"Готини сме ний мадами, а през МАРТ ще бъдем горди мами!"

  • 14 336
  • 340
  •   1
Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 11
Добро утро мамчета Hug
Прекрасна тема много е сладурска  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 734
Добро утро в новата тема!
Желая ви хубав и слънчев ден   Nature Sun With Face

# 17
  • Мнения: 6
Добро утро момичета  Grinning

Слънце темата е много хубава  Hug

Ние отиваме на ЖК,надявам се да се върнем с хубави новини  Praynig

Весел ден на всичкиии    bouquet

# 18
  • Мнения: 28
Здравейте.Възмутена съм от моята доки,едно че и плащам допълнително за преглед,др че ме гледа максимум минута на ехограф,а да не казвам че веднъж  не ми е показала дундичка.Каза че върви с 2 седмици напред,но не  и колко тежи.За това съм решила да раждам в Пловдив(може би в "Селена").До мамите от пловдив,ако имат сведения за добър доктор там,да споделят име,ще съм безкрайно благодарна.Може да сложите номерата ми на първа страница,да си стоят там,ако някой не успее да запише,да си има резервен вариянт.на м-тел:0885079969,на глобул:0896988178
Само да уточним,с смс ли ще става всичко или с обаждане,защото ако е с смс,предлагам в края на съобщението да има име и ник,понеже не знам всички мами как се казват. byeе това е засега

# 19
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Добро утро и от мен в новата тема-много са сладки слончетата Heart Eyes И актуални, предвид външния ми вид напоследък  Whistling.
Днес съм на преглед при очен да даде становище мога ли да раждам нормално с моите диоптри, така че стискайте палци. Много ме е страх от секциото, не знам защо.
И аз ви желая хубав ден, дано не е много слънчев във Варна, че си забравих слънчевите очила и ще е голям сеир да се прибирам с разширени зеници.

# 20
  • Мнения: 242
Здравейте и от нас.
Вече и аз ще съм редовно на линия - тези дни ходих на работа поради годишното приключване.

Слънце, темата е страхотна, много ми харесаха слончетата. Само хубави новини в нея да се пишат.

Тези дни нямах настроение за писане, макар че ви четях.... просто новината за Даниеллка и за една моя колежка със същата съдба ми дойдоха в повече. Моля се  Praynig всичко при Дани да се нареди, и скоро чакаме нова новина.

Аз вчера бях на ЖК. Бебчо е ОК, беше се обърнал главично, върви си в нормата за седмиците. Но нещото което ме зачуди, е че ми казаха, че плацентата ми е двудялова. Не е проблем, не е повод за притеснение, но ми стана интересно. На някоя от нас да са и казвали нещо такова? Другото което е, че ми е излязла една голяма пъпка на срамната устна и док. каза, да я наблюдавам седмица-две и ако не се увеличава ще я гори след раждане, а ако расте ще я гори сега... Пусна ми влагалищен секрет, да видим дали не се е получила от гъбички или бактерии... Абе все за нещо да се притесняваш.

Лек ден мамчета и се пазете.

# 21
  • София
  • Мнения: 673
Аз да ви се оплача и похваля: обхваланала ме е истерията тия дни, направо се сдържам да не ревна, пък и бебка си траеше. Та не издържах и днес отидох при доки. Той за малко да не ме изгони, ама ме прегледа. Голяма скица е доктора. Та всички ни е наред, показа ми, видяхме сърчицето, всичко е ок. Другата седмица сме си на редовен преглед. Та се поуспокоих, че таз истерия ме стресна допълнително.

# 22
  • Мнения: 1 187
Цоп и аз в новата тема! Peace

До сега четох старата,вчера като заседнах в ларедута,та няма откачане.  Crazy  ooooh!

kremmyto ако искаш пиши ми на лични,ще ти дам няколко сайта на бг с описание на всичко за сайта, с които няма начин да не влезезеш в час! Wink /Може и тук,ама да не спамим темата../ Другия вариянт е да пишеш на мамите от първа страница в темата за ЛаРедут,няколко са по градове,те правят общи поръчки. Wink

Имах някъде във фаворити и аз такъв сайт на българи в щатите,само пращаш линкове а те поръчват.Не съм правила поръчки от там обаче,и не знам колко излиза доставката.
зеленко поздрваления за смяната на ЖК и избора на доктор! Wink И предния път той ме следи и съм много доволна,доказал се е нееднократно пред мен,приема проблемите присърце и дори се обади на брат си/който пък е мамолог/,когато имах проблеми с гърдите след катастрофата.Абе с две думи Човек и Лекар! И аз съм на консултация на 20-ти/на обяд/. Wink

Есме душо,и на мен ми се пие!Преди не пропускахме с мъжО вечер без ракийка или водка с мезета./както казват,Господ не е скитач,а събирач  Wink/.Виж уиски не обичам-ако ще да е набор на баба ми! Stop Сега като ходим на гости си позволявам по чаша бира или бяло вино,да теша мъката. Mr. Green Аз съм по живота-алкохол,цигари и кръчми до зори,и въпреки че много скитах на младини,за такива фиести винаги съм готова,няма да живея с орлите,я! Mr. Green  

За имената: още се триумим/благодарение на мъжО/.Аз отдавна имам топ 3,ама той е сложен-хем само отхвърля,хем не дава предложения,а като му дам зор ми вика"не ме притискай сега" Joy Не ще го притисна,а ми иде да го стисна,накрая го заплаших,че ще го пиша както на мен ми хареса и това е! Crossing Arms А както казва cvetka-koketka МЕН ще ме питат за името. Mr. Green

Гледам обсъждали сте отоплението.. Направо страшно ми изглежда,ако наистина спрат парното и се започне режим. ooooh! Добре че се преместихме в къща,съответно сме с локално парно на въглища и дърва,взехме мн.хубав котел/пиролиза с пълно изгаряне/ и с него и топлата вода е без пари. Whistling И тока да зачезне-включва се UPS-a.Камината и тя бумка. Вярно повече цапа,не е като да си пуснеш климатика,но ето в каквито несигурни времена живеем,сме се подсигурили ако дойде някой режим.

Иначе бебката е ок-съдя по това че страшно много ме рита,направо понякога откачам. Crazy Много е щуро това бебе,не помня с каката да е имало такива ритницци.Обаче и преди и сега,щом усети ръката на бащаи в/у корема ми-моментално се кротва хитрушата.Даже снощи така съм заспала,че иначе няма спокойствие.Вече спя и в "любимата ми поза" кон пред празни ясли.. Joy Демек полу-легнала,че не се диша иначе,пуфтя като хипопотам/не че и външно не го докарвам ама../ Oще ноември се беше завъртяла главично,но сега не знам,има време да се въртя,понякога и в последната седмица-две променят положението бебоците. За кг.пък не съм питала,от предната бременност знам от док,че това е супер относително понятие...колко секциа са направени поради едър плод,пък накрая го изваждат пак 3-3и нещо.Към каря на бремеността са важни тоновете,пъпната връв и зрялостта на плацентата. Peace
Иначе,динствената разлика с предната бременност,която ми се набива в очи е,че не ми се подуват краката,което е супер! bowuu Ама и аз много се движа де,като не мога да излизам по леда,по цял ден снова по етажите.Предния път нали се бях залежала,та може и от това де беше,но краката ми нямаха глезени,приличах на римски пехотинец. hahaha

Сега пак ще звъня за резултати от изследванията+микробиология,които са готови от след коледа,ама пусто не си вдигат тел.в кабинета.Обаче съм много спокойна нещо,и да е имало гъби сме ги изпуснали,а щом не се виждат-значи няма и всичко е наред.  Joy

# 23
Добро утро!

Аз ви предлагам ,ако ви се занимава(или работата да се разпредели),номерата на всички вестителки да се разпратят на ЛС на всички пишещи редовно.И на никой да не се слага тел на първа страница.После който се включи допълнително ,която и да е от нас ще дава номерата!

Снощи бяхме на имен ден,беше много добре,но в седнало положение вече към 23:30 не издържах и напирах да си ходим,все пак бяхме от 19:30.И акто се прибрах и си легнах от болки в гърба и таза не можах да заспя до 1ч.И сега ставам,но вече съм наспана!

# 24
  • Мнения: 361
здравейте и от мен Hug
Не съм спала тази нощ- контракциите (онези как им беше името) зачестиха и са мсяка вечер за по минутка-две, ама е неприятно. Бебка много риташе, намръзнах се навън, мъжо реши, че леглото е негово и спеше странно накриво и т.н
Кофтито е, че днас няма как да спя- имам майстор в банята, а и ще излизам да си пусна най-сетне документите за лична карта.
За мамите вестителки- аз имам телефона на зеленкото, но и на още няколко софииска мами. Та се надявам все да имат време за едно съобщение. Другият ми вариянт е с таткото- той да влезнес с моя профил и да пише. Ама живот и здраве да се родим и да сме ок ще му мисля.
От мен лек ден и много   bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 28

kremmyto ако искаш пиши ми на лични,ще ти дам няколко сайта на бг с описание на всичко за сайта, с които няма начин да не влезезеш в час! Wink /Може и тук,ама да не спамим темата../ Другия вариянт е да пишеш на мамите от първа страница в темата за ЛаРедут,няколко са по градове,те правят общи поръчки. Wink

Благодаря,сега погледнах че има мама от моя район към която ще се обърна за поръчка

# 26
  • Мнения: 69
Добро Утро,така съм се наспала  newsm03

# 27
  • Мнения: 267
Добро утро!

Аз ви предлагам ,ако ви се занимава(или работата да се разпредели),номерата на всички вестителки да се разпратят на ЛС на всички пишещи редовно.И на никой да не се слага тел на първа страница.После който се включи допълнително ,която и да е от нас ще дава номерата!

Няма много смисъл от това. Предполагам, че всяка една от нас, ако иска да и се извести раждането веднага, ще си е подготвила телефон по някакъв начин - дали ще е на момиче от темата, с което така или иначе си общуват, дали от някоя от изброените вестителки ще поиска телефон, не е толкова сложно всеки сам да си прецени, че чак такава организация да се прави.

# 28
  • Мнения: 2 495
Добро утро и от нас Simple Smile
Успех на мамите, които са на преглед днес Hug Само хубави новини да носите! Wink
За вестителките-последно май остава варианта на Слънцето-избирате си мама от списъка и пращате ЛС да ви даде номера! Peace
Слънце, можеш да напишеш под списъка:"Номерата ще се разпространяват на ЛС".Така някоя мама, която отдавна не е влизала като прочете 1 стр.ще й стане ясно! Peace

Само да уточним,с смс ли ще става всичко или с обаждане,защото ако е с смс,предлагам в края на съобщението да има име и ник,понеже не знам всички мами как се казват. byeе това е засега
С смс става , разбира се че мамите ще си пишат кои са иначе как ще става казването на новината! Grinning

# 29
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте отново, да се отчета от ЖК-то бебка вече е надолу с главата, дано така си остане  Praynig  Размерите си и отговарят на седмицата, тоновете и са идеални както каза доки и за мое успокоение видяхме в едър план вратлето- всободно е, няма пъпна връв наблизо. Та всичко ни е идеално и сме много добре  Blush Сега съм по-спокойна.  Hug и след прегледа купихме комплекта за изписване.
За вестителките и аз мисля че всяка една ще си прецени кой иска да съобщи новината и е по-лесно да поиска номера на ЛС. Има мами които имат кой да съобщи вместо тях.

Общи условия

Активация на акаунт