Бъдещи мами - ЮЛИ 2009, Тема № 36

  • 15 317
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 254
Stef за съжаление, тук във Вн само комплекти продават. Чакам евентуално от Сф да ми се обадят, но нищо не се знае, затова съм си харесала и компромисен вариант  Peace

# 31
  • Мнения: 651
Честит имен ден на всички!Живи и здрави!Да се радваме на здрави бебоци!
Добро утро и от мене!
Аз все още не мога да се похваля с покупката на количка.Труден избор,а мъжото хич не помага.Каквото съм решила аз,ама до 350-400лв.Много ми е трудно.
Препоръчайте ми добър специалист УНГ за мъжо.
Хубав ден!  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 121
Честит имен ден на всички именници! Да сте живи и здрави!   bouquet

# 33
  • Мнения: 32
Добро утро, честит имен ден, Усмивка123,   bouquet Честит имен ден и на другите, ако има такива  Simple Smile.
Аманита, всички покупки са много сладки. И аз вчера уж за подарък на една приятелка, та едно сладко боди и комплект пеленки взех, много сладки, скоро ще кача снимки.
Мама Диди, аз лекарствата съм си ги пила, след като ми свърши, не съм чула да се пият лекраства по време, а обикновено са в комбинация с глобулки. Лекарката не е ли казала как да се вземат?
За ремонтите, да кажа, че комбинацията патешко жълто и оранжаво стои невероятно свежо. Ние още се радваме на кухнята. Ехо 82, мерси и ние много го харесваме, даже и приятелят ми се съгласи, когато подредих кухнята и всичко дойде на място си, оранжавия ни радиатор си пасна идеално, въпреки роптането в началото, що за безобразие е такъв раидиатор Joy.

# 34
  • Мнения: 1 900
Честито на именниците днес!  bouquet

# 35
  • Мнения: 7 263
Честито на всички празнуващи днес   bouquet  bouquet  bouquet
Да сте живи и здрави, много обич и късмет да има около вас. Peace

# 36
  • Canada
  • Мнения: 649
Честит празник на всички!
Валерия, къде бяхте в Хисаря? В кой хотел?

Ние бяхме отседнали в Аугуста спа (заради басейните, които много ни похвалиха)! Но си мислехме че ще работят и външните, а то се оказа че само вътрешните работеха. Те също са много хубави. Градът е невероятен - аз за първи път ходих там. Страхотни паркове, исторически забележителности и т.н. От самия хотел не бяхме очаровани, имаше някои неразбории (но след време се помни само хубавото) Най-смешнотго беше че бяхме поръчали кошарка за малката и от хотеля ни увелиха че имат - да, имаха от тези на Чиполино (но без дюшек) - детето трябваше да спи на дъските!!!!! #Crazy

# 37
  • Мнения: 89
Честит имен ден на всички които празнуват на този хубав ден! Да сте живи, здрави и много щастливи!!!

# 38
  • Мнения: 232
Честит имен ден на Усмивка и на всички празнуващи!

# 39
  • Мнения: 9 114
Карелия - съжалявам, че сте останали разочаровани от Аугуста, чувствам се леко виновна, че така горещо ти го препоръчах, а то виж какво стана... Sad
Иначе външните басейни отварят в края на май месец, тогава масово навсякъде се счита за открит сезона.
Радина - мисълта ми беше, ако си виждала Джейн на живо, можеш спокойно да си я поръчаш както искаш и с каквото искаш от някой от сайтовете (касида или симонови.бг)
Усмивче - объркала съм се за цветовете, съжалявам Embarassed Между другото, точно червената джити-3 триколка е намалена в момента в Касида http://www.kasidabg.com/peg-perego-gt3-completo-corallo-2009.html и дори е с безплатна доставка!

# 40
  • Мнения: 1 208
Честит имен ден на всички именници и на семействата им.Да сте живи и здрави и да се радвате на дечицата си.  Hug  bouquet

# 41
  • Мнения: 37
Честит празник на всички именяци! Да сте живи и здрави имного усмихнати!  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 900
Честит празник на всички!
Валерия, къде бяхте в Хисаря? В кой хотел?

Ние бяхме отседнали в Аугуста спа (заради басейните, които много ни похвалиха)! Но си мислехме че ще работят и външните, а то се оказа че само вътрешните работеха. Те също са много хубави. Градът е невероятен - аз за първи път ходих там. Страхотни паркове, исторически забележителности и т.н. От самия хотел не бяхме очаровани, имаше някои неразбории (но след време се помни само хубавото) Най-смешнотго беше че бяхме поръчали кошарка за малката и от хотеля ни увелиха че имат - да, имаха от тези на Чиполино (но без дюшек) - детето трябваше да спи на дъските!!!!! #Crazy
Моето беше екскурзия само за един ден.
Иначе преди 5 години някъде бяхме в Аугустата, но сега предполагам е различно, въпреки, че и тогава бяхме доволни от обслужването.
След това съм ходила, но отседнахме в резиденцията. Там беше прекрасно и много съжалявам, че вече не работи.
Иначе ние пристигнахме преди обед, ядохме в един ресторант, после бяхме на гости на един наш познат. Както винаги мъжа ми гледа да съчетае "почивката" с работата, Sick та разглеждахме как човека е напрали басейна си. Моя смята да почва да копае и не ми се мисли какво ме чака,  Sick ooooh!
Иначе това за кошарата е отврат.  Close
Я ми кажи какви спа процедури предлагат? Басейна с топла вода ли е? Ходи ми се някъде, но незнам къде. Стаите как са? Цените?

# 43
  • София
  • Мнения: 493
Усмивка , сигурно се казваш Гергана?  newsm78  Честит имен ден,много здраве и най-хубавото бебенце!  Hug
И баща ми днес има имен ден,та ви черпя и аз виртуално,а също и бебчо в корема ми има имен ден,незнам дали е много правилно да го казвам това,но нали ще се казва Георги!  Thinking   Hug
Стеф в Пег Перегото GT3 май нищо не влиза в тази цена,нали? Отделно се купуват кош за новородено и седалка за кола?  newsm78 Или аз нещо не съм прочела..
Временцето засега е супер навън,дано се задържи и да става по-топличко.

# 44
  • Мнения: 755
Здравейте и от мен ! По празниците ходихме напред назад из България и ме нямаше няколко дни! Виждам , че напредвате с покупките , браво това са толкова хубави емоции.  Hug Радвам се че дечко на мама Диди се е оправило!  Peace
Днес имам повод да почерпя, съпругът ми е именник днес!  bowuu cheers

 Бъдете наши гости : http://www.mandja.com/index.php?option=com_datsogallery&Item … wmark&oid=200  Hug

Поздрав : http://www.sibir.bg/blog/4ano/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=86961

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 13:09 от Fortune

Общи условия

Активация на акаунт