"Март дойде ли веднъж- ще видим кой е мацка, кой е с мъж"

  • 17 764
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета  wavey !
Честита сватба на Red_girl8602 ,  married ,много семейно щастие и пълна къща с деца!
Ели и аз като тебе вчера прекалих с папото,но отиваме у майка на гости,че ни покани на вкусен обяд и не може да и откажем  Joy .
Лек ден на всички!  newsm19

# 31
  • Мнения: 2 495
Добър ден и от мен  Simple Smile
Сърдечно ви благодаря за поздравите вчера  bouquet Ето и почерпката, нищо че е със закъснение  Laughing


red_girl, честито!Много семейно щастие ви пожелавам и едно хубаво бебче през март!  bouquet
Аз днес мисля да си почивам, тук времето е страхотно и после мога да излезна малко на разходка Grinning.По-късно ще украсявам елхата.
Хубав ден на всички!  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 734
..............Сиа относно дрешките за изписването живот и здраве,съм казала че задължително ще е с рокличка  Laughing
Аз и мъжа ми толкова много искахме да е момиче,че нямаме търпение да почваме да купуваме полички и роклички!
Лек ден от мен   bouquet

То много красиво с рокличка, ама няма ли да му е студено все пак?  newsm78 И аз съм виждала новородени с роклички, но все лятото някак си зимата малко студенко ми се вижда... иначе е чудесна алтернатива на повиването в одеало

Белла, честито на патерица и от мен! Страхотна почерпка  Sunglasses

# 33
  • Мнения: 242
Здравейте и от нас в новата тема - страхотна както винаги.
Добре дошла на новата мама.
Честито на всички именници /на патерица/ - да ви е живо и здраво името, а на синът на veroniki - щастливо детство и безгрижни игри.
Честито и на Red_girl8602 - много семейно щастие ви желая. 
Дез - пази се и си почивай повече и никакви тревоги вече.
Аз от вчера съм с болно гърло, а днес и хремата ме хвана та съм в леглото с чая и лимоните.
По въпроса за майчинството - аз се надявам да го приемат това за 1 г. Аз съм осигурена на реална РЗ от преди много години. Съпругът ми също. По тази причина ние не вземаме детски добавки защото се водим от "богатите", нещото за което много ме е яд, защото и моето дете е дете на тази държава. Не е въпросът за 25 лв. а принципно.
Хайде приятна почивка на всички.

# 34
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Red_girl8602 честито, да сте винаги влюбени, щастливи и дълги години да се радвате на семеен уют и топлина. Времето днес е много гадно, вали, сиво и неприятно е, но аз ще се опитам да не обръщам внимание на лошото време и ще се придържам към тезата : "няма нищо по-хубаво от лошто време" Мисля с мъжа ми да се поразходим, после ще се видим с приятели в някое заведение. Лек и хубав ден на всички мамета!  jumpuu

# 35
  • Мнения: 267
Ivema, а откъде си намери стъклени играчки? Ние взехме няколко, но са точно стъклени - прозрачни, а ни се искаше да намерим като едновремешните (а такива има само декоративни големи, не стават съвсем за елха). Иначе от утре има Коледен базар и ще обиколим там да видим какво има.

Честито на госпожата, много ме усмихна с роклята и малката шаферка Simple Smile

# 36
  • Мнения: 143
..............Сиа относно дрешките за изписването живот и здраве,съм казала че задължително ще е с рокличка  Laughing
Аз и мъжа ми толкова много искахме да е момиче,че нямаме търпение да почваме да купуваме полички и роклички!
Лек ден от мен   bouquet

То много красиво с рокличка, ама няма ли да му е студено все пак?  newsm78 И аз съм виждала новородени с роклички, но все лятото някак си зимата малко студенко ми се вижда... иначе е чудесна алтернатива на повиването в одеало

Белла, честито на патерица и от мен! Страхотна почерпка  Sunglasses


Еми все се надявам през тези месеци да пуснат по-дебелички роклички.
А нали от болницата сме в колата.Не мисля да се разхождаме  Grinning

# 37

Аз да ви попитам, решили ли сте как ще нагласите бебоците в деня на изписването ?  newsm78 аз съм в голямо чудене, оглеждам комплектите за изписване, но ми се виждат тънки за сезона, все пак зимно време ще е може и сняг да вали, нищо че отгоре ще има одеало (а и това с овиването на бебето в одеало не ми харесва особено - изглежда като един голям вързоп). За космонавт си мисля, но те все са по-големи от едно новородено и то милото вътре ще изглежда смешно... знам ли  newsm78 В голямо чудене съм, вие решили ли сте вече? Помагайте със съвети ...
Аз съм избрала космонавт(сложила съм снимка в албума) и купих най -налкия размер за 1месец-56см.И още 1 до 2 месеца ще го носим на разходка в количката докато времето позволява.За отдолу ще купя плюшено гащеризонче или от 2 части.Шапка купих на Чико-плюшена.И така тоалета съм го измислила.

Вие видяхте ли снимката на февруарчето Кристиан,хем е мъничък ,хем ми се вижда голям.Но нашите още не са с такива размери,той се роди 1300гр. с термин 2.02.2009.
Вечер такива теми разисквам докато заспя,че не знам още три месеца как ще е ?То само раждането и след това ми е в главата.

Днес съм малко ядосана,че каката успя да види подаръците,уж скрити.Та пазете вашите.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Видях и аз снимката на февруарското бебе - сладур е  Heart Eyes И на мен хем ми се вижда мъничък, хем голям.  Simple Smile
Вече жена му , новородено бебе в рокличка хич не ми се връзва  Rolling Eyes Има време за тоалети!  Simple Smile Аз, естествено, и това не съм измислила  Crazy
veroniki , благодаря, дано баткото почне да спи повече наистина  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 143
Аз пък не виждам нищо лошо,а и по магазините щом ги продават.
Но това всяка мама си решава.Аз пък лично не бих облякла беба в космонавт (ако е момче или кучешки студ да).

# 40
  • Варна
  • Мнения: 87
Докато ви прочета и вече има нова темичка. Grinning
Честито и от мен на младоженците!!!Много да се обичате и пълна къща с деца.
Мале Белла кога я измайстори тая маса.Направо цяла сутрин си хапя ръцете с вашите постинги Laughing
Относно облеклото на бебо и аз съм затруднена.Мисля да е със ватирано памучно гащеризонче и одеялце.Баткото се роди лятото и беше много лесно.


# 41
  • София
  • Мнения: 5 795
Вече жена му , не съм казала че е лошо (а и честно казано не съм се заглеждала по момичешките неща по магазините Blush ), но просто новородените са толкова малки и приличат на мишлета (казвам го с най-голяма любов Heart Eyes ), та ми се струва малко странно да видя облечено така бебе на изписване.  Simple Smile Естествено че всяка майка си решава.  Peace При нас баткото, също като на Kriss77 е роден лятото, но и той имаше все пак една пелена отгоре. А и май нямам против изгледа на вързоп в началото  Blush

# 42
  • Мнения: 10 030
Честито бракуване, Ред гърл!
Вече жена му, как ти завиждам ( благородно) за рокличките! Има чудни  плътни роклички за новородени и голям избор на чорапогащи. Не може да и е студено в тях. В Mothercare пък има различни обувчици, аз имам 2 вида маратонки за новородено вече. Купих такъв комплект за племенницата, много беше доволна майка и. Много са сладки момиченцата така облечени, пу-пу Grinning.
Какво имаш против космонавтчетата? Има много красиви и мекички, никой не говори за гадния шушляк, в това съм сигурна-брр, фуй!

# 43
  • Мнения: 143
Не бе мила Elwing нищо и аз не съм казала.
Може би е за това,че много искахме да е момиче и сега нямаме търпение с роклите  Wink
Dez   bouquet не аз написах,че за момиче нещо не ми харесва,но ако е много студено няма как.
Нищо против космонавтчетата  Peace

# 44
Аз пък не виждам нищо лошо,а и по магазините щом ги продават.
Но това всяка мама си решава.Аз пък лично не бих облякла беба в космонавт (ако е момче или кучешки студ да).

Ние  чакаме мъж и определено началото на март е студено.Редовно завалява сняг през април ,та....не виждам нищо лошо в космонавта,а такива сладки има в розовичко.Разбира се ,че всяка мам има личен вкус и мнение,които не е необходимо да съвпадат с на другите.
Аз на каката бях купила от тези испанските одеялца ,които имат цип и копчета и като се сглобят стават на порт -бебе.Удобни и сладки бяха  за тогава.И понеже имам такива 2 бр. няма да купувам трето ,защото все пак за новородено искам да си е с чисто нови неща на изписването и така реших  да е с космонавт в синичко,Материята му е много мекичка и не е шушляк.

Dez,кажи ми ти как смяташ да го облечеш на изписването,а и имаш опит като мъжка майка.Виждам ,че нещата които си купила са много по мой вкус,както и фирмите от които пазариш.

Общи условия

Активация на акаунт