Срещата с ОКТОМВРИйче наближава,в осми месец влиза мама!

  • 9 491
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20
Ха добро утро,

Стилисима, честити ти рожденик! Да е жив и здрав!

Деси, добре дошла, изглеждаш много сладка на снимките Hug

Киселините ги боря с Талцид( вече го има по аптеките)

Вече има две доброволки за Вестителки - браво! ( на Едира и Гинбей)

Ние с мъж ми почти не спахме тази нощ, беше ни много задушно, въртяхме се, е...и други работи, то като не може да се спи Joyпоне работа да се върши Embarassed

# 46
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!
Аз успях да спя малко повече тази нощ..Не знам с това безсъние до края съвсем ще се изтощя ,вместо да трупам сили...
Забравих какво щях да пиша....
Деси, наистина си много чаровна бременна, отива ти...А мъжа ти е със завидно чувство за хумор... Laughing
Ронка, стискам палци в най-скоро време да си намерите вече апартамент... Praynig
Анхелика, бързо оздравяване на мъжа ти Hug
Мегс, поне сте се позабавлявали снощи Wink

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Добро утро!

Да,Герчо,именно това е.И аз незнам хората защо се дърпат Thinking.Просто трябва да напише в темата-еди кой си роди еди кога си и т.н.

# 48
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен! Добре,че не ме хвана големия дъжд по пътя за работа Simple Smile Иначе е добре,че се разхлади.
Рони, съжлавям миличка ,че преживяваш всички тези неволи.Дано в най-скоро намерите желаната квартира  Heart Eyes Heart Eyes
Мегс, да знаеш ,че ви завиждам за "онези работи" Crazy Mr. GreenМоята половинка отказва,че много го е страх да не стане стане нещо на бебето.Та вече почвам да забравя мщо е това "секс" Joy Rolling Eyes
Напълно подкрепям идеята за вестителки. Браво на Гинчето  и Еди,че се заемат с тази задачка. Ако може и Миркам да се включи Hug
Деси, много ти отива бременността Hug
Анхелика, дано бързо оздравее мъжа ти Hug
divanence  Hug Hug Hug
Стайли, честит рожден ден на твоя мъж Hug Да ви е здрав и много да ви обичка Hug
Плами и аз се интересувам за тези лекции  Hug
Каки, Деси, Миракълче, Сийгрълче, Еди, Яна Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 594
Добър ден и от мен  Simple Smile
Днес ми е последен работен ден преди 10-дневната отпуска за моренце. След това още две седмици на работа и приключвам окончателно Simple Smile Дано да се оправи времето до петък защото тогава потегляме, а не ми се пътува на дъжд.
От Касида най-сетне благоволиха да ми напишат, че и втората кошарка, която исках я нямат налична, но уж чакали доставка на 10 август. Все пак по време на отпуската смятаме с мъжа ми по път към морето да пообиколим България и да се спрем на няколко места и ще огледам из Пловдивските, Търновските, Бургаските и Варненските магазини дали няма да си намеря нещо и да си го взема от там.
По отношение на длъжността "вестител" можете и мен да ме включите. Не мисля, че има нещо по-приятно от това да съобщаваш добри новини  Simple Smile Терминът ми е на 29 октомври (не знам защо в списъка в началото на темичката пише, че е 30), но ще раждам секцио и заради това сигурно малко по-рано ще зачезна от форума. Така или иначе лаптопът е с мен непрекъснато (щом даже имам намерение и в родилното да си го мъкна...), така че няма лесно да се оттървете от присъствието ми във форума  Laughing

ПП: Относно снимките от срещата - моята кума беше там и направи доста снимки. Беше обещала да ми ги даде, но на следващия ден си купи самолетен билет до Италия, стегна си куфарите и офейка на почивка  #Crazy Просто ей така... абсолютно непланирано, сама саменичка. Просто каза "На мен ми се ходи в Италия" и вдигна гълъбите  Shocked Та сега нямам снимки от нея. Ще я чакам да се върне и ще ги пусна веднага Simple Smile

# 50
  • Мнения: 20
Miracle, Jeny  Joy Joy Joy сладурки  Hug. Ами да ти кажа и ние точно секс не сме правили, че док. ме наплаши, че ми е много ниско плацентата, но виж други работи...... Peace  Hug

И аз съм постоянно във форума, понеже вие сте ми разнообразието и вече имам огромна зависимост към форума, но ми определиха секцио на 01.10. , ако устискам до тогава, та ще зачезна раничко Wink. Иначе наистина Адрри няма по-хубаво нещо от това да съобщаваш хубави новинки Peace

п.п. Ами да Jeny, заради ниската плацента и силно контрактиращата матка. Даже и другите работи не трябва да се правят, че след оргазъм се отделя окситоцин, но айде сега.....чак пък толкова.....то не може без хич Joy Wink  Hug

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 11:01 от megs

# 51
  • Мнения: 3 641
Miracle, Jeny  Joy Joy Joy сладурки  Hug. Ами да ти кажа и ние точно секс не сме правили, че док. ме наплаши, че ми е много ниско плацентата, но виж други работи...... Peace  Hug

А, и другите са си хубаво нещо Mr. Green Hug Всъщност на мен Ковачева ми каза ниакъв секс след 28 седмица, но защо незнам Rolling EyesДали и на вас са ви забранили? Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 203
Ами аз май съм най-наказана от към забрани Rolling Eyes имам я от самото начало!

# 53
  • Мнения: 1 715
Запис и от мен. За секс,доктора нищо не ми е казал, и си правим,но по-рядко,корема ми пречи  Embarassed Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 1 594
Лелеле, пепел ви на устата, момичета... само това ми липсва да ми забрани някой секса  #Crazy Това ще е краят просто. Като се знам каква съм... а и в тия жеги напоследък съпругчето ми си ляга да спи съвсем голичко, то си е грехота да не му посегна  Laughing Представям си какво му е на милото като го сгащи баба Цоцолана Laughing ама търпи, смее ли нещо да каже  Laughing

# 55
  • Мнения: 91
Добро утро мами!!!  Heart Eyes
Тук сега един трус ни стресна.... ooooh! земетресение беше, а аз помислех, че мъжът ми клати маса... а то беше е какво  Shocked
Иначе тук голяма жега и както чувам за дъжд в София - прибира ми се вече... трудничко ми вече...
Нещо така и не виждам новата ценоразпис на Тина Киркова на сайта им... Някой има ли информация по въпроса?  newsm78

# 56
  • Мнения: 5
Здравейте мили мамчета. Това с недоспиването е мн мн кофти, признавам. Аз си наваксах тази вечер, даже не съм ставала до тоалетната. Ама трябваше да си наваксам, защото преди да влезна в болницата за болничния малко бях притеснена и аз не знам защо точно и не спах, в болницата бяха ме сложили на най-неудобното легло на света-за родили секцио мами и пак не можах да поспинкам, а и в 6 часа ме стреснаха, като влезна с гръм и трясък сестрата, за да ми даде термометър. Таи аз кажи-речи не спах 2 дни,тази вечер си наваксах доволно. Дано и вашето безсъние е само моментно състояние, от пълнолунието например, на мен то мн ми влия, поне подсъзнателно, но тази вечер умората ми беше по-силна дори от него Laughing.
Ронка, дано скоро да си намерите хубаво уютно жилище и терзанията ви по този въпрос да се превърнат в радост в прекрасния ви нов дом, където с много любов да отглеждате слънчицата си и да се радвате на семейния си живот.
Анхелика, скорошно възстановяване на половинката ти, много е неприятно лятото човек да е болен.
За вестителките-супер е това, аз имам телефона само на Еди, но пък с нея сме само с един ден разлика в термина и не знам дали ще е възможно когато дойде времето да си обменяме информацията за малките ни чудеса.
...Уаууу, момичета, тук имаше земетресение, беше силничко, повече отколкото тези в София, преди няколко месеца, нашата къща е малко по-старичка и се разлюля като хартиена кутиика...дано не се повтори, беше страшничко Praynig Shocked

# 57
  • Мнения: 1 668
Аз нямам забрана, ама и желание нямам  Joy Joy Joy... Милият ми мъж гледа толкова жално понякога, ама смее ли да каже нещо...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета, в късните месеци не е желателен секса, защото хормоните при секс и при раждане са едни и същи (поне така ни казаха в училището за бременни). Препоръчва се секс обаче при жени, които преносват (ако съответно можете да си навиете половинката). Също така при започването на контракциите, едно от нещата, които намалявали болката многократно е дълбока истинска целувка с партньора.
Варненки, то доста ви е разтресло - http://dnes.dir.bg/2009/08/05/news4873528.html

# 59
  • София
  • Мнения: 48
Miracle, Jeny  Joy Joy Joy сладурки  Hug. Ами да ти кажа и ние точно секс не сме правили, че док. ме наплаши, че ми е много ниско плацентата, но виж други работи...... Peace  Hug

А, и другите са си хубаво нещо Mr. Green Hug Всъщност на мен Ковачева ми каза ниакъв секс след 28 седмица, но защо незнам Rolling EyesДали и на вас са ви забранили? Rolling Eyes
Ауууу - как така ви ги забраняват!!! Нали всичко е наред? Всъщност и двете сте с по-необичайни плаценти...
Аз добре, че нямам такива проблеми, че не знам как ще се оправям с всичките си бушуващи хормони. Както една приятелка каза "много съм съм желателна" Laughing Laughing Laughing

А да ви питам нещо - на вас горят ли ви краката? Всяка вечер просто полудявам - не мога да заспя, въпреки че суууупер много ми се спи защото ходилата ми направо изгарят!!! Вече си лягам с леген с ледена вода - да ги кисна от време на време, докато заспя. Ама е много досадно  Crossing Arms

Деси - прекрасна си! Най-мхого ми хареса снимката с Дани, който ти държи корема -  Hug
Стайли - честит рожден ден на мъжа!!! newsm67

Общи условия

Активация на акаунт