ЮЛИ - 2009 - тема 66 :)

  • 12 082
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Хихик, айде днес съм постоянното присъствие на първа страничка Blush, но Лени баш мен питаш все едно Flutter.
Първото ми раждане беше без упойка, факт е, че боли, но болката се забравя. Второто пак си болеше, докато не ми хакнаха епидуралната - на 4 санта разкритие стана това. След упойката наистина си почивах от предходните контракции и беше песен. Странични ефекти не съм имала никакви. Убедих се, че който е измисли епидуралната е свършил голяма работа, хвала на текъви служители  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 091
Да се запиша и аз на първа страница!

Аманитка, много е хубава и свежа темичката, дано и ти си се разведрила докато си я правила  Hug.

Голди81, аз раждах с епидурална и съм много доволна. Като ми я сложиха моментално спрях да усещам каквато и да е болка, както и краката си изобщо  Grinning. Подремнах си, похилих се и не разбрах кога е станало време за раждане. Не усетих нищо, казваха ми кога да напъвам и аз изпълнявах, беше лесно, защото се съсредоточваш само върху напъна, а не върху болката. Като мина ефекта и започнах да си усещам краката станах до тоалетна. Мисля, че няма да сбъркаш, ако решиш да раждаш така - УСПЕХ   bouquet.

Бобито89, защо така, какво е станало?

Аз пък да си кажа, много ме е страх да й режа ноктите. Още не съм  Rolling Eyes. С една пиличка (от нейния комплект) ги пилих, колкото да не са много остри, но все някога трябва да се престраша с нокторезачката, а толкова не ми се иска. Като успея ще се похваля  Grinning.


Докато се намърдам и ето 4 нови отговора и ме изместиха на втора страница  Grinning, здраве да е, другия път няма да оцветявам имената  Crossing Arms.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 270
  Хайде и аз тук  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 263
Марулкааа - златна си Hug Peace
Мнооого ти благодаря!!!
Значи това ми реши колебанията почти на 100% - ако успея да се вместя ще си искам упойка!

Aila
 Hug и ти си ни другата златна жила - в старата тема разисквахме една публикация \ преведена или писана от Хедра за силиконовите зърна\ би ли надникнала и да коментираш накратко тук   bouquet

Грация - режи и ги докато спи, аз си купих една малка тъничка ножичка на Солинген - специална за бебо, така съм рязала и на батковците. Като му хванеш здраво пръстчето и спокойно режеш, те все още не мърдат толкова рязко или силно, нищо страшно няма. борбата е като станат на година - тогава ще видиш как се режат нокти  Joy hahaha, ама пък тогава вече няма да те е страх де bowuu

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Марулкааа - златна си Hug Peace
Мнооого ти благодаря!!!
Значи това ми реши колебанията почти на 100% - ако успея да се вместя ще си искам упойка!

Лени, прочети и Грация и трябва на 200% да си решена. Раждаш си активно, но не усещаш контракциите.


Хайде, Мимка, разчитаме на теб  Hug Аз дъртата кърмачка пак до теб опрях, но вече нещата са пушка, имам си кърмаче кърлеж  Crazy

# 20
  • Canada
  • Мнения: 649
Запис и от мен в новата темичка...
Марулке, днес си особено активна... Wink

# 21
  • Мнения: 0
Zdraveite momicheta!!! Chestito na vsichki mami s bebeta i stskam palci na bydeshtite!!
Az pisha ot bolnicata da syobshta, che na 9ti July se poiaviha i moite momcheta:Mark - 2.200 kg i 44 sm i Kris - 2.750 kg i 48 sm.
Uvi i dvamata sa v koviozi, a Kris go transportiraha v druga bolnica s itenzivno, zashtoto e s plevmonia! Mnogo mi e pritesneno i tyjno, dnes se stegnah(trenirah s razhodkite v koridora) i otidohme da go posetim s tatkoto: na antibiotici e i na obdishvane.
Inache i gyrdite mi se napylniha, no niama koi da gi zasuka, za da trygne i kyrmata. Mark triabva da izlezne ot kuvioza i togava shte mi go dadat da papka! Utre shte pitam nakoia mama na koiato oshte ne i e trygnala kyrmata dali ne iska da dam na bebenceto i.
Ami leka nosht na vsichki!

# 22
  • Мнения: 11 828
В 21.50 ч. Ani_1981 е родила дъщеричка Александра - 2900 гр. и 48 см.
Да им е жива и здрава и много да радва цялото семейство!
По-късно ще ви чета! Hug

# 23
  • Мнения: 5 254
Аманитке хубава тема си ни спретнала   bouquet А кой ще прави темите в "Родени" Wink Има ли желаещи или да посочвам  Mr. Green

Мале, ако ви кажа как съм забравила да къпя бебе  ooooh! Пробвах 2 дни на мивката, ама нещо не ми е удобно, нашата батерия е много ниска и направо го измъчвам детето, пък и себе си  Rolling Eyes Освен това вчера падна пъпчето, дали вече мога да къпя в коритото  Thinking С Йоан нямах тази чуденка, защото пъпа падна още в болницата.
Само искам да кажа, че marulka_s  беше голяма свежарка след раждането  Mr. Green Нали бяхме съквартирантки няколко дни  Hug

eden_haven честито! Да са ви живи и здрави бебоците!   bouquet
Честито и на Ani_1981! Жива и здрава да е Александра!   bouquet

# 24
  • Видин
  • Мнения: 4 921
eden_haven, честити бебоци! Бързо да наддават и да се оправят, за да може да се приберете вкъщи! Много жалко, че Крис е на друго място и има проблем Confused Стискаме им палци на мъниците
Radina, то не е нужно да се прави кой знае колко специална тема за Родени, може във същия вид като този да се прехвърли там  Peace
Честито бебче и на Ани! Много здраве и щастие желая  Hug
Аманитка, много е хубава и свежа темичката, дано и ти си се разведрила докато си я правила  Hug.
Докато се намърдам и ето 4 нови отговора и ме изместиха на втора страница  Grinning, здраве да е, другия път няма да оцветявам имената  Crossing Arms.
Благодаря, благодаря.В интерес на истината накрая вече се бях изнервила още повече Mr. Green Ама крайния резултат, мисля, че си заслужава.
Особено много ме разсмя това с оцветяването на имената Laughing Laughing Laughing
И мен ме е страх за ноктите и тъкмо тези дни мислех да питам родилите мами дали вече са ги отрязали Crazy

# 25
  • Canada
  • Мнения: 649
Eden Haven честито за бебчовците! Дано по-скоро се оправят и да ви изпишат! Peace
Ани1981, честита ти дъщеричка Александра! Да порастне голяма, здрава и красива... Hug
Тя, Марулка май си е свежарка  по принцип - и преди раждане, и след... Wink Laughing Peace
Радинке, спомням си че предния път педито беше казало известно време да не мокрим пъпчето (и то след като беше паднало) и го лепихме по време на банята с водоустойчиви лепенки. Но пък ние винаги сме къпали във ваничка. И сега съм се заредила с тях - от Санита за1 .40 лепенката.

# 26
  • Мнения: 7 263
Честити бебчета на Ани и на eden_haven и на близнаците бързичко да растат и да укрепват и да се гушкат с мама.
За ноктите няма нищо страшно момичета ще видите, а аз да не ви казвам, че заради бабини деветини на баткото даже миглите съм рязала - за да му станели гъсти Rolling Eyes
Не че не са де, ама това си е ген според мен и рязането нищо общо няма. Ама само се сетете с кой акъл и с какво шубе съм ги рязала  Joy hahaha bowuu пусто нали на мама момчето да не остане грозничко  Flutter Crazy

# 27
  • Мнения: 72
eden_haven, честити бебeнца, пожелавам ти бързо да се възстановят , да може да си ги гушкаш вкъщи
Ани1981 , честито момиченце, живо и здравичко да е Simple Smile
marulka_s - благодаря за инфото за упойката
Аманита - много хубава тема, даже влезнах да проверя първите теми как са изглеждали Simple Smile Става все по-красива.

А аз искам да попитам, някой родил ли е в Майчин дом в София без избор на екип, ако има такива - какви са ви отзивите?

# 28
  • София
  • Мнения: 493
Честито на Ани и на eden_haven ,да са им живи и здрави!
Аманита поздравления за темата,добре,че сте вие да вкарвате свежест! Само се чудя ти като си в болницата и аз съвсеееем случайно реша да раждам,на кой ще пращам смс?! Само твоя номер имам  Crossing Arms   А и ти си имаш вестителка,нали? Че ще е срам един от щъркелите ни да няма на кой да каже  Laughing
Оф преди малко гледах Горещо,но защо ли ми трябваше да го гледам...няма да споделям нищо.  Sad

# 29
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аманита поздравления за темата,добре,че сте вие да вкарвате свежест! Само се чудя ти като си в болницата и аз съвсеееем случайно реша да раждам,на кой ще пращам смс?! Само твоя номер имам  Crossing Arms   А и ти си имаш вестителка,нали? Че ще е срам един от щъркелите ни да няма на кой да каже  Laughing
Оф преди малко гледах Горещо,но защо ли ми трябваше да го гледам...няма да споделям нищо.  Sad
И аз го гледах  Tired Ама не ми се коментира просто.
Ами няма проблем докато съм в болницата да ми пращате смс-и.Или ще го препратя на някого, или ще се обадя на Мамбинка или в краен случай мама ще съобщи при първа възможност (след като мине специален курс на обучение как се уголемява текст и се прави в друг цвят Joy Hug).
А за мен има кой да съобщи Party Само да сме живи и здрави и ще разберете даже може би преди таткото да разбере  Laughing Blush

офффф, нема да е зле да спра да пиша, че всеки втори пост е мой  bowuu
Редактирам се : Миме, честит рожден ден   bouquet Бъди здрава и щастлива, усмихната и доволна мама! Най-големия подарък го получи вече   bouquet

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 00:06 от amanita

Общи условия

Активация на акаунт