Очакваме АПРИЛчета последни,скоро се прехвърляме в родени!

  • 12 638
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 137
sharlot, adid , takuzi успех милички дано днес  вече да се гушкате с малките съкровища  Praynig Hug

sharlot на мен акушерката ми каза че ако вляза за предизвикване ще ми сложат една система и ако като изтече раждане не е почнало чакаме 24 часа и ми слагат друга при която вече трябва да почне  Embarassed но мен като ме приемат в болницата ще трябва да си седя там докато родя  Rolling Eyes а мен тръпки ме побиват от болници  Confused

Мара Подробната, Янче , Велвет май само ние ще останем след днешния ден  Hug

Чоки радвам се че раждането е минало така бързо и лесно  Hug и много съжалявам за кученцето ти  Cry аз съм много чувствитрелна на тема кученца защото много ги обичам и не мога да си представя какво ще правя ако  нещо се случи на моето.

На сътворителката на темичката  Hug Hug благодаря   bouquet

# 16
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
И аз да се запиша в новата тема  Grinning
Шоки много ми стана мъчно за кученцето  Sad . Не тъжи мила . Макар че сега хормоните ти са ..........
От друга страна сега прекрасното ти момченце ще те радва толкова много че ще ти е по лесно да преодолееш болката си. На всички чакащи пожелавам и аз твоето раждане  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 12 270
  Velvet_s я изключвате вече от списъка  Simple Smile Тази нощ в 3:30 е родила младежа си. Май още не са измислили окончателно името. Според нея е фин и строен като майка си, 2710 грама и 48 см  Simple Smile Надявам се скоро да се чуем и да разбера повече. Вчера докато бях на пицария с приятелки се чух с нея и имаше вече контракции на 8 мин, така че не се учудих като чух смс от телефона си при едното ставане до вс-то и веднага отидох да проверя дали няма някаква новинка от нея  Simple Smile
  Виж аз обаче нямам никакви признаци засега да раждам.  Simple Smile Дано да си дочакам лекарката да се прибере на трети от чужбина и да раждам при нея  Simple Smile
  Чоколина и при мен предния път се развиха по подобен начин нещата, изтекоха ми водите, лекарката ме попита имам ли контракции, казах не и в колата вече ги усетих. Веднага бяхме тръгнали към болницата и ме приеха с 4 см разкритие, явно като изтекат водите, нещата стават по-бързички, ще видим този път как ще мине, вече нямам търпение  Simple Smile
   Моите съболезнования за кученцето, спомням си аз как се чувствах когато почина моето коли....
   Кафенцето, както ми описваш нещата се справяш много добре, важното е ти и малката да сте спокойни и добре. За силиконовите зърна, ако имаш проблеми с падането им от гърда, може леко да ги навлажниш и обърнеш в обратна посока преди да ги сложиш, така засмукват малко повечко зърното и прилепват по-добре. Също така да поизцедиш съвсем малко преди да предложиш гърдата, защото бебчетата хранени от шише са свикнали веднага да им потича млякото, а не както е на гърдата да трябва първо да посучат малко и тогава да слезе кърмата  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 137
Честито момченце на Velvet_s да е жив и здрав момъка и много да я радва   Hug

А на мама пожелавам бързо възтановяване  Hug

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Честито на Velvet_s, много да е послушен младежа и само да радва мама и тати. А на мама бързо възстановяване и по-бързо да се прибира насам да ходим по разходки Hug
Ние вече от една седмица сме си в къщи ама нещо не можем още да се организираме като хората, т.е. аз се организирам и възможностите ми за момента са до едно дете, или бебето или баткото, а с двамата едновременно настова  Crazy Crazy Crazy, не знам как ще се оправяме, може би като кърменето се отрегулира ще стане по лесно, но сега се кърмим по 1 час после се изцеждам и то направо става затворен кръг. Баткото за сега добре понася бебето малко повечко се глези но се надявам да отшуми този период. Добре че е свекърва ми, че през деня тойе при нея и се гледат двамата, че иначе не мога да се оправя.......
Мила я кърмя на поискване но горе долу интервала ни е 2-3-4 часа, мисля че наддава, но днес ще отидем да я изтеглят, обаче ме притеснява, че като  ака-акото е като разстроиство, воднисто попива в памперса и го оцветява, почти няма "материал" и го изстрелва направо под налягане - съжалявам за натуралистичното описание- но се притеснявам това нормално ли е. Днес ще питам и лекарката, това положение е от 3-4 дена иначе всичко друго е ок. Някой друг има ли сходната ситуация?

# 20
  • Мнения: 1
И аз да се похвала  станах мама на малък-голям мъж Денислав.Роди се 4050гр. и 51 см.
 Няма да разказвам подробно,че нямам много време,но пожелавам на всички такова раждане.Получих контракции в 9 чеса и в 1 без 20 на 21-ви родих.
 Късмет на всички все още чакащи ,а на останалите послушни бебенца  Hug .

# 21
  • Мнения: 182
Честито бебче на Velvet_s
madlena и моето бебе акаше така в началото,сега се посгъсти малко,но от време на време пак е воднисто!
sasa83 честито ти голям мъж,а името е направо  Heart Eyes
chockolina много съжалявам за кученцето ти!
Ние иначе си пъпчасваме с бясна скорост,но пъпките не са от претопляне,имат гнойни връхчета,едни завяхват повече се появяват  Crazy
*dessi* трудничко с 2 деца и аз мисля другия месец да я пусна на градина ама да видим дали ще стане!
Момичета аз имам един тъп въпрос:ако имам 3 шева 3 кончета ли да чакам да ми паднат,защото вчера ми падна едно конче с 2 възелчета и сега незнам дали още трябва да ми падат?

# 22
  • Мнения: 336
Честити бебчета на Velvet_s и sasa83!
chockolina много тъжно ми стана за кученцето ти, имам френска булдочка , която много обичам и ми е пределно ясно какво изпитваш Hug
desi054224 и моя младеж е с такива пъпки и педиатърката ми каза, че е бебешко акне Thinking, било хормонално и да му почиствам лицето три пъти на ден с физиологичен разтвор.А някой запознат ли е до каква възраст се променя цветът на очите на бебето?

# 23
  • Мнения: 182
Kambichka някои казват до 40 ден!А също и докато се кърмело бебето не бил ясен цвета на очите!

# 24
Здравейте пак от мен.Мен ме върнаха момичета,защото нямам никакво разкритие,нито болки,бебка е високо и от видеозона който ми направиха и тоновете тя се чуства добре.Докито взе решение да остави до четвъртък да не би да тръгне само,ако ли не ще ми го предизвика-няма начин .Това е за сега от мен

# 25
  • София
  • Мнения: 12 270
  Само да се включа и аз най-накрая с едни снимки на коремчето ми и на бъдещите каки  Simple Smile - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=370075

# 26
  • Мнения: 249
Честито на новообебилите се мамчета, нека малките им душички да растата здрави и много щастливи, а за мамчетата пожелаам бързо възстановяване и много спокойствие  Heart Eyes    bouquet

При нас положението с коликите е непроменено, давам вече и водичка с индийско орехче. Да видим дали ще има подобрение  Praynig С акането поне за сега от този гаден Фризовом се пооправяме, ще се наблюдаваме още няколко дни и да видим  Simple Smile  

Kambichka, доколкото аз знам някъде до към 6-я месец се променя цвета, но има и случаи и за по-късно  Simple Smile

Didi.Bojinova, ние чистим носленцето с Физиологичен разтвор, Стеримар, пръска се в нослето и след малко малката киха и изкарва каквото има вътре  Peace По добре не я ръчкай с тези клечки, опасно е, ако искаш пробвай това, бебка се слага легнала настрани, с пипетка капваш от физиологичния разтвор в ноздричката, която се пада от горе и чакаш малко. После същата процедура на обратно. И после чаках кихането. Това го четох някъде  Heart Eyes

adid, sharlot
,успех утре и от мен  Clover fingerscrossed   takuzi, дано и при теб скоро се появи малкото човеченце, стискам палци мила   fingerscrossed

Чоки, моите съболезнования за малката ти душичка, напълно те разбирам  Hug

Спорен ден на всички, при нас е супер кофти времето и май ще се разминем  с разходката   Sad  И бибата ни падна, та чакам включване  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 14
Здравейте милички Hug
Бързам докато всички спят да драсна тука че време въобще не ми остава Tired

Искам да поздравя всички които вече гушкат малкие си скровища а на тези които са в очакване скоро да се радват на млкит вързопчета Grinning

Мили маийчета споделете вашите мнения понеже съм голяма паника и не разбирам
Вашите бебчета спят ли спойконо?В смисъл Ави заспива обикновенно доокато се храним ако не я свива коремчето но ако не заспи понякога бодърства доста дълго.Когато спи в началото е спокойна,но понякога в съня си нещо пъшка,сумти,върти главичка и после пак се отпуска и така на периоди.При вас така ли е?Мн съм притеснена,е то е ясно че не може да е като паметник ноо..сякаш милата се мъчи нещо или сънува някакви емоций.
Вчера беше някакъв кошмар като се събуди в 5 след обед нахранихме се и започна едно бодърстване едно чудо.Първо беше спокойна,после почна коремчето като я поотпусна леко се пооне викам ще спи.Спа точно 15 мин събуди се започна да плаче явно гладна но бяхме се къпали викам първо да изкъпем после ще ядем,но ми стана жал да я мъча та започнахме да се храним тя хапна точно 40гр и заспа от изтощение.Но за млако после се събуди от глад,нхаранихме се изака се сама и се михме та някъде чак към 10 вечерта вече заспа.Правят ливашите така?Забелязвам също че започва да свиква на ръце и не знам как ще се оправяме за напред Tired

Вери Найс,мила ние не сме давали АМ,когато се върнахме от болницата направо се храним с едно адапт.мляко което ни го праща приятелка на майка от Италия казва се PLASMON не знам дали го има тук newsm78Опаковката обаче свърши и докато дойдат др пакети взехме НАН на НЕСТЛЕ,педката каза че няма разлика в адап.млека всички бил на един принцип ама знае ли човек.Аз я слагам на гърдите си всеки път преди ядене тя суче,алко лигавиме и после давам ако имам издено от мен и дохранавм с адаптирано.

Деси,мила напълно те разбирам Sad Hug.нашият тати също ще се връща в Пловдив сега на 1 и направо съм в ужас.Не стига че ме тесе страшна депресия и плача всеки ден а това че няма да е с нас още повече ме тормози Cry

Ох,малката се разплака оставям ви пак не можах да ви почета силно ви пергръщам и ще чакам съвети ви  bouquet

Аааа, само да питам,тази еднократна помощ за колко време се превежда от социалните?

# 28
  • Мнения: 7 124
Много хубаво заглавие.   bouquet Дано последните мързеланчета да си вземат поука от него, не че ще се запридвижваме без тях.  Simple Smile
Честито на Велвет!    bouquet
Шоки, браво за бързото решение на Филип как да действа, че да не се налага лекари да му дават тон в живота.  Grinning
За кученцето ти съжалявам. Там ще има кой да си играе и да се грижи за него.  Hug
На Яна и Йоана честит да им е първия месец от живота!  Heart Eyes

Вчера на дребната й беше текло кръвчица от пъпчето. Една седмица, откакто е паднало и нямаше проблеми, но от едно от вчерашните дранета (не знаеше какво иска - на цица виси и я блъска едновременно, а й се гъне заради коремчето) явно й е дошло в повече.  Confused През нощта успя да се завие през глава и няма да ви казвам какво разсънване ми беше липсващото бебе (нито в нейното, нито в нашето легло я виждах), от което чувах звуци само. А толкова старателно подпъхваме и обезопасяваме завивката, за да не стане точно такова захлупване.

# 29
  • Мнения: 336
Аз не го кърмя  и засега е с тъмно зелени очи, много ми се иска да е с моите зелени очи Sunglasses
ssillvvi , еднократната помощ се получава месеца последващ подаването и т.е ако си я подала април трябва да я получиш след 15 май, тогава по принцип става превода на парите.

Общи условия

Активация на акаунт