СЕПТЕМВРИ"09 - 21

  • 9 498
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Аз само калций не пия.Във витамините,които ми изписаха има всичко.Но нещо не ми харесват тези витамини.Когато ги пия ми се надуват ръцете и краката.Нарочно пропускам някой ден,без да ги пия , и всичко си ми е нормално.Ще питам ЖК като отида на 25.05. newsm78

# 16
  • Мнения: 8
Бу е пуснала една тема за лекциите на Лалече, като в нея ще се публикува кога и къде ще има. Мисля, че е закована като първа.

# 17
# 18
  • Мнения: 83
Мерси Малибу  Hug . Много хубава си я направила.
 Аз пия калций от два месеца . Казва се Taminol , дъвче се и на опаковката пише 500mg Calcium и Cholecalciferol 400 I.U. каквото и да означава.

# 19
  • Мнения: 5 026
Пия само Пренатал.
Качих и аз снимки в албума.
Тони, ще ходиш ли на бременно училище в събота?

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 17:19 от Atrakcia

# 20
  • Мнения: 53
Здравейте,
честито на младоженките и на майчетата, които вече знаят пола на бебчовците.  smile3525 smile3525 smile3525

Много са ви хубави дечицата, преди малко разгледах снимките.

На мен ми изписаха Сорбифер, заради ниския хемоглобин, но не го пия защото много гадно ми става от него. Мисля към края на седмицата да си пусна едни изследвания да видя докъде е стигнал.  newsm12

Киара, мисля че ти беше писала, че са забравили да ти пуснат изследвания за СПИН, хепатит Б и сифилис. Това са изследвания, които са задължителни по каса (СПИН всъщност е по желание, не могат да ви задължат да го правите) и ти се покриват еднократно или два пъти - не съм сигурна. Така че не могат да ти го откажат.

Малибу, споко за ябълката. То ако е за някаква зараза, навсякъде е такава мизерия, че не се знае какво можеш да си лепнеш - автобуси, тоалетни, заведения и т.н. Днес един човек в трамвая ми беше застанал на главата и постоянно кашляше. Ама какво да му кажа, трамваят пълен и той няма каде да отиде, и аз къде да се преместя... А ако си толкова притеснена, всъщност от какво се плашиш да не се заразиш? Пусни си изследвания след месец, ако има нещо (което много ме съмнява), то ще си излезе. Ако всяка санитарка или сестра се заразяваше толкова лесно, то нямаше да остане персонал в болниците. Споко, гледай си живота, гледай какво готино време е навън. Стига го мисли това, мисли си за бебчо и всичко ще е ок.  smile3503






# 21
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
malibu, nе вярвам да е станало нещо като си изяла парченцето ябълка Rolling Eyes Не се притеснявай, то сега с всичко се вкарваме във филми.
Аз днес съм гроги. Малката реши, че ще се люлее 1 час на люлюто, около нас имаше агитка, която чакаше да слезе. Сега едвам стоя, защото тоя час ме пече слънце, духа ме вятър и през цялоото време аз люлеех, щото тя сама още не може.
Пък милото се е разчистил, щот аз нали все нямам време Crazy а аз ще се опъна пред тв-то малко

# 22
  • Мнения: 141
айде и аз да се запиша в новата темичка Simple Smile

Сега гледам дечицата Ви- много са хубави всичките( пу пу) . Да ви радват много  Hug

цвета, представям си как си се чувствала опъната на слънце и люлееща. Ама какво да се прави- то не е лесно да си майка:) А в повечето случаи децата най- често търсят мама Simple Smile

Що се отнася до Калция и Флуора, аз пия само Зимафлуор и то от време на време. За Калция- чат пат ям кисело мляко, сирене и кашкавал... но идеята, която дава Чопър за сусамовото семе е много добра. И аз трябва да си намеря такова.
tchopar, ти откъде го купи това семе( сусама) ??

# 23
  • Мнения: 314
Много хубави булки си имаме,разгледах снимките. HugЖелая им щастлив семеен живот!  bouquet
Честито и на всички узнали пола Hug
След малко ще разгледам и дечицата и ще кача и аз снимки.
За пътуванията мисля,че ако се чувстваш добре и нямаш проблемнаи рискова бременност не е проблем да пътуваш.Аз нали ви казах,че края на юни летя за Лондон.Надявам се всичко да е наред.
Контракции не зная до сега да съм имала,иначе ми се е втвърдявал корема,понякога,но никога не съм пила лекарства.Не мисля,че се налага да се пият,освен,ако контракциите не са болезнени.

Малибу:и аз смятам,че нищо няма да ти стане,спокойно. Hug

Аз ще пускам изследвания в четвъртък и ще видим после дали ще пия някакви витамини.
Предната бременност си изкарах по монокини на плажа,сега смятам с банския от миналото лято да се пека,дано не ми умалее само на бюста,той е половинки.Че тук на басейна ще се наложи с горнище да се пека. Wink

# 24
  • Мнения: 19
Ей нова тема сте почнали правя запис и след малко като наготвя ще бягам да ви приочета, та тогава ще се разпиша повечко...

# 25
  • Мнения: 215
Здравейте момичета!
Честито на новобрачните - лек и щастлив семеен живот им желая.
При мен няма новости, правиха ми изследвания за гестационен диабет, които се оказаха отрицателни, само дето трябваше да се наливам с глюкоза - супер гадно.
 Хемоглобина ми е нисък и сега ще пия желязо, ама и с първата бременност ми беше под 100 - тогава пак пих. Ходя си на работа за сега, ама униформата ми вече много утесня Simple Smile ще работя до края на май и вече са ми намерили заместничка и ще трябва да си ползвам отпуската и да си вземам болнични докато настъпи време за 45-дневния преди термин.

Това е засега от мен. Гледам морето коментирате, ама ние тази година ще пропуснем и без това със първата бременност получих слънчева алергия. Голяма гадост е това нещо, на никой не го пожелавам. А преди години съм стояла по цял месец на морето, без никакви оплаквания, ама явно тогава бременността отключи тази алергична реакция.
До скоро!

# 26
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Dani-ela и аз с първата бременност получих слънччева алергия,но за мое учудване тази година нищо ми няма.Може да е от бременността,но сега си ходя на плажа без да се мажа с нищо все още.Иначе аз в четвъртък ще правя изследване за диабет,а резултатите ще са готови след 2 седмици. Peace
 

# 27
  • Мнения: 118
Привет и от мен в новата страхотно оформена тема! Simple Smile
И аз вземам зимафлуор,той е в различни милиграми.Аз пия по 4 таблетки от по 0,25мг,а ако е от 1мг се пие по 1!

# 28
  • Мнения: 158
Няма защо да ми благодарите за темичката,за мен беше удововолстви да я направя за вас HugОправих и заглавията които ми изчезнаха в началото Rolling Eyes
Аз благодаря на вас за подкрепата която ми оказвате от форума  bouquet Ама наистина откакто съм бременна съм голяма паника Rolling EyesДано да сте прави,че нищо няма да се случи,от това резенче ябълка която жената беше започнала да си хапва и я сподели с мен Rolling Eyes дано,дано няма последствия за мен и бебето Praynig
За зимафлуор-а и аз обмислям дали да не го взимам,но ще се посъветвам с една приятелка която е стоматолог.
А морето и аз ще го пропусна тази година Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 277
Zdraveite!
Samo da se zapi6a, 4e u nas nqmam kirilitza Sad

Общи условия

Активация на акаунт