АПРИЛКИ 2010 добре дошли при нас!

  • 16 050
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 494
Веси, мила, стискам палци, в петък пътуваме за Варна и оттам ще продължа да стискам  Hug Praynig Hug Laughing

Мили априлски майчета 2009, аз лично много се радвам, че наглеждате тук  Mr. Green и аз така наглеждат октомврийчетата 2006  Peace Mr. Green

А аз да отивам в спалнята, че тука бебчо няма да стане  Joy Joy

Прегръщам ви всички и чакам + много скоро  Hug

# 16
  • Мнения: 1 768
Веси, мила, стискам палци, в петък пътуваме за Варна и оттам ще продължа да стискам  Hug Praynig Hug Laughing

Благодаря ти,мила Меган. Hug Не ми се чака до срядата затова съм решила още в понеделник да тествам.Пустото мое нетърпение. Rolling Eyes
Успех и на вас.Стискам силно палци.  Hug

# 17
  • Мнения: 10
Здравейте мамчета сигурно и аз ще се впиша в  априлките  Heart Eyes 
Тези дни ще си направя тест въпреки че съм убедена че ще има бебче  Heart Eyes Flutter

# 18
  • Мнения: 2 494
Здравейте мамчета сигурно и аз ще се впиша в  априлките  Heart Eyes 
Тези дни ще си направя тест въпреки че съм убедена че ще има бебче  Heart Eyes Flutter

Страхотнооооооо, дано всички сме в тази темичка, на мен ми е много уютно и приятно  Mr. Green Laughing Hug Hug

# 19
  • Мнения: 5
Здравейте,

Това ми е първия пост във форума и се надявам да ми е на късмет. Още не знам нищо, но по мои изчисления трябва да съм за тук (евентуално, с много стискане на палци). Вчера разбрах, че микоплазмата ми е отрицателна и се надявам вече да има резултат от това. В неделя ще си направя първия тест, стискайте ми палци, както аз стискам на всички надяващи се да се сдобият с малко сладко бебче! Успех, лека и спокойна нощ!  Peace

# 20
  • Мнения: 521
И аз съм априлска мама 2009 и нямам търпение да се съберете мами за догодина.Малко ми липсват тези моменти когато висях по цял ден на компа и обсъждахме на кой какво му е Simple Smile .Нямам търпение да ви шпионирам....толкова е хубаво....чакам и стискам палци на всички  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 768
Здравейте мамчета сигурно и аз ще се впиша в  априлките  Heart Eyes 
Тези дни ще си направя тест въпреки че съм убедена че ще има бебче  Heart Eyes Flutter
АЗ също имам леко предчувствие.Дано се окаже вярно. Praynig

# 22
  • Мнения: 1 131
Хайде,Априлки 2010 давайте с положителни тестчета.

# 23
  • Мнения: 343
Хайде,Априлки 2010 давайте с положителни тестчета.
От неделя започват Peace natalei , Веси хайде повличайте крак   Hug Аз съм на 30  Peace

# 24
  • Мнения: 1 768
Хайде,Априлки 2010 давайте с положителни тестчета.
От неделя започват Peace natalei , Веси хайде повличайте крак   Hug Аз съм на 30  Peace
В понеделник сутрин ще тествам аз.Два дена преди датата на предсоящата менструация.Смятате ли,че е рано? newsm78

Имате ли до сега някакви признаци,че сте бременни?
При мен е постоянната тежест ниско долу и придърпването в яйчиците.  Grinning

# 25
  • Мнения: 5
Веси,
на мен датата ми е на 18ти и докторката ми каза на 19ти да си направя теста, в случай че не ми дойде. Купила съм го, но 'търпеливо' ще изчакам да си дойде неделя. Аз имам доста признаци, но все си мисля, че си внушавам (не е ли много рано?). Много ми е нервно, ставам по ранни зори (което преди не ми се е случвало никога), гърдите ми порастнаха и ме болят и съм като ловджийско куче в носа, всичко надушвам и яйчниците понякога ме болят все едно ще ми идва, но все пак не искам да бързам със заключенията, даже на теста сигурно няма да повярвам, каквото и да ми покаже.
Иначе според калкулаторите излизам с термин в края на март, но все пак на мен цикъла ми е по-дълъг и не се знае.
Търпение!

# 26
  • Мнения: 8
Здравейте мили момичета!
Пожелавам ви да изпълните темите си само с хубави новини и незабравими мигове.
Аз също съм априлска мама 2009.Прекарах една много лека,вълнуваща и разбира се ,незабравима бременност.Пожелавам ви го отсърце и на вас.
И аз с носталгия си спомних за първите мигове на очакване......толкова са красиви всички тези емоции.
А да знаете после какво безмерно щастие ви чака.

Априлските мами 2009 са страхотни и аз като Enigma  съм имам безброй прекрасни спомени с тях. Желаем и на вас весела и готина дружина. Ще ви наблюдаваме ,така да знаете.
 Hug Hug Hug Hug

 Praynig Praynig Praynig Ще се молим за всички ви , за лека и безпроблемна бремнност.

П.С обърнете внимание на подписа ми Laughing Hug Peace

# 27
  • Мнения: 1 768
Маги,страхотен подпис.Благодаря ти,мила. Hug

Natalei,при теб малко е останало до тестването.Това е прекрасно. HugДве дебели червени чертички ти пожелавам. Hug
Ох,аз на 22 срядата нечакам лелката,а чакам двете чертички. Grinning Ще пробвам с ранен тест в понеделник.Ако е отрицателен,ще си чакам срядата ако не ми дойде.
Аз също съм  с болки в яйчиците като при цикъл и вълчи апетит.  Naughty

# 28
  • Мнения: 32
Привет и от мен.  newsm51 Силно се надявам и аз да успея да се класирам за темичката. Пожелавам успех на всички и скоро да се хвалим всички с  EFP.

# 29
  • Мнения: 10
Момичета неможех да чакам повече и  вчера си направих тест шуерчек - отрицателен  smile3518
Веднага отидох при генеколожката ми и тя ми каза че има голяяма вероятност да съм бременна тъй като съм била в оволация преди седмица когато се пробвахме за бебчо и било още рано да си правя теста трябвало да изчакам - което е така - ще повторя теста... Praynig
Аз си се чувствам по-различно от преди гърдите ме болят кръста прилошава ми но ще изчакам още малко до 25 и се надявам да има две чертички  Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт