За АПРИЛката е вече време бебенце в ръце да вземе

  • 17 019
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 75
Честито на Надето!!! да е жива и здрава малката Марина!!!

Честито и на мама Катти 79!!! Много здраве и късмет на малкия Самуил!!!

Іо-Іо, голям екшн!!! Напомни ме мойто първо раждане точно преди 5 години! Толкова не съм викала и ревала през живота си!  Simple Smile Ама всичко минава! "Резултата" утре става на 5 години! Sunglasses Heart Eyes

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 22:25 от Мамочка

# 286
  • Мнения: 309
   bouquet  bouquet  bouquet
Честити ни нови бебчета!
Да са живи и здрави сина на maimunkata, Марина на Надето и Самуил на Кати79
   bouquet  bouquet  bouquet
Ееех, само аз ли съм още необебена Rolling EyesИскам и аз вече мама да ставам! Rolling Eyes
Но пък сега вие обебените ще изпробвате от всичко, ще се научите кое как става, а пък ние, които сме още 2 в 1 после всичко наготово ще черпим от вас! LaughingТака, че събирайте опит, че после от вас акъл ще търсим!  bouquet

# 287
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честити бебчета на maimunkata, Nadeto_K и katti79!!! Нека бъдат здрави, щастливи и винаги с голям късмет!!!



velvet_s, честит рожден ден! Да си жива и здрава, и много щастлива!   bouquet  bouquet  bouquet

princessa raia, не си само ти, и аз съм необебена. То до термина ми има още 10 дена, но си се бях настроила, че, както Симона излезе 12 дни по-рано, така и този малчуган ще поизбърза, ама... явно иска да е Телец. Heart Eyes Хубавото е, че кремчето, което ми изписа кожната докторка, подейства и обривите с ужасния сърбеж изчезнаха. Simple Smile Така че сега мога да съм и малко по-търпелива.

Благодаря на всички за пожеланията и стиснатите палци! Heart Eyes

Дея, направо ти е одрала кожата.  Peace Много е сладка!!

За почистването на момиченцата - само с мокра кърпичка съм почиствала Симона и с плискане на вода във ваничката. С клечки и тампончета изобщо не съм бъркала, доколкото знам, не е добре - там кожата е много нежна. Peace

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 22:36 от chockolina

# 288
  • Мнения: 568
Честита принцеса на Надето!Жива,здрава и много красива!

Честит принц на Кати!Жив ,здрав и голям мъж да стане!

# 289

Общи условия

Активация на акаунт