "Нали момиченце ти казах?" Аз  #Crazy #Crazy "Досега на два пъти ми казвахте момче!" "Аааа, тъй ли съм казал?"
Какво да Ви кажа, специалисти и сега, какво? Сега не го виждал, а има 4D видеозон!
Пуснах изследвания и за БХС. След колко време излизат тези изследвания????
Доктора ми каза, че трябва да направим и серклаж. Е, аз преди да се подложа на такова нещо ще се допитам до още едно мнение.
Ами това е от нас. Лека вечер.

# 291
  • Мнения: 2 090
Благодаря ви за поздравите,момичета Heart Eyes Hug

На новите мамчета-добре дошли  bouquet

ol4e,tai ,честити момиченца и на вас  stork-girl

Заглавието на ssillvvi е много сладко  Wink

atlantica,с теб май сме били при един и същ ''компетентен'' лекар.Гинеколожката на ЖК  остана много изумена как той не е видял пола на бебчо на 4D,тя го видя на 2D и беше категорична.Показа ми къде е плацентата-оказа се че не е нискоразположена(каквато я видя въпросният лекар).А лекарствата които са ми били изписани от него за контракциите и течението е можело да не ги пия,не е имало защо...  Shocked.Направо останах като гръмната вчера,разбира се бях щастлива че не е толкова проблемно положението,колкото ми го бяха изкарали.Докторът ме покани на следваща ФМ в 21 седмица,и после в 33 седмица.Мисля да пропусна Naughty.Последното ми ходене там ще е само за да си взема резултатите от БХС(което не е много ясно кога ще стане-казаха ми от 4 до 14 дни,може и след 20 дни,ама понякога се бавели и повече....)
Язък за хвалбите за този център Crossing Arms.Да-апаратурата им е хубава,отношението към пациента е перфектно-внимателни са,любезни,но май имат мноооого още да учат...,или поне този лекар който преглежда мен Rolling Eyes.За съжаление го разбрах късно-след като бях ''кихнала'' 130 лв,за да ме уплашат само и то неоправдано  ooooh!Така че права си да потърсиш второ мнение,дано всичко е наред и не се стигне до серклаж без да е нужно всъщност.Стискам палци и затова... бебчето наистина да е момиченце(ако не се лъжа май такова беше твоето желание Blush)

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 22:57 от sashimama

# 292

Общи условия

Активация на акаунт