Септември още е далече в коремчето живее малкото човече

  • 11 013
  • 320
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 183
Добро утро!

Анита, най-добрия вариант е майка ти да успее да дойде, за да гледа детето докато си в болница, пък ако може и количка от БГ да ти донесе е най-добре. Моя приятелка живее със съпруга си в Испания и така направиха. Като наближи времето за раждане, оттук се вдигнаха и майка й и баща й и брат й. Занесоха количка, бебешки дрешки, шишенца, абе всичко, тя дори идва у нас да й направя списък с най-необходимото. Затова ти пожелавам и при теб така да се развията нещата.

Валка, не се притеснявай. И аз коренно се промених, откакто забременях. Е, чистя от време на време, ама го правя повече от инат, но толкова бързо се уморявам, че не е истина. А не съм готвила на мъжа ми цяла седмица. Ужасно ми се гади само като ми замирише на готвено, просто се налага човека да ми влиза в положение, но никак не е доволен. А относно секса, нямам търпение да минат трите месеца, за да ми разреши док да правя секс. Не че умирам от желание, ама няма да откажа де... Laughing

zasmyana, и аз мисля че е много рано да усещаме бебчетата. Въпреки че бременните с второ дете, ще ги усетим по-скоро от първия път. Но може би някъде към четвъртия месец. Аз също усещам някакво гъделичкане точно там, но Арлина е права, сигурно са червата ни. Не мисля, че са контракции, така че споко.  Hug

Относно количките, ние също ще купуваме, че старата нещо се прецака. Но най-вероятно ще гледам и аз нещо от продавалника. А за легло - ще купим сгъваема кошара, че каката още си спи на детското креватче.

# 271
Добро утро на всички Hug
 kiαrrα ,arllina ,сигурно сте прави,че няма как да се усети бебо още отсега newsm78Ама не знам какво ми беше станало снощи-едно гъделичкане,едно мърдане на нещо си там вътре..... ooooh!Може и да са ми били червата Mr. Green
Валка,голям образ си,така да знаеш  newsm10Паднах от смях с поста ти rotfImboСпоко,всичко ще си дойде на място малко по малко и ти пак ще си си секси smile3521Всъщност,сигурна съм,че и сега си секси,но просто кондицията ти не е на ниво и няма как да прецениш нещата.Учудвам се обаче,че повечето тук споделяте,че нямате желание за близост с половинките си newsm78Аз пък като забременея,така ме удря хормона,че ме е срам да си го кажа направо... newsm09Изглеждаш толкова хубава и секси на снимките,че не вярвам една нищо и никаква бременност да те развали Peace
anita29 ,има ли наистина вероятност да не успее да дойде майка ти?

# 272
  • Мнения: 3 026
Добро утро и от мен, то вече обед откара, ама нищо.

И аз днес имах намерение да чистя и подреждам, ама като гледам какво време е вън, май ще сме по разходки.

За количката - имам от "баткото" Маг Ингланд - голяма е, но е страшно удобна и проходима, няма много външен вид, и все още я ползвам за него, но пък ми е много полезна и няма да купувам друга за бебето. Даже имаме още една, която ни подариха, но така и не сме ползвали. И се опитвам да я продам, ако на някоя от вас и хареса, да пише, ще се разберем нещо. Ето обявата:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=363695&cat=500

Креватче също има от "баткото", той не го ползва и спи при нас, как ще го отучавам после не знам. Още се кърмим нощем и затова ми е по-удобно да е при мен, ама като се роди бебето ще ни стане тясно.

За майчинството избягвам да мисля, че аз като родя, няма да са изтекли 2 години още и ще се застъпят двете майчинства. Как ще го изчисляват, какво ще правят, все ще е малко, ама здраве да е, да има кърма, пък за другото ще му мислим.

Приятен ден на всички, отиваме да се гласим за разходка.

# 273
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мен милото ме пита има ли шанс тази година  да правим секс Joy Joy Обещах му, мине ли ми гаденето да го огрее. Има да си чака горкия Blush
Аз ще си използвам старите колички. имам комбинирана и лятна, та ще свършат работа. Сам окреватче трябва ново да се прави, но няма начин. От старото ще използваме повивалника и решетката и ще спестим малко материал, но пак ще се върже към 600 лв Crazy

# 274
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Има голяма вероятност да не дойде,тъй като работи на 2 места и евентуално могат да й дадат 2 седмици отпуск.И незнам кога да дойде,защото предния път родих 11 дни преди термина.Сега ако дойде по-рано,а аз устискам до термина,тя ще трябва да си тръгне преди да съм родила.Незнам направо.Свекървата заяви,че ще дойде на почивка в началото на август.Що й трябва да се занимава с бебета,а и аз на нея й нямам такова доверие ,като на майка ми. TiredТрябва да  го измислим някак си. newsm78

# 275
  • Мнения: 227
Здравейте и от мен
Аз не мога да ви изчета всичко много сте писали но аз отдавна не съм писала.Но засега ще е така докато съм на смени трудно ще ми е да пиша често.Ние всички сме хремави в нас а малкия е и със алергия.Относно количката и леглото ще купувам нови защото леглото Мишо ще си го ползва а количката му се счупи и няма как трябва да се купува нова Днес времето е слънчево и мисля да излезем със Мишо на разходка.За сега това е от нас надявам се поне да мога да ви чета. .Лек и слънчев ден

# 276
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз все пак изчистих поне, че вече нямаше къде да се стъпва от играчки по земята.
zasmyana , наистина сега не се харесвам, но и предният бях така, но след третият месец се оправих и даже бях първа писта във всевъзможни конкурси в сайта, като най-секси бременна, конкурси за грим и навсякъде все бях в първите редици, а даже в 9-ят месец спечелих конкурса за фолк грим, демонстриран върху мен  Flutter
Иначе за усещането на бебето, предният път го усетих сравнително рано, към 13-14 г.с.
anita29 , ако майка ти не дойде нали мъжете там имат право на 10 дена май беше отпуск като им се роди дете, та в краен случай мъжът ти ще гледа малкият. Иначе за количките не мисля, че тук са по-евтини, просто има различни и по-евтини марки, докато в Испания при нас имаше само Chico i Jane и аз си взех Чикото за 500 евро, а в Бг същата струваше 1000 лв. така, че нямаше разлика в цените.

# 277
  • Мнения: 19
Здравейте момичета. Добре дошла на новата мама   bouquet.
Мен ми е много смотано днес ще мързелувам.
За количките ще взимаме нова. На Адко също беше Маг Ингланд, но коша е метална решетка и като ми дрънчи ( понякога ) много ме дразни, та за тва сега с платнен искам. Старата ще замине на село, там ще се возим с нея.
За леглото, малчо си спи в неговото си. Бебо ще е или при мен или в зимния кош на старата количка ( то си е цяло легълце, а и дребния като бебе предпочиташе да си спи в него, а не в леглото ). Като поотрасне бебчо ще взимаме второ легло.
За секса за моя мъжо е мираж сега. Веднъж ме излъга, ама ми беше супер смотано, та си му казах в прав текст че скоро няма да види.
Странното е че при първата ми бременост бях точно обратното, ама аз си имам някво хммм измислено обяснение за това.
Пак забравих какво още исках да пиша. Нищо после като се сетя.
Хубав ден на всички  Hug...

# 278
  • Мнения: 176
zasmyana то бебчо при теб вече сигурно мърда ама е много малко за да го усетиш Grinning,аз при първото в петия месец усетих за първи път движения.
 Количка ми се искаше за второто да е нова,че при първото нещо не уцелих желаната от мен, ама май ще си карам поне зимата с нея пък пролетта може и да си купя нова, лятна,ще видим.
 За легло се чудя,нашето сега е от онези,които махаш кошарата и става тинейджърско легло ама още е малък,а и тази кошара направо на земята, без основа,нещо ни ми харесва идеята newsm78.Сигурно ще взема от онези преносими кошари на две нива ама ми е интересно някой ако има такава да ми каже дали са стабилни.Баткото ако се хване от страни да види бебо да не се преобърне Thinking
kiarra щом двете майчинства ти се застъпват вероятно ще вземаш,колкото за предходното дете ако това е по благоприятно за теб,а в същото време май и майчинството за първото ти дете,ако не се лъжа,че от толкова четене из форума за тези новости направо луднах Money

# 279
  • Мнения: 15
добро УТРО И ОТ МЕН!
ЗА мен поне е утро. Току що се излюпих изпод чаршафите.  Embarassed Embarassed Embarassed
Валка не си сама. Аз също съм станала страшен мързел. Нищо не ми се пипа. Постоянно ми се спи,а моя секс не е виждал от един месец насам и май скоро няма да види. Аз също се чувствам ужасно анти секси. Просто не знам. Надявам се скоро това да отшуми. Единственото,което правя с желание е готвенето. Всичко друго ми е противно. Измарям се адски бързо и веднага ме хващат болките в кръста, които понякога са нетърпими.
Имам желание да направя новата темичка, но ме интересува как стават тези картинки с цифрите и т.н. Моля да ми отг. Вчера се опитах ама нищо не можах да направя и се отказах.

# 280
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Наспах се с детето и сега се чувствам малко по-добре. Подозирам ,че утре ще си тръгна от работа около 11 Blush Тогава ми се доспива ужасно
Иначе милото днес изчисти, изми, аз само затрих прах и пуснах 3 перални. Той ми е златен. Като свърши папото ще сготви Mr. Green Ама той си готви по-вкусн от мен така или иначе

# 281
tsveta ,и ако след всичките тези екстри,дето ги предлага половинката ти,не му се отблагодариш с един хубав секс,няма ли да се чувстваш гузно,а? Mr. Green JoyМайтап бе,Уили Mr. GreenПросто чета тук как всички се чувстват анти секси  и не ви е до ласки и се питам,дали половинките ви в крайна сметка не се надяват тайничко на поне една сексуална вечер след всичко онова,което правят за вас newsm78 Mr. Green

# 282
  • София
  • Мнения: 6 011
Добър ден и от мен!
Ние прекарваме един спокоен ден с гостите, те също имат малко дете.
Колички имаме 4. Едната е Jane, купихме я когато баткото беше почти на годинка и почти не е ползвана. Сега само купихме към нея кошница за кола и кош за новородено, смятам, че сме готови поне с това.
Момичета, този период ще отмине. Сега не се чувствате добре, защото както чета на повечето от вас им се гади или имат някакви други неразположения. Аз нали нямам никакви екстри и си водя съвсем нормален живот по всички направления - готвя, чистя и дори от време на време уважавам мъжа ми.  Laughing
Нията, кошарите са стабилни, трябва доста да се помъчи баткото за да я обърне, пък и специално нашият батко няма да се опита дори.
Засмяна, и аз имам чувството, че усещам бебето, но навсякъде пише от 18-20 седмица и затова си мисля, че греша. Контракциите на този етап представляват втвърдяване на корема, което може и да е леко болезнено. Аз през предишната бременност имах контракции от 16 седмица до края и през цялото време бях на магнезий. Накрая от този магнезий така ми се беше успокоила мускулатурата, че нямах никакви индикации за раждане.  Laughing
Излизаме пак, после ще поправям ако има правописни грешки, приятна вечер!

# 283
  • Мнения: 183
nilata, не на мен се застъпват майчинствата, нещо се обърка.  Laughing Мисля, че Алекс пишеше за това, та май за нея си искала да пишеш.  Wink

tsveta, блазе ти че си поспала с детето. Моето диваче вече не спи през деня и колкото и да ми се спи през деня, няма как да стане. Добре, че вчера беше при майка ми та днес успях да поспя до 10.00 часа, иначе ме вдига още в 8,00  Tired Отсега искам да дойде следващата събота, за да оставя пак при нея, май съм лоша майка, а?  Rolling Eyes

zasmyana, и аз подкрепям твоето мнение. Определено мъжлетата ни имат нужда от повечко ласки, въпреки че аз не мога да се похваля, че в момента мъжът ми с нещо ми е помогнал. Вчера цял ден чистих, измих банята, въпреки че ми се повдигаше от препаратите, пуснах и аз три перални, простирах, само не сготвих, но наистина това ми идва в повечко. Ако иска да яде готвено, ще трябва той да си сготви, днес особено най-много ми се повдига дори само от гледката на ядене.  Confused Но след като вашите мъже толкова много ви помагат, определено трябва да им се отблагодарите по най-приятния начин.  Flutter То моя дето не помага ми се иска да му се нахвърля, ама пусти страх. Но като му дойде времето, смятам да не пропускам случай.

# 284
  • Мнения: 45
Привет отново, много мило посрещане, Благодаря  HugКато сте я подхванали темата за количките чак срам ме хваща първия път колко смених.Все си мислих, че не съм намерила най-удобната, а то се оказа, че нямало такава.Все с нещо трябва да направиш компромис.Сега съм си обещала, че ще изкарам само с една и изборът ми ще започне с това да е лека  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт