Септември `09 - 34

  • 10 910
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 56
Здравейте момичета!

Еден, Честит Рожден ден на патерица   bouquet! Всичко най-най-хубаво ти пожелавам и най-вече леко раждане и живо и здраво бебче!
dundito 2 и Чифлигарова, дано бързо се оправите, че като знам как изцежда силичките това боледуване, много мъчно ми става за вас!
Чифлигарова малко смешно ми стана на реакцията на малката. На теб вероятно ти е мъчно, но бъди сигурна, че по-добре да е така отколкото да плаче...
villi дано малката са оправи бързи и да няма последствия Praynig
Розалина - браво на вас! Преборихте жълтеницата, сега и като качите килцата и хайде в къщи  Heart Eyes
mim4eto007 айде бабо, честито! Аз съм малко скарана с роднинските връзки, но щом се чувстваш баба  Mr. Green да ти е живо и здраво внучето!
Mirinda - ама това си е голям кеф! Искам и аз така  Mr. Green само дето "басейнчето" трябва да е нещо като корито за слон!
dundito 2 това с ушите да не е от кръвното? Мерила ли си си го тези дни? На мен ми се е случвало, но не си спомням от ниско или от високо така се получаваше...
vanina123  много готин подарък сте направили! А за разните му идиоти, просто нямам думи! Докато четях и така ми кипна, че почнах наум да си рецитирам какво бих му казала на тоя дебил!
Хайде сега да се похваля и да се оплача и аз! Първо хваленето - вчера си взех пратката от mothercare!  Mr. Green Побърках се от кеф! Спалното комплектче идеално се връзва с цветовете на стаята  Laughing а дрешките направо са супер. Единствения проблем е, че от притеснение, че моята мишонка ще износва само момчешки дрехи, съм поръчала всичко в розово! Направо ми се зави свят като видях! Чак се изненадах от себе си  #Crazy Нищо де...
А за оплакването - две нощи не мога да спя, а от сутринта зверски ме боли кръста Cry Направо едвам издържам! А освен това след малко съм на ЖК и трябва да му обясня някак си на моя доктор, че не ми се ще задължително да съм със секцио и не  знам как да му го кажа  Sick и ми е притеснено все едно ще ходя на изпит! Милото щеше да идва с мен, но сега ми се обади да ми каже, че има някаква важна среща точно тогава  Cry

# 31
  • Мнения: 91
Ееее айде дайте и на мен тая парола. Всички я получават а аз не, немога да разбера защо  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 1
Здравейте.
Надявам се да ме приемете във вашата темичка.
Аз съм от София на 24 години и чакам появата на моето момиченце.
Cherryy, добре дошла при нас, безпроблемна бременност и леко  раждане Hug Сподели нещо повече за теб, за да те впиша в първа страничка - термин, коя по ред бременност и ако искаш и име Simple Smile

Да благодаря на всички ви за топлото посрещане.
Значи казвам се Нели. Термина ми е 13.09- чакам момиченце. Това ми е втора бременост( първата завърши лошо)- но всъщност ще ми е първо дете.

# 33
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен и аз да се запиша в новата темичка

Cherryy
добре дошла Hug

Еден, честит рожден ден, пожелавам ти много здраве и щастие и много леко раждане , здраво и сладко бебче
Мамите с разстройстово, да се оправяйте се по - бързо


vesita007 При мен от десетина дни се появи едно изтръпване на краищата на пръстите на ръцете, което е постоянно и не минава, даже започнах да изпускам разни неща - и е чудя нормално ли е това, то е ясно, че е свързано с оросяването, но се чудех друга от вас има ли подобен проблем?  На следващата ЖК ще питам доки, но съм сигурна, че ще каже нещо от сота на "Не се притеснявай, ще ти мине".
Леле, цял роман изписах, стига толкова от мен за сега - усмихнат и хладен ден на всички  bouquet

И аз имах такова изтръпване дори и болка и на двете ръце, като първо започна единия ден само палците на двете ръце, а следващия ден вече всички пръсти( първа и втора фаланга). И беше много неприятно,понеже се притесних се обадихме на един приятел ортопед, който каза ,че не е нищо притеснително и най- верочтно е от топлото време и хормоните, каза че за сега няма да пия нищо. Веднага след това звъннах и на Аг-то, тя ми каза че при някой бременни се полувава такава реакция на организма, каза да намаля солта и да пия много вода  езнам от водата или от това, че температурата падна днес съм доста по- добре.

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 14:24 от Контесата

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ето ме и мен!
Отсега се настройте за фермана ми, че има да наваксвам  Mr. Green
Първо честит рожден ден на Еден   bouquet
Добре дошла на Cherryy Hug
На мамите с разстройство и други оплаквания бързо оздравяване!
На малката Борислава бързо наддаване и скорошно изписване!
Гаранция пропускам някой, но моля за извинение пренебрегнатите  Praynig

Днес бях пак на ЖК и бебето е вече 2,600гр. а беше 2.300 миналият понеделник. Ако с това темпо наддава до финала може и да стигне 4 килца  Crazy
Изписаха ми Центрум Матерна- не знам що чак на финала и сега ме е страх от тия витамини да не наедрее хептен бебето.

И д помоля мамите от Бургас да препоръчат добър гинеколог. Сестра ми попадна на д-р Вълкадинова и при условие, че имаше розово течение тя й казала, че било нормално и нищо не й изписала за задържане и сега милата ми сестричка направи спонтанен аборт... А можеше и всичко да протече другояче, ама  #Cussing out

Аз пък много съм се притеснила да не взема да родя преди 17-ти август, че чак тогава майка излиза отпуска и в противен случай няма кой да ми гледа Алекс и направо ще се побъркам от притеснение.

# 35
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте момичета!
Аз сега се събуждам от следобеден сън  Blush
Честит рожден ден Еден!  hbdtu
Добре дошла Cherryy !
Розалина, много се радвам за вас, дано скоро ще можете да си я взимате вкъщи малката Борислава!
mim4eto007, и на теб честито, въпреки че си малко млада за баба, според мен  Laughing
Миринда, направо завиждам на Невена  Heart Eyes
keri, днес и аз едвам се свързах с тази лекарка, при която искам да раждам и малко се ядосах, защото доста грубо ми каза да й се обаждам след 13:00, че има операция...Но пък от друга гледна точка я разбирам...ако има пациент при нея не може да говори...Абе не знам, дано няма пациент, когато аз ще имам спешна нужда от нея  Mr. Green
Аз днес сутрин бях на ЖК, оплаках се за корема, тя ми каза, че бебето си е сменил позицията, затова тази промяна във формата. Но все още е с главичката нагоре  Confused Лекарката взе да ми обяснява как ако не се обърне ще трябва операция, сякаш аз не знам  Rolling Eyes Сега говоря на беба и й обяснявам, че трябва да се обръща  Mr. Green
Валката, много съжалявам за сестра ти, как може да има такива лекари?  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Днес времето е направо супер. Заради жегите миналата седмица  дори си отложих прегледа.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕДЕН!
Чери, добре дошла при нас!
Бориславка, много да папка и скоро да си е вкъщи.
Некиииии, къде си? Какво се случва с вас?
Валка, много съжалявам за сестричката ти? Дано скоро има щастието да види отново две чертички на теста.

За изтръпващите пръсти...Моите не изтръпват, но съм станала адски несръчна. Постояно изпускам разни неща, понякога дори се наранявам... все лекичко, но мъжа ми изпада в ужас. Все ме пита, дали ще се оправя като родя.
Другия, предполагам симптом на бременноста е разсеяността. Започвам нещо да говоря и забравям по повод на какво и какво точно съм искала да кажа...Добе че хората ме слушат внимателно и ме връщат в пътечката на мислите ми Laughing
Мимчето, това с лежането е наистина ужасно, но щом ще е от полза...

# 37
  • Мнения: 17
 Момичета значи не съм сама в нескопосаноста  Laughing Mr. Green  ааа ква дума само  #Crazy
Аз също изтървам и също така нещо не мога да преценям, постоянно се блъскам я във вратата, я в масата и краката са ми едни сексапилно синичкиии, думи нямам  tooth smile3538
 Не знам за вас, но и много забравям.  rotfImao
 Онзи ден гледахме с моето момче това филмче на National Geographic "In The Womb"и там дават откъс жена как ражда и той "Аааа, не аз няма да мога да издържа да те слушам как викаш, не, не"  hahaha hahaha Ние щото мислим дали да присъства или не на раждането, а той милия много жалостив и едва ли ще издържи психиката му, не искам да се налага да му оказват медицинска помощ, че театъра ще е пълен   costumed050 newsm50
 Междудругото ако имате възможност който не е гледал филмчето, гледайте, много е интересно.  newsm08
 

# 38
  • Мнения: 38
здравейте
как сте?
на мен ми е много топло?с мен никои не иска да си пише вие се познавате повечко и аз само чета и ми е малко неудобно да се включа в разговора ви!
моля ви пишете ми и на мен,аз искам да попитам като тръгнеш да раждаш там гледат ли как е детето на горе с главата или надолу как разбират.

# 39
  • Мнения: 20
здравейте
как сте?
на мен ми е много топло?с мен никои не иска да си пише вие се познавате повечко и аз само чета и ми е малко неудобно да се включа в разговора ви!
моля ви пишете ми и на мен,аз искам да попитам като тръгнеш да раждаш там гледат ли как е детето на горе с главата или надолу как разбират.

Със сигурност ще те погледнат на ехографа и ако бебето не е в подходяща позиция ще ти направят секцио.
Не се чувствай неудобно да се включваш в разговорите или да задаваш въпроси Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 1 504
Здравейте мацки....
Честито на всички празнуващи...
Болните мами да се оправят бързо...аз за разстройсто знам 2 лъжици супени оцет с една чаета сода...отвратително е...но досега винаги ми е помагало....ако не е късно и ви се пробва....
Добре, че разхлади...в събота сутринта дори не излизахме с малката...нямах сили...седяхме си в къщи на климатик ..после ми стана съвестно...ама в тая жега само пуфтя...Нещо ме гонят и хормоните и си меня непрекъснато настроението и ми се заяжда Embarassed..
Вчера предложих на милото да понапазаруваме за бебо, той категорично отказа - още било рано....та въобще не съм подготвена с нищо...като ви чета почвам да се притеснявам, ама явно пазаруването пак ще е в последния момент....
Някой да се е чувал с  бубара?
pocahontas80 ти при Панова ли смяташ да раждаш?

# 41
  • Мнения: 38
благодаря дано да се обърне с главата надолу,не искам секцио страх ме е.

# 42
  • Мнения: 5
Здравейте! И аз съм нова във форума! На 24г. съм и очаквам бебче през септември!
ЧРД Еден - жива и здрава всичко най-най!!!!  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 5
Има ли някой, който може да ми даде инфо за клиника Селена в Пловдив. Благодаря предварително

# 44
  • Мнения: 5 026
Има ли някой, който може да ми даде инфо за клиника Селена в Пловдив. Благодаря предварително
http://www.agselena.com/ Imat saйт.
Добре дошли на новите мами  Peace
Валка, съжалявам за сестра ти, напълно те разбирам как се чувстваш ,преживяла съм го с моята сестра  Hug

Общи условия

Активация на акаунт