Щъркелите едва смогват да носят вързопчета на АПРИЛките щастливи!

  • 18 416
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Нани,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Много здраве и усмивки,щастливи мигове и едно прекрасно бебче!
За капките Инфакол,не ги намерих трудно защото първият ми братовчед живее в Англия и ми изпрати три шишенца за първо време.Има ги и в Гърция,Инваколикус, същите са и ми е по-бързо и лесно да си ги поръчам от там защото наш познат е през сезмица там.Братомчед ми е много отвеян и трябва да му напомням по сто пъти  Crossing Arms
Но бях намерила един сайт на една фирма която по интернет ги поръчаш и те ти ги доставят ще потърся и ще ти го изпратя .

Шоколина,не се притеснявай излишно,може би е фалшива тревога,дано всичко се размине ,но до колкото съм информирана,ако НЕ е активен херпеса няма проблем да се роди нормално.Пък и не му се плаши толкова на секциото,ами ако ти се наложи/недай си боже/ непланувано резване.....важното е крайният резултат.

Честито на новите мами и бързо прибиране вкъщи!




# 16
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Честито на Ола и Вили! Да са им живи и здрави момченцата и много радост да им носят.  bouquet
Наниnewsm59 Бъди жива и здрава и много обичана.
Аз вече не издържам, остават ми 2 дена до термин и се моля бебчо да тръгне вече да излиза. Всеки ден приятели и роднини ме питат дали съм родила, а това е супер изнервящо. А признаци-никакви.  #Crazy

# 17
  • Мнения: 581
Честито на Ола и Вили. Да са им живи и здрави малките слънца. Да растат умни, добри и щастливи деца.!!!

Нани честит рожден ден- Пожелавам ти скоро да си гушнеш едно хубаво и сладко бебенце.

!!! newsm59  Gift Two Hearts smile3541

Аз съм добре, надявам се днес само пожелания да има в темата за новородени бебета и повече момичетата да се включват да пишат. Като не видя някой тука и поглеждам на първа страница къде му е термина и си казвам е вече се ражда или се е родило ново бебе.

# 18
  • Мнения: 137
Честито момченце на Вили да е живо и здраво и много щастливо   Hug

# 19
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТА РОЖБИЧКА НА ВИЛИ!
ДА ТИ Е ЖИВ ,ЗДРАВ ,УМЕН ,УСМИХНАТ И ПОСЛУШЕН ,И МНООООООООГО ДА ВИ РАДВА!
На мама скорошно възтановяване!


ЧРД НАНИ ! Много здраве,щастие ,любов и най-хубавото и пухкаво бебе да гушнеш скоро!

Ах,че вълнуващо с тези бебоци.Моя мушмурок спинка и аз реших да надникна какво се случва тук.
После мисля ,да го оставя на бабите за малко и да отскоча и аз навън ,че не съм излиза от раждането и вече ми липсва броденето по улиците.
Малко още да порастне и укрепне и по цял ден няма да се прибираме с дребчо, дори живот и здраве и навън ще се кърмим.
Целувки на всички,а на мамите за ,които днес е Големия ден,късмет,успех и мноооого положителни мисли.

# 20
  • Мнения: 24
Колко много бебчета са се родили! Честито на всички обебили се, много да ги радват техните съкровища! И успех и стиснати палци за мамите все още в очакване
Аз съм в градска отпуска за почивните дни да си видя къщата и семейството, че следващата седмица мисля да се пробвам да родя. Ако ли не, по-следващата. Седя си в МД и си записваме всеки ден тонове, засега всичко е ОК, бебката расте. Отвреме навреме се качвам на 12 ет.при бебетата - мноооого е приятно да слушаш малките мяучещи котенца. Бебето на Io_Io много хубаво, пу,пу, да не му е уроки, голямо момче, ококорено, с косичка. А и мама като я видях изобщо не й личеше че е раждала преди няколко часа.
Сега пробвам теорията за набяване на окситоцин по естествен начин - със секс и дразнене на гърдите. Ще докладвам дали е имало ефект  Wink
Хвърлих един поглед по диагонала назад в темичките, ама няма да мога да вляза в крак, то е ясно. Зарадвах се на zinaida че скоро ще са си в къщи с героинята Еличка.

# 21
  • Мнения: 8
Деси,много се радвам за вас! това е страхотна новина. Радвайте си се с пълна сила.
Съдбата е толкова непредсказуема.Нашия татко трябваше откочи по работа в чужбина за няколко дни и това се случи точно в деня ,в който аз родих нашия син.Важното е ,че за изписването се прибра.А ти толкова се притесняваше и ето ..вече всичко е като по поръчка.Поздрави на таткото ,че ние толкова се вълнувахме за него.

Имам и един малко тъп въпрос Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed.Къде ще продължаваме да си гукаме ,след като се обебят всички.
Предварително благодаря за отговора.
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1
добро утро, коремчета и майчета!! 
Ола-  Честито юначе,Виктор!!!       
 много радост и щастливи  дни във вашето семейство!!! 
   bouquet  bouquet  bouquet
 
*dessi* eх,че хубаво се наредиха при вас нещата   
...няма нищо по-хубаво от споделеното щастие...   
 dancing kiss Kissing Heart
момичета, МАРТенките се "преместиха" и те... вече сме си само ние 
аз обаче никакви изгледи за раждане тези дни,само стъпалата са ми много подути и няма лек.Слагам си мокри,студени чорапи на тате да не ми стягат и облекчава но не за дълго.. 
на някоя да са и казвали,че е с повече води?
хубав ден ви пожелавам а аз ще мина да разгледам Априлските ни съкровища 
сега чак загрях,че сме в новата темичка...
 Hug момичета,Благодарим ви за новата темичка!   Hug   bouquet
Vili Shildarova - Да ти е жив и здрав малкия Йоан.Да расте усмихнато и слънчево дете!!   Party Time smile3525
Nanny   newsm51 newsm51 newsm51  Честит Рожден ден! Simple Smile
Честит най-прекрасен юбилей!!  smile3510  Бъди здрава и най-щастливата мама в света!!!   Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Sunflower

Магдалена Савова много ти е сладък Бобчо  Hug пу-пу-пу....  да му вържеш на ляво краче или ръчичка нещо червеничко,че от сега хваща око  Wink .. ти нищо не каза,как ти е краченце,отшумя ли накуцването? а...  и ние имаме такива чаршафчета Wink

# 23
  • Монтана
  • Мнения: 694
Здравейте,момичета-честити бебоци на новите маменца...До сега само четях темите ви и черпех информация и реших,че е време и аз да се включа.Термина ми е определен за 18 април ,но лекарят при,който ходя на консултации каза,че няма да устискам толкова и  вече ме стяга шапката....нямам никакви признаци(контракции),само се изморявам бързо и болежките в кръста(лежиш - боли,стоиш пак...)Чантата за родилното ми е подготвена и съм на вълна гладене и пране на малки розовки дрешки- и чакам...
В понеделник имам РД и съм на консултация и сега се чудя дали няма да получа най-хубавия подарък newsm30 ....

# 24
  • Мнения: 10
здравейте, момичета!
Първо да честитя на родилите мамчета- Оля и Вили! Да са живи и здрави малките съкровища, много радост и много щастие! newsm51 newsm51

Nani честит рожден ден! Скоро да получиш най- прекрасния подарък!
Досега се прехласвах по бебоците в албумчето  smile3521  ylinfant - най- хубавите бебчета пу-пу.
А ние с бебка удържаме фронта- уговорила съм се с нея  да не бърза, че да си приключа макмирора ( още 1 седмица). Много ми е притеснено за това- дано да успея и да не ми попречи да родя нормално.

# 25
  • Мнения: 494
zdravejte momicheta!
Izvinjavajte za latinizata,no veche 3 den njamam Internet!Tochno Sega,kogato se ragdat bebozite(: Islam da chestitja na vsichki novi mameta,da sa vi givi in zdravi dechizata!

# 26
  • Мнения: 14
Хайде и аз в новата темичка Flutter
Ееееххх,че хубави новини,да са живи и здрави рожбичките на мама Ола,Пъстроочка и Вили да растат здрави и послучни и да папкат много[/color]

Нани честит рожден ден мила бъди мн здрава обичана и щастлива мама [/size] newsm59  party023 bdbaloni

Ние с бебка сме добре резултатите от кръвта и урината са добри чакам Васермана и анлния секрет PraynigТук е направо пролет и след малко ще разтупча навън
Мамите които вече са родили могат ли да споделят за болницата кое им беше най-необходимо и кое по излишно?И пак да питам за тази обменна карта аз все още си нямам когато се върнах тук ходих при една лекарка на преглед после при Скочев но такава карта никой не ми е правил Rolling EyesИначе имам амбулаторна карта.

Хайде оставям ви че и бебка се бунтува не ми дава да стоя вече хич пред компа.
Хубав ден   bouquet

# 27
  • Мнения: 541
честито на мами ола и вили!!!!!да са ви живи и здрави съкровищата!!!!

нани честит рожден ден!!!!да си жива,здрава и скоро да гушкаш най-хубавия подарък!!!

# 28
  • Мнения: 285
Честито на новите мами  Hug Hug Hug Оля Вили пожелавам ви дечицата да са послушни като мояте моми  Mr. Green
 Шоколина не се притеснявай от секциото много е важна нагласата. На всички мами на които и предстой секцио влезте спокойни с нагласата че като се събудите ще видите своите бебчета , станете от леглото възможно най бързо и ходене гарантирам че на 4-я ден ще сте забравили всичко, мен ме вдигнаха на 6-я час след секциото на следващия ден бях в кафето и пих чай Така че без лоши мисли и всичко ще бъде наред  Peace
Приятен ден от мен Ники и Мади  Hug Hug Hug
ПП Момичета как мога да сложа на първа страничка снимка на Мади и Ники моля помогнете  Praynig

# 29
  • Мнения: 343
Здравейте, докато съм била в АГ-то вече две темички сте изписали.
Искам да поздравя всички обебили се мамчета и техните отрочета. Да са им живи и здрави.
Честито на Ола и бебче Йоан на Вили . Желая им най-голямото щастие на света и по-бързичко да се прибират в къщи при тати.  bouquet
Честит рожден ден Нани, с пожелание за скорошна радост.  bouquet

Ние вече два дена сме си вкъщи. Чувстваме се много добре. Както знаете без малко Александър да се роди в София след шопинг терапията, но устискахме. Даже като минавахме на връщане покрай Плевен долу страшно ме заболя и мъжът ми вика "Да завивам ли към Плевен?" А аз "Давай, за час и половина ще устискам ако трябва" , но след малко нещата се успокоиха. Моята одисея с раждането беше изключително кратка. Към 22ч започнаха едни леки контракцийки, които докторът не сметна, че са важни. Каза докато не станат на 5 мин. да не му се обаждам. В 12ч си легнахме с мъжо и аз започнах да засичам контракции. За половин час контракциите от 20 мин. станаха на 5 мин. Ей, не мога да смогна да се облека. Викам си край изтървах го или в къщи , или по пътя. Laughing Влязох в АГ-то в 0.50ч. и в 2ч родих. Алекс се оказа много нетърпелив да излезе. Засега се кърмим успешно. Килограмите съм +2 от както забременях, така че да кажа на всички, че няма страшно, фигурата се възвръща бързичко. Между другото имаме колики вече, което е доста рано.
Ами това е засега от нас. Веднага ще се включа при първа възможност.

Общи условия

Активация на акаунт