Септември `09 - 34

  • 10 919
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 026
Аз,сега като се замисля за 1-то раждане, направо изтръпвам-нито на видеозон ме гледаха, да видят на къде е главата, нищо.Попаднах на празнуваща 14-ти февруари група лекари, та се задоволих с една специализантка/стажантка.  Whistling  Божидар се роди с хематом на главичката-нормално било, ми обясниха. А как аз да им обясня,че беше тръгнал да излиза в предродилна и акушерката, с увреден слух, не ме чуваше  като й говоря в продължение на 10 мин и после още толкова спори с мен,че не е възможно да имам напъни  ooooh!
И това от инатлъка ми да не си наема лекар. Накрая се появи въпросната специализантка и потвърди,че главичката е тръгнала.
Дано този път всичко мине ок, много залагам на лекаря си.  Praynig
Опекох сладкиша, предричам си голямо тъпчене и после киселини  Laughing

# 256
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен!! Мерси за ароматното кафенце и закуска  Hug

Atrakcia наистина си страхотни дрешки Simple Smile

slanceto.com съжалявам, че трябва да си на диета, но пък от друга страна остана малко до края и това може да ни стимулира  Heart Eyes

Arlina малката ти е голяма сладурана...кукла голяма Simple Smile

А относно чистенето все още не ме е обхванала манията за която всички казват. При мен си е все още както преди регулярно...
А за раждането и мен много ме е страх....не правя изключение, нали ми е за първи път.

Да ви се похваля поне резултаттите от изследванията ми са добри, хемоглобина ми е 123-което е в нормата и глюкозатами е супер 4.08.
Но пък май се сдобих с хемороидчета, до сега не съм имала, а нямам проблеми с дефекацията.На 05.08 съм на преглед при Аг-то. Звъннах и да ме прати при специалист проктолог, но тя каза ,че нямало нужда,защото се случвало при бременни.
Съжалявам, че и аз ви натоварвам

# 257
  • Мнения: 14
Момичета,като ви чета и се успокоявам,че не само аз се вкарвам в разни филми! Rolling Eyes
При мен обаче притеснението не е от раждането-аз родих много бързо и без проблеми,и то доста едро бебе!Аз се шашкам от това  дали бебето ще е живо и здраво.Че ,като слушам разни истории напоследък,направо #Crazy
Atrakciq,,много сладурски нещица.Аз нищо не съм купувала,само две бодита ,защото много ми харесаха!Малко съм суеверна и не искам нищо да вземам предварително.Майка ми и сестра ми ще се заемат с покупките,като родя.Те и без това са на седмото небе,че ще е момиче,та за тях ще бъде огромно удоволствие.
Arlina,малката е голям сладкиш,да ти е жива и здрава!

# 258
  • Варна
  • Мнения: 153
Здравейте момичета!

Аз не съм писала от няколко дни защото ме домързява нещо напоследък, а и  3 дни нямахме нет, БТК се уляха този път и след 10 обаждания и няколко скандала пратиха техници... Crazy
Gorbi:с риск да се повтори това пак: позитивно мислене му е майката...Представяй си бебето каквото искаш да бъде - здраво, розово и това ще те успокои...Аз за раждането не се притеснявам, така или иначе малко зависи от мен...секциото си го прави доктора, аз само чакам да му дойде времето...
Това със гнезденето и при мен го няма, а може да е рано...Аз освен да изчистя и да сготвя един път дневно, друго не ми се прави, а със нищо за бебето не сме готови - кошарата е на части, дрехите не са прани... ooooh!

Аз да се похваля, освен Ларедутските дрешки получих и много сладко боди от приятелка в САЩ, ще го снимам и ще го кача после в албума Simple Smile Simple Smile

Присъединявам се към отбора със киселините, вече мисля че няма значение какво ям, все си ги имам... Tired

Майките от Варна: къде ще раждате? Знам че Bibo4e  ще е при Скочев, в Окръжна, а другите?

# 259
  • Мнения: 1 046
Майчин дом -при Боян и Евгения Георгиеви

# 260
  • Мнения: 153
gorbi и аз от това се шашкам - дали ще ми е живо и здраво бебето
При мен го има и това че много хора ми го втълпяват, защото (колкотои да ме е срам да го кажа Embarassed) всяка сутрин като пия кафе и пуша по една цигара с него
и се почва "как може - каква майка ще ставаш?" и подобни, а най-вече една позната ми каза "сляпо ще го гледаш да знаеш от мен ''  и аз  Shocked
Това последното ме довърши и се разревах...мъжа ми не можа да ме успокои сумати време
Гледам да не обръщам внимание на приказките на хората , но това наистина ми подейства много зле...идеше ми да я  #2gunfire  #2gunfire
Откакто ми го каза това тая моя уж близка позната  - сънувам само болни деца и прочие...
Съжалявам че ви натоварих с мойте проблеми , но малко ми олекана   bouquet

# 261
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен!Какви страхотни дрешки сте накупили! newsm10
 А тортата с мюсли и аз я направих и е направо страхотна!

Но пък май се сдобих с хемороидчета, до сега не съм имала, а нямам проблеми с дефекацията.
И аз така,Контесата  smile3514 от къде се взе това чудо newsm78

# 262
  • Мнения: 17
keri, каква е тази твоя БЛИзззка???  #2gunfire #Crazy Аз не че схванах какво означават думите и, но защо не и кажеш да ходи по дяволите  smile3512 smile3512 ignore2

# 263
  • Мнения: 183
nahodkata, много добре ти се е получила тортата с мюсли. Направо ме навихте и аз да я направя. Само да се снабдя с продукти. Малко ме притесняват ягодите, че от доста време не съм виждала на нашия пазар. Ако не намеря, с какво друго мога да ги заместя?  newsm78

vesita007, направо с глас се смях на твоите сънища.  Joy А относно шезлонга - доколкото знам, ако има напълно легнало положение, може да се ползва и от самото начало. Аз купих точно такъв от Продавалника, на Бертони е и има три положения на гръбчето, като едното е напълно легнало. Не мисля, че ще има проблем да слагам бебо в него от самото начало.

detelini и аз ти пожелавам този път да имаш едно леко и прекрасно раждане, за което да си спомняш само с добро. И аз ще кажа - мисли позитивно и всичко ще бъде наред.  Hug

bebe6oci, браво че не се връзваш на страшните истории, които се опитват да ти разказват. Това за мен винаги е било една загадка, какво удоволствие им прави на хората да плашат бременната жена с подобни неща и да я убеждават как щяла да умре от болка.  ooooh! Хора всякакви. Радвам се, че си позитивно настроена и с ясната мисъл, че наистина каквото трябва да преживеем, ще го преживеем в името на най-красивото нещо.

Atrakcia, дано и при теб този нещата се развият по много по-добър начин. Сигурна съм, че доктора ще оправдае очакванията ти! А като спомена сладкиш - сподели моля те и твоята рецепта, тези дни определено ще се готви.  Mr. Green

Контесата браво за добрите резултати, особено за хемоглобина. А за хемороидите ти съчувствам, дано след раждането се отървеш от тях завинаги.

gorbi, аз може би в подобни филми се вкарвах повече първият път. Все си мислех, че на бебето ще му има нещо. Сега май съм по-спокойна, но естествено и сега понякога се случва да мисля глупости. Явно трябва да си намерим някакво занимание, за да нямаме време да мислим подобни неща. Ще видиш накрая какви сладки бебета ще имаме всички!  Grinning

keri_, ама как ще ти говори такива простотии тая луда жена????? Леле на твое място щях да й тегля една много дълга и широка, ама не на ум. Моля те игнорирай подобни изказвания и си гледай живота, на такива хора им се връща после.

# 264
  • Мнения: 1 046
Киара тортата я направих с праскови и банани, че са много ароматен плод.

Кери споко бе жена и аз съм с твоите навици сутрин, казвам си по-добре така отколкото цял ден да ме мъчи мисълта. Лошия навик не е проблем ако е само това разбира се....

# 265
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Аз...да ви се похваля, че най-после изпросих от АГ-то направления за ПКК, урина и микробиология...след като при предишната ни среща му казах, че през цялата бременност ми е бил абсолютно безполезен. Надявам се и резултатите от изследванията също да са за хвалене. Тоя път акушерката пък нищо не ме попита. Направо ми писа в листа кръвно 110/70 #2gunfire Как пък го измисли, като кръвното ми е 130/80. Поне да ме беше попитала като я мързи да ми го измери. Дадоха ми 45-дневния болничен и талона за хоспитализация. Остана само обменната карта.
Кери, не се тревожи толкова..."Здрав плод, вятър не го брули". Аз докато бях в болница, в стаята имаше едно момиче, дето само в кафето седеше и цигара от цигара палеше.
Неки и Розалина не са писали скоро. Дано всичко да е наред с Манос и Боряна Praynig
И аз напоследък съм доста сънлива и едва дочаквам вечерния филм. Спрях вече и да готвя, че само изхвърлям разни манджи. Караме на сандвичи, салати и плодове.

# 266
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен - да се разпиша за днес  Simple Smile
Keri не обръщай внимание на тия тъпотии. аз също пуша от време на време и много хора ми правят забележка. Наскоро пък една продавачка в магазина пита дали тези цигари са за мен, нали знам че не трябва да пуша. Идеше мида я   #2gunfire
Относно страховете и аз от време на време изпадам в паника най-вече за това че ще ми се наложи да пропътувам 150 км до Пловдив като се започнат контракциите, но май нямам др. вариант....  Sad
А КАК ме изкушихте с тази торта....май ще запрятам ръкави.....

# 267
  • където има любов
  • Мнения: 307
ЗДравейте мацки!Преди малко се прибрах от ФМ.Много съм щастлива,в малкото коремче расте голямо бебе.Нашият красавец е вече 2 кг.
Обсъждахме и въпроса с раждането.Много се надявах да е нормално,но...ще е секцио.Незнам дали ви бях споменала,че съм с тесен таз и предното ми раждане завърши с форцепс,въпреки че Алекс не беше много голяма-3.100кг.Та сега се консултирах с още 2 ма доктори ,които са категорично за секцио.Според доктора бебето ще надхвърли 3 кг,а и момченцата са с по-големи глави,затова да не сме рискували.
Детелини,това което разказваш за твоето раждане все едно аз съм го писала.
Момичета,относно цигарите,аз съм непушачка,ама съм на мнение ,че по една цигара няма да ви навреди,щом ви се пуши,по-добре припалвайте.Като знам мъжа ми как се измъчваше като ги спря,аз бях тази която го подтикна да пропуши отново.

# 268
  • Мнения: 14
Аз направих тортата с банани:"ммммммм...вкусно"!
  За раждането и мен почва на моменти да ме е страх,но се опитвам да се настройвам позитивно.Чета всички теми,където са споделяли мамите с хубави преживявания и действа доста подбодряващо!Майчетата,дето са раждали вече,ако може да не разказват страшните спомени,особено на нас първескините,защото ще се ошашкаме още повече Hug
Чифлигарова ,супер,че всичко е ОК!

# 269
  • Мнения: 14
Забравих да кажа,че дрешките за бебчетата са направо страхотни!

Общи условия

Активация на акаунт