САМО за фенове на Стивън Кинг!

  • 37 810
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 219
И аз имам вече новата книга на Краля Hug Hug HugРазгеле,докараха я.
It наистина скъпичко продава май,но аз исках да ги събера всичките,а когато си наумя нещо го искам сега и веднага.Пък и при положение,че харчим за какви ли не глупости,а книгата е за цял живот и според мен е в графата "смислени покупки" хич и не съм правила на въпрос цените.
Гледа ми се някакъв ужас и май ще посетя Замунда-та, но утре когато сме в намален състав в къщи и ми е спокойно на главата. Grinning

# 736
  • Мнения: 2 805
Да се включа с моите търсения:

"Кристин" 2 част
"Безсъние" 2 част
"Отмъстителите"
"Торба с кости"
"Капан за сънища"
"Бягащият човек"
"Долорес"
"Момичето, което обичаше Том Гордън"
"Маймуната"
"Нощна смяна"
"Кошмари и съновидения"
"Призрак"

Ей, не са малко.  LaughingТо това са и книгите, които не съм чела.
Имам излишен екземпляр на Лятото на разложението/ Ученик за пример.
Защото после си купих сборника Особени сезони, там пък е преведено Лятото на покварата, Способен ученик 

# 737
  • София
  • Мнения: 5 830
Май е време за нова тема, стигнахме 50 страници  Grinning

# 738
  • София
  • Мнения: 10 858
Кали ще пусне  Hug

Алия, "Нощна смяна" излезе през лятото, има я навсякъде, можеш да си я вземеш нова-новеничка  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 14
Верно, бе дружина, настана време за нова тема.
Заедно сме вече цели 50 стрници, че и малко от предмата тема.
It засега ми предлага само "Бягащият човек" в много добро състояние за 10лв. Стори ми се излишно да се пазаря.
Така че очаквам включване понеделник-вторник.... Ще се похваля. Така ще ми останат "само" 4 заглавия за намиране.
И ще станат 2 книги за четене на Кинг, а аз Фолсъм още го влача, но днес изядох 200 стр. от него, почти не остана. Едва сега стана интересно, началото е малко хаотично, наситено с факти, неувлекателно, но събитията започнаха да се навързват и да добиват смисъл.

# 740
  • София
  • Мнения: 4 904
 Хайде, милички, ето я и

НОВАТА ТЕМА

Искам да помоля някой от вас да информира модератор, че тази тема вече е за заключване, защото не мога да го направя за собствения си пост. Благодаря   bouquet !

# 741
  • Мнения: 14
... Апропо, за новата тема ще моместваме ли колекциите си - някой го бе предложил неотдавна, тъкмо сега сме с нови попълнения Wink А идната седмица, аз ще бъда с 1 в +.

Общи условия

Активация на акаунт