Съпруги на програмисти - има ли други?

  • 16 808
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кабелите зад бюрата за най-големият ми кошмар когато чистя прах. Както и другите джаджи по бюрата- колони, слушалки с различни размери, принтер, трансформатори, юесби...

# 256
  • Мнения: 331
добро утро,
ние нямаме бюро и сме с безжичен нет, така че кабел има само на захранването на лаптопа  Grinning

# 257
  • Мнения: 3 695
Е какви програмистите сте вие, чудя се - без кълбо от кабели, джаджи, рутери, устройства, преносими дискове, мрежа от поне 2 компютъра и т.н. Wink
Не дай си Боже нещо да се подреди, почисти или размести от мен, настава края на света.  ooooh!

# 258
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И нашия нет е безжичен. Мишките също. Обаче колко други кабеляци има... всевъзможни размери и цветове.
Брат ми също е програмист, но той освен това си прави някакви електрически експерименти, при него какво чудо е... ooooh! Някой път ще снимам домашното му работно място.
А зълва ми и тя е програмист. Двамата с мъжа си имат 7 компютъра в мрежа Laughing

# 259
  • Мнения: 984
Мдааа и аз не чистя ТАМ.
Но при нас във всяка стая има такова местенце... че и в коридора  ooooh! Но пък като набера го карам той да си чисти. Щом не ми дава аз да пипам  Crossing Arms

# 260
  • София
  • Мнения: 160
И при нас около бюрото с компютъра има сумати глупости ( кабели , слушалки . рутер ....лаптопа ...... )
Надявам се малкият като проходи и започне да пипа навсякъде да започне да си ги  прибира

# 261
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Напомни ми как като проходи голямата щерка имахе една уредба на нивото на ръчичките й- пълна с копчета Laughing Като натисне някое- или се отваря нещо, или някоя лампичка започва да мига и се вкюлчваше звук... Ей, нямаше по-интересно нещо на света!
Какви се техничарчета едногодишните... Joy

# 262
  • Мнения: 331
При нас що се отнася до слушалки, други кабели (различни от зарядното за лаптопа), външният хард и тем подобни, си ги прибира в едно чекмедже специално разчистено за него или в раницата на лаптопа.
Ако случайно забрави да си прибере нещата аз му ги набутвам (с крак) в чекмеджето и го оставям да си ги търси където иска  Crossing Arms
Моите джунджурийки нали са прибрани, тенджери по цялата къща няма, прибрани са, значи и той ще си прибира и то без да мрънка  Naughty

# 263
  • Мнения: 77
уф, моя си ги прибира, ама ...непрекъснато купува нещо ново и не ми дава да изхвърлям кутиите. килера е пълен с празни кутии, които "служели за гаранция" и за това не се изхвърлят. колко ли важи гаранцията  newsm78.

# 264
  • Мнения: 331
Аз като една прибрана дева, гаранциите на всички чудесиики държа при мен и преглеждам на което му е минала гаранцията изхвърлям барабар с всичките му кутии, книжки и тем подобни

# 265
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
ООО дори и да е изтекла гаранцията, кутии не се хвърлят при нас, понеже ако реши да продаде някоя част от компютъра си да я даде в кутия

# 266
  • София
  • Мнения: 44 342
 Shocked Shocked Shocked
кви кутии, кви 5 лв Simple Smile))
няма такива неща у нас....има само една торба резервни чаркаляци....другите дреболии си му седят на работа...има си цяла стая там, да си я пълни с квото си иска Crazy

# 267
  • Мнения: 593
Поздрави на всички!   Grinning

Мъжът ми е IT специалист, но от известно време не практикува. Насочи се към друга професия, а компютрите му останаха само хоби и за забавление.
Много съм щастлива от този факт. Отразява му се доста добре.
Само като си спомня наврмето колко зачервени му бяха очите от непрестанното стоене пред компютъра...  Sad
Има си едно предимство - домашният ни компютър винаги е в добра форма!  Laughing  Sunglasses

Късмет на всички съпруги на компютърджии!  Hug

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 16:31 от cybercat

# 268
  • Мнения: 3 695
Привет и на теб!   bouquet
Извини любопитството ми ама много се чудя с каква професия човек би заменил програмирането.  Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 593
Елекроинженер.  Sunglasses

Но той не е програмист, занимаваше се с разпространение на интернет.
Все пак, за добро или лошо, си остана геймър.

Вашите мъже играят ли?
Моят играе WOW.
За сега съм в добри отношения с играта и с приятелите от гилда.  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт