ЮЛИ 2009 - ТЕМА 28

  • 14 506
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Кърджали
  • Мнения: 10 359
Какви хубави планове си правихме зимата как ще отидем двамата на морето пък било то и за една събота и неделя. Още повече като се сетя от колко годинки не съм виждала пустата морска вода. Ама май ще остане за някое друго лято, знам ли...

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте и честита темичка!  Hug

Как ми се приходи на море като чета тук и като гледам слънчицето навън!!!
Обаче нали при нормално раждане цял месец текат някакви лохии- остатъци, които са като обилен цикъл? Е, какво ще ми е само да гледам вълничките и да сменям превръзки по цял ден???   Shocked

# 17
  • Мнения: 97
Ах, морето! И на мен ще ми се размине  Sad Аз нали съм за края на юли което значи че бебчо ще е на месец-месец и половина през септември и ще е прекалено малък за да го разкарвам до там  Cry А и след като немога да се пека на плажа и немога да се топя въвъ водата всичко се обезмисля  Sad По добре да си ходя на село, там има къде да се разхождаме на чист въздух колкото искаме  Simple Smile

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Здравейте и честита темичка!  Hug

Как ми се приходи на море като чета тук и като гледам слънчицето навън!!!
Обаче нали при нормално раждане цял месец текат някакви лохии- остатъци, които са като обилен цикъл? Е, какво ще ми е само да гледам вълничките и да сменям превръзки по цял ден???   Shocked

При всяко едно раждане има лохии, но не бих го нарекла обилно през цялото време. Първите дни е обилно, после намалява, но си се налага да се ходи с превръзка. При всяка жена е различно, но средно казват, че около 40 дена е това чудо. При мен беше 40 дена.

# 19
  • София
  • Мнения: 423
ARGHT,мараба  fight ей това заслужават,но и с домати може.Понеже снощи ,или по-точно тази сутрин си легнах в 6 ч,висях само на компютъра.Та мисълта ми беше,че Надето я мернах в темата на юнките и е добре.
Кукумявка,какво за НОИ те интересува?Аз не,че съм счетоводител,но ми стана интересно.
Хайде няма ли желаещи за отворените врати в 1 АГ СВ.София на 8 април? PraynigИли за училището за родители на сп.9 месеца в ЦУМ на 3 април?Поинтересувах се как протичат тези срещи.В едно от кафетата на ЦУМ,таксата е 4 лева,имаш и някаква консумация.После раздават подаръци на присъстващите от Авент,с рекламна цел,разбира се.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 14:10 от Mime-to

# 20
  • Мнения: 97
Mime-to, а знаеш ли колко време горе-долу продължава училището за родители, ако не е много дълго мога да се измъкна за малко от работа, тъй като работя близо до ЦУМ  Wink

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,искам да ви питам нещо-вие колко килограма сте качили общо от началото на бременноста,аз съм качила 9кг.(само на корем)и направо имам чувството ,че ще се пукна(чуствам се огромна,дебела,тромава и направо си ми тежи)незнам въобразявам  ли си...мисля си че някаква депресия направо ме хваща......ужас....и отгоре на всичко всички дрехи изведнъж ми станаха малки-всичко ми стиска!
Съжалявам за песимистичното ми насроение....... Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 0
Mime-to, и аз бих дошла в ЦУМ, казват, че е супер!

nedin, 9 кг. е точно в нормата, въобще не се притеснявай!  Hug А пък и сана коремче, а не на дупе или още някъде, направо си щастливка   Simple Smile

Ето, разгледай тази таблица, проверена е: http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm



# 23
  • Мнения: 302
nedin какво се притесняваш толкова,а и щом казваш че е само на корем,още по добре.И аз съм качила толкова,също предимно на корем,е поналях и бедрата и дупето но не много,предната бременност бях наддала 15 кг и след окола 6месеца си върнах старите килограми.Няма страшно. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 423
Mime-to, а знаеш ли колко време горе-долу продължава училището за родители, ако не е много дълго мога да се измъкна за малко от работа, тъй като работя близо до ЦУМ  Wink
Намерих инфо,един час продължават.А относно презентациите:По време на продуктови презентации в рамките на 30 минути на всяка сбирка присъстващите се запознаят с разнообразни продукти и услуги за бебето, бъдещата и настоящата майки. Производители, вносители и дистрибутори се стремят максимално да консултират присъстващите в избора на качествени стоки и услуги, с които да ги улеснят при отглеждането на бебето.


Преди това трябва да се запишем,ако някой отиде без да е записан просто на входа казвал,че е извън списъка.

тел на Тина Киркова за отворените врати на 8,22 април от 13.00ч  822-18-08

тел за училище за родители на 3,10,17,24 април в 10.30ч  946 13 69

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 14:28 от Mime-to

# 25
  • Мнения: 1 208
Здравейте и честита темичка!  Hug

Как ми се приходи на море като чета тук и като гледам слънчицето навън!!!
Обаче нали при нормално раждане цял месец текат някакви лохии- остатъци, които са като обилен цикъл? Е, какво ще ми е само да гледам вълничките и да сменям превръзки по цял ден???   Shocked

При всяко едно раждане има лохии, но не бих го нарекла обилно през цялото време. Първите дни е обилно, после намалява, но си се налага да се ходи с превръзка. При всяка жена е различно, но средно казват, че около 40 дена е това чудо. При мен беше 40 дена.


Наистина при всяка жена е различно - при мен беше 20 дни точно.

# 26
  • Мнения: 9 114
Записвам се в темата най-сетне, от сутринта имам проблеми с компа - не можех да пиша на никакъв език, само цифри ми излизаха #Cussing out
Нервата ме тресе яко, не се понасям чак, не знам какво ми става ooooh!

# 27
  • Русе
  • Мнения: 57
      Здравейте и от нас!
Да се запишем и ние с малчо в новата темичка!!!
Относно килограмите аз съм +5 до момента,коремчето ми е доста малко за 7-ми месец,но поне вече се вижда че съм бременна,защото до скоро много се депресирах от разположението на килограмите си - трупах само на дупе,което е много неприятно.

Друго да ви се оплача - вчера бях на зъболекар...
Аз принципно никак не обичам да ходя и отивам само в краен случай,та вчера вече нямаше как да издържа на болката и отидох  Cry
Дано не ви се налага да посещавате подобно място докато сте бременни - не е от най-приятните Cry
Иначе бебчо беше герой - изобщо не се уплащи от машинариите и изобщо не мръдна докато бяхме на стола.Аз си мислех че ще му предам страха си и ще шава много,но той се показа като истински мъж Grinning
В общи линии от нас толкова за сега.Желаем на всички лек и весел първоаприлски ден Hug

# 28
  • Мнения: 0
Стеф, виж какво е слънчице!
Аз пред офиса видях теменужки и така ми стана хубаво!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 451
Здравейте и от мен Simple Smile

Галенце, добре сме  Heart Eyes Но в това време такъв мързел ме е хванал, че по цял ден ровя из нета за разни неща да се информирам и даже от работа се скатавам (колкото е възможно)  Wink
Миме, аз много исках да видя за какво иде реч на това училище, но точно този петък ще пътуваме, но на драго сърце бих се записала за следващите лекции Simple Smile А холя ви е станал мнооого хубав - долкова уютно и прекрасни цветове...раво, много ми хареса  Peace
Стеф, недей да се депресираш мила. То май повечето бяхме така миналата седмица. Я си помисли за прекрасното бебче, което носиш, как времето лети и скоро ще си ги гушкаме, времето се оправя.... Hug

Относно моренцето: аз съм луда на тема море и като си представих, че няма да ме огрее тази година, мноого страдах, но мъжо като каза "Как така без море?" (той нали е варненец) та сега си правим планове да ходим септември - ще видим, живот и здраве може да се запознаем с варненските мами и бебчовци  Laughing

Относно килцата: аз последните две седмици нещо доста дръпнах и май вече и аз гоня +10 - ужасена съм  Sad

Аз да ви разкажа. Днес минах покрай бъдещия Baby Mall, който отварят сега в събота в Люлин...момичета имам чувството, че бях в рая  Laughing Сега още подреждаха и сглобяваха разни неща, но ако ви кажа какви прекрасни легълца, колички и какво ли още не имаше...обаче легълцата бяха ужасно скъпи, та само с гледане ще си остана (то така или иначе бебко няма да си има стя, тъй че...)

Хубав ден от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт