СЕПТЕМВРИ"09 - 20

  • 12 236
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 026
Само че се чудя дали има някакви други симптоми при гъбичките освен усилено течение?  newsm78
Не е задължително, поне аз никога не съм имала други симптоми, освен течение.

За гледане на сниките не ви трябва парола и име, просто трябва друг линк Rolling Eyes
http://snimka.bg/album.php?album_id=375967
Аха,ама как отиде на снимките,че да дадеш тоя линк? Не се ли ръгнеш с парола,че да стигнеш до албума,чакай....

# 241
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Само че се чудя дали има някакви други симптоми при гъбичките освен усилено течение?  newsm78

За гледане на сниките не ви трябва парола и име, просто трябва друг линк Rolling Eyes
http://snimka.bg/album.php?album_id=375967
Аха,ама как отиде на снимките,че да дадеш тоя линк? Не се ли ръгнеш с парола,че да стигнеш до албума,чакай....
Да де, потребителят, чийто е профилът, пуска този линк  и всеки, който иска, разглежда Grinning Сега всеки може да гледа без да се логва

# 242
  • Мнения: 118
Привет и от мен!
Детелини,Киара-ама разберете се кой какво ще сменя,аз имам две момчета,менкайте ги -за мен да остане едно момиче,а другото каквото и да е ! Joy Joy Joy
Таня,желая ти само щастие и радост в семейния живот! Two Hearts
Хайде и аз да се оплача с белозняво течение.Доки миналия месец ми изписа Гино-Дактрин 400-три капсули са,имаше някакво подобрение,но само докато ги слагах,сега на следващата ЖК,ще искамм и аз да ми пусне микробиология? newsm78
Момичета нещо се изгуби Бубара,аз още си държа на зделката с нея! Joy

# 243
  • Мнения: 5 026
Мен ме е обхванала работната лудост  Crazy Едни тутманици като дърпам, пък ми се и чисти  ooooh! Гледам да не се презорвам,щото почти всеки ден си имам контракции, хем пия Магнерот. Явно ще си откарам така до края-поне той да е септември  Grinning

# 244
  • Мнения: 493
Здравейте!
Аз съм вече щастливо омъжена!!!!!  newsm68 newsm44 newsm68 smile3521
Сватбата беше точно каквато я искахме и всички ми мина като на сън! Докато се усетя вече беше свършило.... Ето и линк към снимките от сватбата! http://picasaweb.google.bg/elena.y.yankova/MAoysF?authkey=Gv1sRg … 34501682553221090

# 245
  • Мнения: 5 026
Айдееее-нова булка , нов късмет  Laughing
Честито и на теб, BebEshOnDeL! Щастлив и дълъг брак   bouquet

Много си хубава, а сватбата е била купон Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 14:14 от Atrakcia

# 246
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
dd2 благодаря за линка.Значи на мен ми правиха фетална ехокардиография в 22г.с. и всичко беше наред. Peace
tanja_cwete страхотна булка си.  bouquet
И neky нещо се изгуби. newsm78
BebEshOnDeL честито и на теб  bouquet
И аз нещо в последно време съм болна на темата чистота.От сутринта съм се захванала да чистя и да пера.И сега мисля да си почина малко. Wink

# 247
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито Bebeshondel Hug Дълъг и щастлив семеен живот ви желая и на вас.
Мен пък ме е обхванала шопинг мания и днес похарчих всичко до лев, останах с 10 ст, а заплатата още не са я превели, а трябваше да е в картата още вчера Crazy Ако и утре я няма ще звъня да питам какво става Rolling Eyes

# 248
  • София
  • Мнения: 520
Привет на всички  Hug
Честото на новите булки  Mr. Green Пожелавам ви щастлив и дълъг семеен живот   bouquet
Аз днес бях на ФМ и съм супер щастлива  Heart Eyes Бебчо си расте, щурее от време на време и пак се потвърди, че ще е  stork-boy
Момичета да ви питам тази фетална ехокардиография задължително ли се прави или само ако има някакви съмнения за проблем?

# 249
  • Мнения: 141
Много булки, много нещо.

Бебешондел, честито и на тебе Simple Smile Пожелавам ти да споделяте много прекрасни мигове с твоя съпруг и той винаги да те кара да се чувстваш като жена с главно Ж Simple Smile   bouquet
Много хубава булка си. А къде е била сватбата? Прекрасни снимки

Кайли, феталната ехокардиография не е задължителна. Прави се ако има съмнения за сърчицето.

# 250
  • София
  • Мнения: 96
Привет на всички  Hug
Честото на новите булки  Mr. Green Пожелавам ви щастлив и дълъг семеен живот   bouquet
Аз днес бях на ФМ и съм супер щастлива  Heart Eyes Бебчо си расте, щурее от време на време и пак се потвърди, че ще е  stork-boy
Момичета да ви питам тази фетална ехокардиография задължително ли се прави или само ако има някакви съмнения за проблем?

Не е задължителна и се прави като застровка,ако нещо е било
пропуснато на ФМ.Предполагам,че ако има някакви съмнения за
проблем,тогава вече е задължителна!Аз утре ще се разбера с
акушерката за кога ще ходим при Велковски!

На всички новобракувани,ПРЕКРАСЕН СЕМЕЕН ЖИВОТ,ИЗПЪЛНЕН
С НЕВЕРОЯТНО ХУБАВИ МОМЕНТИ!

# 251
  • София
  • Мнения: 520
Благодаря ви за отгворите момичета  Hug

# 252
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте,
Честито на новите булки, дълъг и щастлив семеен живот!  baloni
Аз днес се обадих на лекарката по ЖК за резултати и отново се ядосах, на бързо ми отговори, е всичко е наред, само да ям повече червено месо. А аз знам, че това означава, че ми трябва желязо, което означава, че не всичко е наред  #Cussing out И това ми го каза след като я питах дали трябва да пия някакви витамини  #2gunfire
Както и да е, ще гледам вече да се ориентирам къде ще раждам и да започвам да посещавам и друг лекар, че тази за нищо не става, добре че бременността ми протича добре иначе не знам какво щеше да стане.
Та в тази връзка, засега ми харесва най-много Тина Киркова, някоя от вас да знае повече за тази болница? Как става записването при тях? Смисъл ако искам да раждам там и си избирам лекар, как се записвам за консултации?  newsm78 Ако някой има информация, ще ви съм много благодарна   bouquet
Мерси!

# 253
  • Мнения: 1
Нека и аз се включа в тази темичка и да помоля и аз за синьо щъркелче, долетяло през септември.  Grinning

# 254
  • Мнения: 5 026
Нека и аз се включа в тази темичка и да помоля и аз за синьо щъркелче, долетяло през септември.  Grinning
А термин?

Общи условия

Активация на акаунт