Априлки

  • 17 933
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 802
Енви, Честит Рожден Ден!

Бъди много здрава, все така естествена, искренна, слънчева и фин човек! Желая ти хубав празник - С обич!

# 31
  • Мнения: 143
Честит Рожден Ден  Envia   bouquet .

# 32
  • София
  • Мнения: 1 802
Знае ли някой от къде мога да сваля книга за метода Силва? Красе?
Зачетох снощи "Здрач", но на 13 стр. сестра ми е сбъркала нещо в печата и е прескачала през страница, тааа.... пак съм на изчакване. Едуард е The Вампира нали?

# 33
  • Мнения: 71
4естит рожден ден Envia ! newsm59Здраве, 6тастие и много късмет

# 34
  • Мнения: 3 478
Енви, честит празник  bouquet Бъди щастлива и обичана винаги!

И аз изтървах достъпа до Нунините снимки пък ме заинтригувахте сега.

Утре имаме сума запланувани неща за празника, ако срещата е по-късничко може и да сколасаме да дойдем.  Смин, за къде ти е идеята?

Вчера позната ми каза, че детето и не е прието на градина с номер 20, пък приемали 60 . Ако имах някакви надежди тя направо ми ги стопи. Дано е ден за черпня наистина утре, както казваш, Смин, че иначе празника ще е много "весел".

# 35
  • Мнения: 2 000
Енви, честит рожден ден   bouquet Много здраве, късмет и любов ти пожелавам.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 785
ЧРД, Енви!


Здраве, късмет, любов и успехи на всички поприща! Все така интересна, чаровна и прекрасна съфорумка! Весел празник!
Hug   bouquet Hug

Нуни, и аз не се класирах за снимките  Rolling Eyes, дай паролка на ЛС. Praynig

Варненки,   Hands Thumbsup  Praynig...

# 37
  • Мнения: 286
Виждам че имаме рожденничка Grinning
Честит рожден ден и от мен Енви,желая ти от всичко хубаво по много  bouquet

# 38
  • Мнения: 3 205
Енви, честит рожден ден! Желая ти да си все така обичана и щастлива!


Късмет на варненки за градините!

# 39
  • Мнения: 2 631
МИЛА ЕНВИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА, ВЕСЕЛА И ОБИЧАНА!
БЪДИ ВСЕ ТАКА ИСКРЕНА И ЧАРОВНА ДРУЖКА!
ПОЗДРАВИ И МНОГО ЦЕЛУВКИ!




Вчера ни беше последен ден в яслата, беше много тъжно...все пак там отрасна детенцето, ще ми липсват повечето жени от персонала  Hug
Мисче, Татянка ми с еобади, че Миленка е болна, с висока температура е  Confused Разбрахме се да се чуем като оздравее, така, че вторник-сряда да речем. Иначе си мисля за Морската, къде на друго място я  newsm78 Давай идеи, а за утре какво да ти кажа - аз съм с номер 2 и ми трепери  Rolling Eyes

Наде, Тина, имам спешъл предложение за вас - да вземете да се стегнете малко и да се понапъните да родите, докато сме на Усоето, че да го полеем дружно  Flutter
Нуни, страхотен разказ  Hug Мен ако питайте - бегом при систъра  Whistling

# 40
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Енви, честит празник! Бъди здрава, слънчева, обичана!   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 147
Мила Енви, Честит Рожден Ден!
Да си много здрава, щастлива, обичана и най-хубавите ти мечти да се превърнат в реалност

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Енви, Честит Рожден Ден! Бъди здрава и обична, радвай близките си и себе си!   bouquet

Данче, да..той е нашият човек Simple Smile Потърси замунда или през гугъл...аз по принцип трудно намирам книги, бая време ми отнема. Някой ако има повечко умения да сподели Simple Smile
Уж няма начин да не сме вътре ама докато не му видя името в списъка не мога да се успокоя..
Дано Миленка оздравее по-скоро Praynig
Преди малко гледахме с мъж ми Zeitgeist, направо ми дойде в повече световната конспирация... Трябва да насоча пак към вампирите явно..хахахахаха

# 43
  • Мнения: 1 027
Енви, честит рожден ден   bouquet
Нека с нарастването на годините да растат и незабравимите и щастливи моменти в живота ти   bouquet


Смин, а няма ли да ви е леко неудобно да пирувате, а ние да се мъчиме  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 631
Наде, не  Mr. Green Party

Общи условия

Активация на акаунт