Октомври вече наближава и бебчо бързо се задава

  • 11 622
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Много ни е хубава новата темичка. smile3525

# 16
  • Мнения: X
Добро утро и от мен и изчезвам да работя Hug

# 17
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утро в новата темичка!

# 18
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен в новата темичка, много ни е хубава  Hug
Благодаря за пожеланията още веднъж   bouquet
Добре дошла на новата мама, пожелавам лека бременност и пухкаво бебе октомври  Hug

# 19
  • Мнения: 203
Добро утро!Захващам се да работя  typeuu

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета! Аз не съм променяла темичката - визията е такава, каквато я е направила Миркам предния път, аз просто я копирах (нямах време снощи да пипна по дизайна). Между другото, заглавията ни свършиха, мислете, момичета!

# 21
  • благоевград
  • Мнения: 164
В предната тема някой попита за последния ехограф кога е , та да попитам и аз доктора на последния преглед ми каза - Ве4е ще те гледам на обикновен ехограф  Thinking което не ми стана ясно какво има предвид . И защо ве4е на 3 седмици иска да ходя ? И последните 2 седмици до термина ходи ли се на доктор ?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 420
добрутро! Аз утре съм на прегледа. Ина-Мария, как така н а3 седмици? До сега на месец ли беше?

# 23
  • благоевград
  • Мнения: 164
ами до сега бях на 4 седмици точно

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Мисля, че в последните месеци е по-често наблюдението от гинеколога, а като влезем в 9-тия не съм сигурна дали не е всяка седмица.

# 25
  • Мнения: 58
Добро утро и от мен! newsm03
ina_maria когато се регистрирах за ЖК ми казаха, че колкото повече напредва бременността, толкова по чести стават срещите с доки, но мен все още ме викат на месец.

# 26
  • Мнения: 203
Ми така е преценил доктора ти ina_maria!Аз от самото начало си ходя един път в месеца!
В деветия мисля,че ще е на 10 дена прегледа!

# 27
  • Мнения: 12
Добро утро на всички мами,
Много сте мили, благодаря за пожеланията. Пожелавам лека бременност на всички до финала, който леко, по лека се приближава Simple Smile

Относно гинекологичните прегледи последните месеци, от 7-ми месец започват да се слушат и тоновете и се ходи вече по-често на ултразвук, за да се наблюдава плацентата и дали бебчо е добре.

Успешен ден на всички Simple Smile 

# 28
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен!
Хубав ден на всички пожелавам.
За прегледите - аз знам,че след 7 месец се ходи по-често,ама точно колко нямам представа, мисля си че зависи и от лекаря. Знам ,че в деветия се ходи всяка седмица да се слушат тоновете на бебето.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 197
дубрутрууууууууу
честита ни нова и хубава тема!
аз съм зачудена за последната ФМ още го обмислям, но след като последния път всичко беше наред и Марков каза, че няма нужда от трети преглед, а и сърчицето Томова каза че е добре Praynig Peace Praynig май ще се въздържа, а имам записани часове и за Марков и за доц. Томова.
отивам да се мъча да поработя! желая ви усмихнат и успешен ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт