Бъдещи мами - Юли 2009 - Тема 30

  • 13 900
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 114
Мисля, че на този етап има място в корема, за да се върти и няма опасност от увиване...и може би от момента, в който почнат да ни викат вспка седмица на консултация, тогава има риск, но пък следенето е редовно Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!
За пъпната връв и мен много ме е страх. Да ви кажа и аз от сутринта не усещам никакво движение на бебка и ми е ужасно дискомфортно.
За г.с. Мамбинка добре го е обяснила и аз знам така.
Усмивка ти като си ходила, можеш ли да обясниш къде се намира тоз имагазин Вис Виталис или да дадеш адрес разбрах, че е някъде на Симеоновско шосе, но този район ми е много мътен там, още повече, че казваш, че цените са сносни там, за разлика от моето впечатление от Бейби мола.

# 47
  • Мнения: 576
До сега се рових да чета за тая пъпна връв. Някъде пише , че всяко 3то дете е с увита, на друго място всяко 8.
Като логично обяснение ми се струва това, че те не могат да се задушат в корема, защото не дишат чрез дробчетата, а било опасно при естествено раждане.  Thinking  Дали е така...

Цветен прашец, и моят не е много активен... дреме нещо  Crazy Praynig

# 48
  • Мнения: 37
cveten prashec , Вис Виталис  е на бул.Симеоновско шосе 110 това е преди Околовръсното във дясно ако идваш от телевизионата кула. Дано си ме разбрамла ,че аз съм една във обясненията.  EmbarassedНайстина там е по-евтино от  Бейби мола. И мен ме е страх от пъпната връв ,а доколкото усещам на девойката май и е вече тясно,почна да ме подпира под ребрата Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 67
Цветен прашец, Вис Виталис е точно до к-с Макси. Пиши от къде идваш и ще ти го обясня по подробно.  Laughing и моята бебка го раздава мързиливо днес  Wink

# 50
  • Мнения: 232
И мойта дреме, имах много слаби мързеливи движения преди 2 часа... Даже сутринта в 5 спеше - което е абсолютно непривично за нея! Обяснявам си  го с ниското атмосферно налягане - вижте какво е нахмурено вън...

Аз не съм от София, но вижте на какъв разказ за Тина Киркова попаднах от една мама на близнаци, може да е полезен на някого:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=387526.msg9646271;boardseen#new

# 51
  • София
  • Мнения: 15
Много благодаря момичета разбрах къде е Вис Виталис, много добре сте го обяснили, мъжа ми е добре с ориентацията за разлика от мен и след такова подробно обяснение със сигурност ще го намери иначе тръгваме от Хиподрума.
Може би бебчетата се гушат на топличко в този студ и не им се мърда много много.

# 52
  • София
  • Мнения: 423
Стеф,и аз мисля така за матрака ,но в крайна сметка съм избрала на Магнифлекс за 130лв.То милото ще прекарва 20 часа в сън и ако дюшечето му не е хубаво ...Нямат такова значение количка ,дрешки или другите неща както матрачето.Всъщност като при нас големите, ако матрака не ти е хубав ти е криво цял ден,а и на него му предстои укрепване на костната система,за гръбначните изкривявания да не говорим.
 
Относно плота за хранене на количката не мисля,че е задължителен.Аз по принцип съм против хранене по всяко време и място,не купувам чипс,зрънчо,кашкавалени солети и няма да давам и на детето си,камо ли ,да му е пълна устата за да мълчи.Да не ми се сърди някой  Praynig,ама като ще се яде ,да е на столче ,на маса и в никакъв случай така между другото.Няма да бутам филиите докато го обличам или да тича от игра да ръфне нещо.Културата на хранене се изгражда за цял живот.Аз самата още превъзпитавам себе си.

# 53
  • Мнения: 32
Уж беше хубаво времето и всички сме били навън, а вече час и половина се опитвам да изчета всичко.  Simple Smile
Ние вчера малко се разходихме да приберем бабата и дядото на приятелят ми към София. Реших да минем и през Панагюрище, там църквата е страхотна, но останах много разочарована, едно цветенце нямаше от къде да си вземе човек Sad Пак си направих снимки, така че ще кача най- накрая снимка на корема, а току що снимах и покупките, та ще кача и тях. Вчера се смях, защото спирахме на нашата си бензиностанция, където винаги спираме за кафе и аз да пуша, беше пуш паузата ми, защото не пуша докато карам. Вчера спирахме вече за пиш пауза Joy, да не споменавам, че по пътя полях после и едно храстче, ама няма как, някой ми се облягаше на пикучния мехур  Laughing.
Тука гледам се е заформил един малък спор пак. Ако трябва да бъда честна и аз съм си мислила, че все едни и същи хора си пишат, а и ми се е случвало да ми мине през ум, че никой не ми отговаря, но като се замисля и аз не отговарям ако нямам ккаво да кажа, така че гледам да не обръщам внимание, ако не ми се отговори на въпроса.
И сега имам питане разбира се, този Бейби мол в Люлин ли беше, там при Арона, някой обясняваше мисля зе него или бъркам?
Аманита, мисля, че ти се чудеше за дървените легълца и как ще си слагаш детето. Има едни много сладки легълца, които им се смъква решетката, за да сложиш бебока, предполагам, че ще са ти доста удобни. Така излиза, че е на нива леглото, но идва от местенето на решетката, а не на матрака. като идваш до София може да ги погледнеш в този магазин http://www.chipolino.com/, виж на контакти адреса, леглата ги няма в сайта за съжаление.
друго не мога да се сетя, докато четях си мислех 100 неща, но явно ще си записвам Embarassed Blush.

# 54
  • София
  • Мнения: 423
Ей тая аделина лукс например е със сваляща се решетка,а не с свалящ се матрак.Виждат се отстрани едни метални работи.В описанието пише две нива на матрака,но на място видяхме ,че не ме устройва много.
http://www.dizainbaby.com/bg/adelinalux.php

# 55
  • Мнения: 12
   Здравейте мами и тук е доста студено днес та май ще сме си вкъщи или на мноого кратка разходка.Simple Smile
   Аз имам едно питане към вас.От доста време като стане топло си използвам един лосион за тяло на AVON.Дават го за потъмняване след редовна употреба 1-2 седмици.Значи аз потъмняване не виждам де Simple Smile но пък от него кожата ми става супер мекичка и мирише много приятно,хидратира страхотно.И сега вече съм в голяма чуденка дали мога да си го ползвам ,защото иначе знам че разно бронзанти не е полезно да се използват.Вие какво мислите по въпроса?

# 56
  • Мнения: 651
   Здравейте мами и тук е доста студено днес та май ще сме си вкъщи или на мноого кратка разходка.Simple Smile
   Аз имам едно питане към вас.От доста време като стане топло си използвам един лосион за тяло на AVON.Дават го за потъмняване след редовна употреба 1-2 седмици.Значи аз потъмняване не виждам де Simple Smile но пък от него кожата ми става супер мекичка и мирише много приятно,хидратира страхотно.И сега вече съм в голяма чуденка дали мога да си го ползвам ,защото иначе знам че разно бронзанти не е полезно да се използват.Вие какво мислите по въпроса?
В никакъв случай не го ползвай.Не само заради бронзанта.Сигурно има и алкохол и парфюми разни.Недей да рискуваш.Поне аз мисля така!

# 57
  • Мнения: 32
Забравих да се похваля, че веч есъм отпуска и си гледам телевизия. Станах от дивана само, за да ям и пак си легнах Laughing. Стимулиращо гледам филм за едни дебеланки и все едно се гледам себе си Sad.
Мимето, мисля, че принципа е същия, но онова е доста по- голямо и просторно, като вдигнеш решетката е по- дълбоко. На мен много ми хареса, но в крайна сметка друго си харесах в Дибото

# 58
  • София
  • Мнения: 15
Юлско бебе, Бейби мола е в Люлин, като минеш под тунела в общи линии се вижда пред теб, но на светофара завиваш наляво и след няколко метра го виждаш, пада се от дясната страна вече има си отбивка в дясно през трамвайните линии и си паркираш на паркинга. На сградата с голями букви пише АРОН и БЕЙБИ МОЛ. Дано си ме разбрала и си вземи по-дебело протмоне, че има много изкушения. А и честито ти мързелуване.

# 59
  • София
  • Мнения: 423
Аз забравих по другата тема да се изкажа.За избирателното отговаряне в темата.Аз имам много топли чувства към всяка от вас,без изключение,но няма как да пиша непрекъснато.Мога да се похваля,че вече ви понаучих коя къде живее,какво работи,дали имате деца,отначало даже имената ви не помнех Embarassed.Иначе аз  самата усещам някакво игнориране спрямо мен,отдавам го на липсата на време за писане,надявам се  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт