кога?

  • 3 159
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
След 40 ден до тогава имах още лохии. Малко странно  Simple Smile
Peace Там някъде и аз.Имах лек дискомфорт в началото.С времето премина.

# 31
  • Мнения: 252
Правихме два месеца след раждането и беше все едно ми е за първи път!

# 32
  • Мнения: 9 973
30 den,bole6e

# 33
  • Мнения: 2 447
Ами 45 дена след раждането.В начолото ме болеше,но постепенно нещата се нормализираха.

# 34
  • Мнения: 542
2 седмици след секцио!беше нормално без болки,а следващите пъти беше по-хубаво от преди!

# 35
  • София
  • Мнения: 5 079
Не питай... 4-5 месеца ми отне да се престраша. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 180
Месец след като родих и беше хубаво,все едно не бях раждала  newsm76  newsm76  newsm76

# 37
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
След 3 месеца. Болеше ме доста първите 2 месеца, но после нещата се оправиха

# 38
  • Варна
  • Мнения: 365
На 20 ден след раждането. Аз бях готова и по рано, но мъжа ми много се страхуваше че ще ме боли  Laughing Чувствах се като че ли ми е за 1ви пъ- не знаех какво да очаквам  Embarassed В крайна сметка беше страхотно и изобщо не ме боля

# 39
  • Мнения: 11 607
Кога...не знам...със сигурност, когато вече бях чиста, но за дни......Как беше обаче - странно, страхливо, но пък имаше взаимност и от Милото,че не само първия, но първите пъти бяха по-щадящи и кротки......

# 40
  • Мнения: 374
Ами беше минал месец и половина от раждането и беше като за първи път, с всички екстри -   болка и леко кървене Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 199
След 6 месец,преди това 1-2 пъти пробвахме обаче беше кошмар и изчакахме

# 42
  • София
  • Мнения: 23 096
Имах изключително тежко раждане с редица усложнения и въпреки това на 40-ия ден, когато правихме секс, си беше доста добре, в сравнение с очакванията ми  Peace Преди това ходих на контролен преглед и докторът разреши секса. И да допълня - въобще не ме болеше, беше си екстра!

# 43
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
След около 2 месеца,ще се присъединя към момичетата,които казват,че е като за първи път

# 44
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Никакъв спомен нямам... май поне 2 месеца след раждането минаха... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт