Стенли си има братче вече, Виктор нарича се малкото човече

  • 16 385
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 149
Янче, знам само, че синусите не трябва да се нагряват! Ставали понякога такива бели от загряването, че.... Слагай си капки-мапки, можеш да дишаш изпарения някакви, но не нагрявай по-добре директно мястото. Това ако си понастинал е едно, но ако си имаш синузит било различно Hug.

# 46
  • София
  • Мнения: 958
Голяма пустош напоследък, личи си, че е отпускарския сезон Wink

Янче, успех с новата работа! А що така го закъса със синузита посред лято?! Rolling Eyes Тази година нещо много хора около мен се оплакват.
Ние с Пепи бяхме есента с възпалени синузити и Аулина беше единственото, което облекчаваше зверската болка. При нас се оказа, че синузита е бактерален (явно сме си били докопали от ясленските бактерии на малкия)и капките, които сме ползвали - Олинт и Виброцил са били противопоказни за такъв тип синузити, защото свивали кръвоносните съдове, намалявали производството на сополи и така инфекцията прониквала по-лесно до синусите (нещо такова ми обясни лекарката) Накрая, след близо едномесечни мъки, се оправихме с антибиотични капки Бивацин в носа и пиене на чай от лайка. Две от приятелските майки бяха закъсали по същия начин и след посявка на едната  й бяха изписали Макситрол, а на другата - някакво кремче за бактерийте в носа + АБ за пиене. Поискай да ти направят посявка, за всеки случай!

Вальо тази сутрин, за пръв път от 3 месеца насам, тръгна с желание на детска. Вчера като го взех каза, че много му харесва при каките и батковците, дано така и да продължи Flutter

# 47
  • Мнения: 286
Влезнах да видя дали Надето е родила и много се зарадвах като прочетох заглавието на темата
Мила Наде честит ви втори син,да ви е жив и здрав Виктор-винаги да бъде победител!

Момичета аз най-после започнах работа вече трета седмица и не съм много активна в форума,не е по специалността ми но е в офис и напълно отговаря на това което търсих като изисквания Mr. Green

Приятна вечер на всички!

# 48
  • София
  • Мнения: 3 648
Егати, умрялата тема! Къде са всички?

# 49
  • Мнения: 2 149
Ами къде са....насам-натам... Grinning

# 50
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Сънувах снощи голяма част от вас, правехме някакъв детски купон. Най-добре си спомням Ренката и Вальо, обаче, той беше един такъв свит и смирен, стоеше и слушаше, докато ние двете си говорехме.  Laughing

Дани през нощта вдигна температура, ей така от нищо 39 и кусур. Днес се търкалят с баща си в леглото, малко е отпаднал, но само докато му е висока, като подейства Ибупрофена, скача и почва да дивее... какво ли е лепнал...

# 51
  • Мнения: 2 631
Ами, нова тема вече за Морко Бубков! Wink


Тук съм аз, но нямам нищо за отчитане. Rolling Eyes


Скарлет, пиши два реда, де! Hug

# 52
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ами, нова тема вече за Морко Бубков! Wink
...

Шшшт, още два месеца имаме  Grinning! Един и нещо поне да изкараме, викам аз. Толкова ли ще я мотаме тази тема?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз съм на работа или пък си лягам с кокошките още в 21  Blush
Нямам наспиване, ей...
Никича доволен от ДГ, ходи с желание и се препичана слънцето. Винаги мръсен като прасе (целия пясък, у дупето) и доволен! Та така при нас...

# 54
  • Мнения: 2 631
Добро утро!
Не че и при нас има нещо по-различно. Деттео свикна с градината, вечер ме пита - утре нали пак ще ходим на градинка  Flutter Което за  мен е постижение голямо.
Ходи ми се адски на плаж, но май го дават да вали събота и неделя, ще видим. Так ами се плува в моренцето, а който ме пита - живея уж до морето  ooooh! Няма време от работа  Tired
Енви, то както сме я подкарали да пишем - може и наистина следващата да е за Бубков Морков  Crazy
Хайде, днес е петък  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 3 648
Красе, Никича къде ходи на градина - на ново място ли е?

Моите заминават на море утре, довечера ще стягам багаж. Матейчето не съм го виждала от събота, когато скоропостижно замина при баба си като легнах болна. Днасе ще го вида, а утре пак заминава! Вече ми е много мъчно.

В тая връзка има някакъв вирус с висока температура при мен и с гърлобол.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Красе, Никича къде ходи на градина - на ново място ли е?

Добро утро!
Вени, на новото място от 08.06. Страшно ми е близко, учителките много са го харесали. То мойто е голям чаровники умее да влиза под кожата на хората и после се развихря да беснее. Сутрин и следобед са навън и изгорял яко на на ТКЗС. Носът спря да тече, явно заради пекането на слънце. Само хърка нощем. Обаче е научил да казва "няма" и то от ДГ, направо ме подлудява. Това му е всяка втора дума, другата е "искам да купиш", разбира се.
Утре по план сме на плаж, дано МЦ не ме изненада ooooh! Щото се каня от една седмица ако не и повече...
Някой да знае какво е станало с подписите??!! По-малки ли трябва да са? Не се показва линията, а я имам в подписа вкарана...

# 57
  • Мнения: 2 631
Красе, и ние сме на вълна "няма" от около 2 месеца. Понякога (аз като съм на кеф) му казвам "альо!" и той "НЯМА!". Без да ме е чул какво ще му кажа  Laughing Mr. Green Не че не му с еядосвам, ама полза няма, да се надяваме, че е период някакъв  Whistling
Дано да става утре за плаж  Praynig

# 58
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Хубав да е денят ви!  Hug
Митко е у дома, леко сополив, с тате и бате. Много задачи тези дни, като приключим - ще се похваля. Ще си има ли наборчето стая или ще я дели с бате Wink .. това е въпросът!


....вечер ме пита - утре нали пак ще ходим на градинка  Flutter Което за  мен е постижение голямо.
......color]

Браво на вас! Мен ме питат "Утре пак ли ще ходим на градинка?" Crazy

При нас хита е "Махай се!".

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Миналата седмица не отидохме на плаж, защото моя мъж се правеше на Минчо Празников ! Вярно е, че има вутрешна информация за метео прогнозата, ама не валя, а ние седяхме 2 дена у нас. Сега съм казала да ме чакат след работа сутринта, ако ще и градушка да вали!

Общи условия

Активация на акаунт