Август чука на вратата на МАРТенчетата им тупкат сърчицата (6)

  • 9 036
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 325
hiki_miki , вчера отидох, но избързах.Трябваше да отида като навърша 8г сед, заради съмнението ми за късна овулация.
О да, този интернет!Изчетох всички теми за кухи яйца , но.....спирам вече!Всичко ще е наред Hug

# 46
  • Мнения: 35
kali, за скрининга. аз от утре влизам в 9-та г.с. на 28.08. съм за първи път. дава се кръв и резултатите излизат до седмица. аз съм от пловдив и сигурно няма да ходя в софия, в майчин дом, където се правят. ще дам кръв тук, във ВМИ, и се изпраща по куриер.
даже смятам тази вечер да почета януарските и февруарски мами какво правят по въпроса и как е минало при тях.
само да ти кажа, че не всеки го прави. трябва доктора ти да те изпрати или нещо такова. аз съм на 38 год. и моят настоява.

# 47
  • Мнения: 1 876
марирус, аз каквото прочета това си диагностицирам  Peace

Кали, ранен скрининг (от една година го правят в БГ) се прави в 11-13 г.с в Майчин дом, 14 етаж. Днес звънях, не е необходимо да имаш записан час или да ти взимат кръвта на гладно. Искат актуален видеозон - от предишния или същия ден. Струва 42 лв

# 48
  • Мнения: 723
Здравейте момичета,обсъждате вече сърчица,
а аз какво да кажа като термина ми е на 31.03 Wink и все още е рано за каквото и да е реално виждане,
поне ще вървя по отъпкана пътека, Grinning,
лека вечер ви пожелавам,погалете коремчетата и спинкайте 2 в 1 Grinning

# 49
  • Мнения: 2
Здравейте!
Ако е удобно и аз да се запиша в темата.
Термин-15.03.2010г.
първа бременност
София, 30 год.

 Mr. Green

# 50
  • Мнения: 10
Благодаря ви за информацията.Нищо че не е задължително изследване,пак ще го направя,да съм си спокойна.
Здравей mareto79,добре дошла Hug много мами се събрахме за 15 март Simple Smile

# 51
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Днес бях на преглед. Не е извънматочна и не е кухо яйце. Видяхме както се изрази мъжът ми четирипикселов ембрион като единия пиксел пулсираше - т.е. пулсации. Нищо не сме слушали. Док каза, че е рано да се радваме. Също така  каза че вижда още един, но много по-малък сак, но да не се надяваме - нямало да го бъде. Някоя от вас имала ли е подобен случай? Следващия преглед е след 2 седмици. Сега ще пия профилактично аспирин протект по една таблетка.

# 52
  • Мнения: 10
Браво още едно видяно сърчице Simple Smile Много ме дразнят тия лекари като кажат: Не се радвайте още...Направо ми идва да #Cussing out...

# 53
  • Мнения: 466
Може ли някой да даде отново сайта , където според г.с. дават и размера на плодния сак и зародиша?

# 54
  • Мнения: 9
Браво още едно видяно сърчице Simple Smile Много ме дразнят тия лекари като кажат: Не се радвайте още...Направо ми идва да #Cussing out...

Честита ни нова темичка  Hug!!!  Дано ни донесе повече късмет и приятни емоции!!!
Както знам аз лекарите никога не искат да обнадеждат прекалено майките преди 12-та седмица, защото през ръцете им са минали какви ли не случаи и няма нищо по лошо от даването на напразни надежди, а бъдещите майки винаги са в много приповдигнато настроение и искат да ми кажат, че всичко ще е наред, че даже и че раждането ще мине бързо и безпроблемно, но лекарят все пак не е гадател и не може и да бъде, а мисля, че бъдещите майки очакват просто прекалено много хубави неща да чуят. Дори и лекаря да им каже, че всичко ще е наред и нещо се обърка, тогава как би се почувствала тази жена и какво доверие би имала за в бъдеще на този доктор?!
От генеколози съм го чувала следната реплика ..: "Ние просто сме обременени от нещата, които виждаме всеки ден в работата". Затова може би са и така черногледи....

# 55
  • Мнения: 9
Не мога да разбера  newsm78 защо 100 пъти се опитвам с тези лентички и не мога да си поставя. Аз ли съм толкова глупава, какво става ????  #2gunfire

# 56
  • Мнения: 54
Здравейте момичета, аз една цяла тема съм пропуснала. Браво на вас. Ама какво да направя много работа имах.

Та да се намеся за Биохимичния скрининг. Правят го и в МЦ Фетима и в МЦ св.Петка. Аз ще съм в св.Петка на 24.08, когато ще съм живот и здраве в началото на 12 г.с. И аз го правя пожелание , без да имам някакви специални предписания да го направя - просто за мое спокойствие.

Привет на новите мами и леко бременеене, радвам се че се увеличаваме толкова.

Първата ни страница е страхотна - евала на всички които имат принос.

# 57
# 58
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Не мога да разбера  newsm78 защо 100 пъти се опитвам с тези лентички и не мога да си поставя. Аз ли съм толкова глупава, какво става ????  #2gunfire
Най-вероятно не копираш правилния код - и аз така се измъчих - пробвах 5-6 пъти като все копирах първия код - оказа се че трябвало втория. Пробвай ги всичките по баламския начин и ще успееш.
Друго се питам аз - защо намирам тази нова тема само през старата? Защо не мога нормално да я видя като вляза в отчетни както беше с предишните?

# 59
  • Мнения: 466
Хм  newsm78 , нещо не ми излизат сметките  Mr. Green-вчера ходих на док., обаче при друг лекар , защото моята лекарка е в отпуск Cry и реших ,че не е редно да чакам толкова много - терминът според последен цикъл ми е 11 Март - значи вчера съм била в 8 г.с. , моето ову е по рано и знам , че съм с няколко дни по напред в бременноста . Според узито док каза че съм в 8,5 г.с и пише размер на ембриона 1,75 , ама това не се връзва с размерите от калкулатора  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт