Празниците наближават,АПРИЛските подаръчета шават и топлина и радост ни раздават

  • 18 356
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 126
Благодаря, Шоки!   bouquet И на кръстницата Abrikotin!   bouquet
Честит имен ден на празнуващите дами днес!   bouquet

Жабче,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed. Пий си хапчетата и дано скоро да си успяла да овладееш контракциите с тяхна помощ. Ако има начин да ти помогна да не се тревожиш.   

# 16
  • Мнения: 481
Привет в новата ни темичка  Hug Поздрав  за Шоки и Абрикотин (много хубаво заглавие)  bouquet
Честито на празнуващите Hug
petjoff - честито ти момченце  bouquet
KCD  - честита ти принцеса Heart Eyes Не сънуваш - всичко хубаво което ни се случва е един прекрасен подарък за Рождество Hug Моята мома пък върви една седмица назад - малко е фина, ама мяса на майка си Crazy

Хубаво настроение за всички ни Hug




Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 12:05 от tai

# 17
  • Мнения: 8
добро утро от мен в новата ни темичка!
заглавието е чудесно, а пък картинките са страшно празнични!!!  Hug
честит празник и днес!!! весело изкарване навсички празнуващи, да хапват и за останалите  Wink

аз вчера минах на ФМ при Димитров във фемина.
закъсняхме малко, но лекарят ни прие, слава богу не ни наказа да чакаме всички други записали час...
потвърдиха ми пола- момченце. въпреки че пак си го обичам, още изпитвам тъга че няма да е момиченце, винаги съм си мечтала, ама...
с таткото вчера така се умилихче като му видяхме стъпалцата, толкова мънички и съвършено оформени... а като си помисля че бебо е 350 гр, си представям колко му е голямо крачето... Joy
много ми беше хубаво че мъжа ми дойде с мен, той все е на работа, но вчера слава богу успя  да дойде, беше много мило и вълнуващо и за двамата.
записаха ни и диск, ама малко се разочаровахме, че има 5 клипчета по 4-5 сек, и той е записал най-неразбираемите работи, поне крачето да беше записал... та вчера като си прибрахме гадахме какво има на диска, че като го показваме на бабите и дядовците трябва да им обясним компетентно... Laughing ама какво да се прави, доктор е човека, не режисьор  Joy



айде честит ти мъж!
Ще си направим отборче Simple Smile

# 18
  • Мнения: 581
Тук съм

# 19
  • Враца
  • Мнения: 2 317
магдалена, голям отбор ще бъдат всички априлски момченца! Grinning
с теб ще си ги водим в мол-а  Peace Hug

# 20
  • Мнения: 8
магдалена, голям отбор ще бъдат всички априлски момченца! Grinning
с теб ще си ги водим в мол-а  Peace Hug


хахах съгласна Simple Smile
там сме

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте мами,

Честит празник на всички мами и именнички, записвам се в темичката да кажа, че бях на преглед в петък ии всичко си е добре в 23 седмица сме  и тежим 560гр. ии три пъти се уверих че сме с мъжки атрибути  Wink. край с колебанията ми дали да взаимам сини гащи  Peace

Това е от мен поздрави на всички още веднъж ии целувки на коремчетата.

# 22
  • Мнения: 182
ksd_g Честито ти момиченце,много се радвам за теб!
Аз ходих в поликлиниката при въпросната докторка,когато ме болеше корема,но гадната сестра ми каза ,че не може без час Naughty докторката била сама и преглеждала само по 2 пациентки на ден  Shocked!Явно много се измаря  Thinking и за това се ядосах,че така любезно ме изпъдиха и там няма да отида  Crossing Arms!

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Привет момичета.
Честит имен ден на Abrikotin и ани4ка, с много любов и щастие да си носят прекрасните имена.  bouquet

Честито на всички узнали розовите и сини новини!
petjoff, честит ти малък мъж! Ще видиш, че когато го зърнеш за първи път ще се чудиш сама на себе си как изобщо някога си искала момиче. Wink
А към "отбора" за разходки в МОЛ-а, с Маги няма ли да включите и една девойка за цвят, да не им е скучно на юнаците?  Flutter

Чоколина, благодаря за хубавата тема, щерка ти е голяма мадама. Heart Eyes

Жабче,  Praynig
Откакто и мен вчера сюрпризираха с новината за контракциите, като че ли наистина усещам на моменти корема си твърд, въпреки че си пия хапченцата... Това, внушението е голяма работа...  ooooh!

защо трябва да лежите в болница за да ви дават болничен?това не е нормално според мен пък и доколкото знам изобщо не е задължително,явно лекарите имат тази практика за дърпане на пари по клинични пътеки,аз не бих се съгласила да лежа само за да ми дадат болничен ако нищо ми няма Crossing Arms

ани4ka, ако ме питаш мен, въобще не ми се излиза в болнични, ама въобще. За болница дума не може да става. Sick Много ще ми "помогне" тази опция, няма що... Само че, май е станало практика за даване на повече дни да те оставят да полежиш  Confused, и ако трябва ще изпълнявам какво да правя. Не съм съгласна, че ако "ми няма нищо" лекар би отворил дума за това.  Peace
Както и да е, благодаря на всички, изразили загриженост, прегръдки! Hug

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
За сега запис после ще допълвам.
Момичета -тези от вас които се ровят в чужди сайтове, биха ли ми помогнали - трябва ми възглавничка против колики, това е една малка възглавничка вътре пълна с нещо като костилки от череши и се топли в микровълновата и топличка се слага на корема на бебето. Имах такав с баткото но я върнах на хората, а ми се иска да имам този път пак.

# 25
  • Мнения: 5
Здравейте тумбачета!

chockolina,Abrikotinстрахотна темичка ! newsm51 newsm51

Kafenceto ходих на 4д във Варна при Цветкова прегледа със запис струва 60лв но удоволствието си струва беше невероятно изживяването, така с диск всеки ден си я гледаме когато си пожелаем , а и доки е много внимателна и обяснява всичко дори и без да я питаш изобщо не съжаляваме.

Abrikotin обезателно ще гледаме филмчето в неделя  Grinning

petjoff нашия диск е направен маи направо от режисиор всичко си и личи дори и дудата на която много се радвахме имаме си я и с кръстосани крачета и едно  от прусчетата на ръката ни сочи дудата сама си я показва  просто е страхотна играе си с пъпната връв лицето и абе всичко си е на клипчетата нашите са 4 но по 40 сек     нямам думи щом бабите само с очила различиха всичко  Laughing Laughing

Ksd_g честито ти мома  Hug Hug

Момичета честит имен ден на всички , но освен именници днес и всички бременни жени имат празник , така , че Честит празник и на всички коремчета в нашето форумче Hug Hug Hug

Желая ви лек и усмихнат ден без никакви болежки  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 65
Честит имен ден на всички именници днес!  

bouquet

Честито и на другите, дето са разбрали какъв е пола на бебчето!  Heart Eyes

На 12 съм на поредната ЖК и нямам търпение да видя малката ни принцеска.  Crazy


# 27
  • Мнения: 160
Пак се включвам,за да отговоря на Деси0542...Миличка,на път си да направиш моята грешка...Аз също като теб се бях зарекла да не стъпвам повече там,благодарение на тъпата лелка,която ме отпрати.Аз тогава бях в 18 г.с. и тази жена/тя стои и на регистратурата/първо ми каза,че няма какво да ме гледат,Защото не съм била бременна,а като отговорих,че съм 18г.с тя ми каза,като вляза в третия месец,тогава да отида Shocked Shocked ShockedНаправо подивях,врътнах се и си отидох.Но моя лекар /Гамишев/ ми каза,че това не е лекарката и че самата лекарка е много готина.Посмя се на премеждията ми и ми даде мобилния на Ченгелиева.И така,аз вчера бях при нея и съм супер доволна.дори смятам другия месец пак да отидем.Одеве забравих да кажа ,че ми даде две снимки на 2д/на едната е пеперудката на бебка/и диск с десетина снимки на бебка на 3д.За 25 лева просто не бих могла да очаквам нещо повече.А и специално за пола оглежда повече от 10 мин.,защото бебка беше надупена и аз като казах отчаяно,че пак няма да го разберем,лекарката каза ,че ще ме гледа ,докъто го види.Незнам,просто жената  е много мила...
petjov,честит ти малък мъж!!!миличка Олчето е права,наистина като видиш малкия сладур ще забравиш първоначалното си разочарование.Аз когато ми казаха за Денис ,че е момче,направо блокирах,толкова ми стана мъчно че няма да имам момиченце,но когато тръгнах да раждам благодарих на Бог,че ще е момче и поне него няма да го мисля като ражда LaughingМомче или момиче-все са безкрайно мили и обичани.А пък и Господ след някоя година може да ти даде като моя подарък Praynig
целувки на всички мами и съкровищата в тумбачетата им Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 541
 cook cook да ви почерпя малко скромно(не мога да качвам хубави картинки)за именния ми ден
честит имен ден на всички именници!
благодаря за страхотната тема и заглавие  bouquet
жабче точно от този 9-ти не се притеснявай,св.Анна ще те закриля.
Не съм съгласна, че ако "ми няма нищо" лекар би отворил дума за това.  Peace
Както и да е, благодаря на всички, изразили загриженост, прегръдки! Hug
когато лежах в патология преди 2 месеца момичето до мен лежеше точно заради болничен и й нямаше нищо!сигурно за 3 или 4 път лежеше(в 7 месец)само заради болничния.много искаше да си смени гинеколога!!!няма да ти казвам как се депресираше,казваше че има чувството че и на нея нещо й има покрай нас,който сме с някакви проблеми!

# 29
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Честит имен ден на всички които празнуват! Бъдете живи и здрави и повече усмивки. newsm51
Момичета темата е отново страхотна. Hug Благодаря ви chokolina и abrikotin.
Аз няма с какво ново да се похваля освен, че започна едно чудене от снощи за пола на бебчо. Simple Smile
Днес отново ме боли адски гърлото и гнойта не се маха макар че правя постоянно гаргари. Доки каза, че е нормално ама на мен вече ми писна да съм все болна. Извинявайте, но се чувствам зле и нервите малко ми се опват.
Жабче съжалявам за това което си преживяла снощи..оправяй се по-скоро. Hug
Хубав ден на всички коремчета пожелавам.  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт