Мартенската мама с трепет чака сърчице да чуе

  • 9 255
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Sofia
  • Мнения: 291
Много хубаво ново заглавие!

# 301
# 302
  • Мнения: 1 165
За ембриончето и аз реших, че явно е рано.По- ме стресира това с диабета.Не знам.Много се наплаших.Бях наясно с нещата, но като ми го каза някой друг и направо щях да ревна.А и както казах единственото, което ми е известно е за по-едрите бебета.Досега пак рових и не намерих никаква друга информация.А от нейната уста това"малформации" прозвуча много страшно.И аз гледам да си повтарям, че всичко ще е ок.
За заглавието на темичката много ми хареса.И аз всеки път се чудя как ви идват на ум такива хубави заглавия.
А за хъскито-разкошно е.Аз обожавам всякакви кучета-домашни, бездомни, породисти-няма значение, куче ли е направо умирам.Милото вика-ти си била куче в предния си живот Mr. GreenНе може иначе толкова много да ги обичаш.Вика ти повече за кучетата страдаш отколкото за някой човек

# 303
  • Мнения: 68
мили4ката а сега както сме станали още по 4увствителни,аз за животните си умирам.мъжа ми не ми дава да гледам предаваня сас животни примерно анимал планет,защото аз на нея заспивам,за6тото много ми става жал и пла4а и сега не ми дава

# 304
  • Мнения: 68
да ви покажа тази страни4ка,тук можете да следите беб4ето си всеки ден как изглежда http://yourembryo.blogspot.com/2007/06/see-your-baby_14.html   baby_neutral

# 305

Общи условия

Активация на акаунт