Първи юни се задава,а ОКТОМВРИйката коремче гордо разлюлява!

  • 9 963
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Цооооооооп newsm81 ето ме и мене тук. Мерси за темичката.
Деси споко. Моя звяр два пъти се разболява, мъжа ми е е карал ама не се и зарази. Дано да не те пипне.
Добре дошла  My_angel. Леко бременеене.
Успех на и изпитите. Аз нещо се мързелявя и не чета днес  newsm78, за бой съм ама какво да правиш...
У дома оправданието за всичко е едно - "Нося жаба!" smile3534

# 16
  • Мнения: 1 715
Да се запиша  и аз Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 107
Опа, нова тема Grinning

# 18
  • Мнения: 103
деси, няма страшно. не е казано, че си го лепнала този вирус!
кога си родена? че аз съм на 03.06.
къде е искричка?

# 19
  • Мнения: 23 388
Ето ме и мен,потенциалната варицелка.
Ванирк,на 06.06.77 съм родена. Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 16:29 от ДесиХ2

# 20
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен  Simple Smile.
Аз също се присъединявам късно към вас, макар че ви чета честичко.
Казвам се Деси, термина ми е за 14 октомври, във вторник бях на преглед при Марков,
и ще съм мама на момченце  Grinning.
За варицелата, мисля че е опасна само в първите месеци, аз също бях се притеснила много наскоро, защото 3-ма колеги се разболяха в офиса в рамките на 2 месеца, и това докато бях в първи триместър. Според майка ми съм я карала като малка, но аз пак бях много притеснена.  Деси дано и при теб всичко е наред  Hug

# 21
  • Сф
  • Мнения: 13
 аз съм тук Hug Flutter
НЕ мога да ви изчета, бреййй Crossing Arms
Благодаря на всикчи, за съветите около колебанията ми за количка:))) Чудя се, просто, ама аз искам да си взема от тези слингове дето са като чанти с джобчета, не като шалове...и не намирам никъде, назад по темите, някое от момичетата беше пуснало линк, ще ходя да го издирвам hahaha
Иначе при нас почва сесия и се надявам с корема да мина по-лесно, и без това повечето ни изпити са устни:))) А как не ми се учи..... Sick Sick Sick #Crazy newsm78 Постоянно си мечтая за моренцетоооо:)))
Утре съм на преглед, дано ни кажат вече какво сме Praynig Praynig Praynig А най-странното е, че нищо не усещам...не е ли малко странно, аз съм си почти 21-ва седмица, притеснявам се, утре ще я побъркам от въпроси лекарката:)))
Отивам да чета назад и да се запиша в темата за срещата, че засега ще мога и много искам да дойда:))))))))))))) Laughing Laughing Laughing
И добре дошли на всички нови мамета, много здрави и усмихнати бебковци наесен!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Деси,дано всичко е наред!Аман значи от болести ooooh!

Десифейм,радвам се ,че се престраши накрая Wink

Здравейте и на Ел и Енджъл.Добавих ви Sunglasses

Добре де,уж навърших 22 седмици и това е официално 6-ти месец,а линийката ми си стои в 5-ти.ААаааа.... Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 23 388
Здравейте нови момичета-кокичета.Добре сте дошли в октомврийското семейство.
miracle,ти ли ме питаше за неволята наскоро? :0

# 24
  • Мнения: 1 107
Ето ме и мен,потенциалната варицелка.

браво за хумора- така де, никой не е казал, че ще се заразиш Hug

Видях тази тема, какви са вашите идеи за бебешкото легло?

# 25
  • Мнения: 27
Ето ме и мен,потенциалната варицелка.

Eто ме и мен в новата темичка .


Деси , аз имам съседка , която се разболя от Варицела , когато беше бременна в 5-ти месец.Беше много притеснена за последствията .За щастие роди здраво и право момиченце , което вече е госпожица , която все още не я е карала ,въпреки че е имала  конкат с болни от Варицела хора в това число и по- малкото и братче.Лекарите казват ,че  я е изкарала в утробата на майка и. Така че споко Simple Smile , без излишни притеснения .Това , че си била контактна не означава,  че и ти ще се разболееш.  bouquet

# 26
  • Мнения: 23 388
Аз ще ползвам бешеко кошче и да се надяваме,че до 6м. от раждане на бебето ще сме се пренесли в по-голямо жилище.Иначе имам и дървена кошара от Дани,но сега нямам място за нея.Ако не сме сменили жилището,ще си ползвам преносимото креватче,което също имам от първото дете.За протокола-дървеното ми креватче е стандартно 120/70 см.без опция да става на по-голямо легло.Има само две чекмеджета отдолу и отделен скрин.

# 27
  • Мнения: 571
Аз съм с подвижна.
Мисля да я разнасям със зверовете  Laughing

# 28
  • Мнения: 23 388
Едира,кога си на лекар?

# 29
  • Мнения: 571
Към 7 Деска Simple Smile
Аз нали държа моето голямо животно от зоологическата вкъщи да е с мен (разбирайте мажо)
Все в такива странни часове ходя  Joy

Общи условия

Активация на акаунт