Re: АПРИЛска мама чака сърчице да чуе 2

  • 15 039
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3
Здравейте мили МАМИИИИИИ,
страшно щастлива съм. Нека Ви разкажа моя ден накратко. Свърших толкова работа и сега ми се спи ужасно. Днес влязох в 7 г.с. и бях на преглед. Видяхме пулсациите на сърчицето и го чухме. Боже ....невероятно е. Тъй като доктора който съм си харесала е препълнен с бременни и няма как да ме вземе за следене на бременността, се разбрах с него за сега да се запиша на женска консултация по НЗОК при някой си АГ а при него да си ходя на ехографи и прегледи. Днес пуснахме всички възможни изследвания но резултат ще имам утре. Толкова съм развълнувана. Бебче си се развива както си трябва и си отговаря на гестационната възраст. Пожелавам на всеки да чуе най-прекрасния звук на света.

Обичам Ви МАМИИИИИ! newsm51
Да сме живи и здрави и ние и малките ни рожбички.

# 286
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
днес съм на преглед АГ и съм малко притеснена. Надявам се всичко да е наред. Ще пиша довечера след 20:00ч. Стискайте ми палци  Praynig

# 287
  • Мнения: 6 079
момичета въпроса ми е към всички които са били вече на преглед.
Изписаха ли ви витамини, и  какви?

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 15:19 от J_M_M

# 288
  • Мнения: 3
На мен за витамини никой нищо не ми е казал.
Ходих на 3 гинеколога и само един ми напомни че трябва да пия фолиева киселина.
Аз не пия витаминчета. Но всеки ден приемам достатъчно според мен количество плодове и зеленчуци.

# 289
  • Мнения: 85
vesi_mesi    страхотна новина, много се радвам за теб честито ти сърчице, се така добре да вървят нещата. И аз сега съм в 7 г.с., но чак края на август ще съм на преглед пак, нямам търпение.
Що се отнася до витамините, мисля че се пият след 3 месец, сега само фолиева, но нека по компетентните да кажат че да не объркам някой

# 290
  • Мнения: 2 494
Моята гинеколожка каза, че няма нужда от витамини, яжте плодове и зеленчуци  Peace
Момичета, ще се срещаме ли утре? Мога да резервирам довечера, но кажете все пак някой ще дойде ли, Весиииииииии  Hug Grinning

1.megan@
2. iveeta
3. ........

# 291
  • Мнения: 351
Аз няма да идвам на срещата, въпреки че много ми се иска, но ми е толкова лошо... Да се надяваме, че ще се запознаем на някоя следваща среща! Весело изкарване!

vesi mesi, честито сърчице!   bouquet

# 292
  • Мнения: 126
мили мамчета мн се притистнихме днес с таткото отидохме на лекар,аз  съм  в 6 г.с   мн ми беше притестнено, пред кабинета , а като  влвзнах излезнах  още по притестнена  едва  се съвзех, моята лекарка  я  няма до  15 септември, но ми  беше казала да  отида на 20,21 август да  чуем сърчицето  ,но   тъй като я  нямаше ме преместиха за прегледа при  някаква овца.Леле колко съм ядосана   и ние с  мъжат ми забелязахме парво  ,че мн  е порастнал бебчо,но  тя каза ,че не  вижда още сърце при което  пребледнях но имах  чустото,че   е  като специализатка тази лекарка  млада  е да му се не  види сто часа ма вартя и  ме геда , накрая  ме попита ,пиеш ли  фолиева киселина ,нищо не обястнява ,абе нямам ,думи.няма да ни успокои  да каже не се притестнявайте  рано е да обястни ситуацията малчи като пукел братче.Моля  ви стискаите ни палце мисля да , отида на преглед  4ак 7-8 г.с мн ме е страх .Моля ви стискаите палци  и аз на  вас  силно още  не мога да се оправя от стреса

# 293
  • Мнения: 0
Хайде, момичета, скок в новата тема! Моля пишете в тази, която е от общия акаунт, а не в тази, пусната от marini! Ще помоля да я изтрият!

# 294
  • последна надежда
  • Мнения: 243
mimonzinq  не се притеснявай. По напред в темата бях описала при предишната ми бременност как ме бяха уплашили че нещо не е наред. Оказа се некадърен доктор.
Аз за последно ходих в началото на шестата седмица - видя се само сакчето. Сега съм в 8г.с и мисля да ходя чак другата седмица за да е сигурно че ще се види сърчице. Не се шашкам и мисля позитивно.

Ако ядете плодове и зеленчуци нямате нужда от витамини. На мен ми ги забраниха изрично защото съдържат йод, който моята болна щитовидна не може да преработи.

За ниското кръвно на мен ми помага айран с повече сол и много течности.

За гаденето добре действа честото хапване (през 2-3 часа) на леки храни.

# 295
  • Мнения: 6
мили мамчета мн се притистнихме днес с таткото отидохме на лекар,аз  съм  в 6 г.с   мн ми беше притестнено, пред кабинета , а като  влвзнах излезнах  още по притестнена  едва  се съвзех, моята лекарка  я  няма до  15 септември, но ми  беше казала да  отида на 20,21 август да  чуем сърчицето  ,но   тъй като я  нямаше ме преместиха за прегледа при  някаква овца.Леле колко съм ядосана   и ние с  мъжат ми забелязахме парво  ,че мн  е порастнал бебчо,но  тя каза ,че не  вижда още сърце при което  пребледнях но имах  чустото,че   е  като специализатка тази лекарка  млада  е да му се не  види сто часа ма вартя и  ме геда , накрая  ме попита ,пиеш ли  фолиева киселина ,нищо не обястнява ,абе нямам ,думи.няма да ни успокои  да каже не се притестнявайте  рано е да обястни ситуацията малчи като пукел братче.Моля  ви стискаите ни палце мисля да , отида на преглед  4ак 7-8 г.с мн ме е страх .Моля ви стискаите палци  и аз на  вас  силно още  не мога да се оправя от стреса
Здравей мила,
и аз сега се прибирам от лекар.Аз също съм в 6 г.с при мен също се вижда много слабо сърчицето на бебо, но докторката каза да не се притесняваме, че всичко ще е наред. Каза да  пия дуфастон, защото преди два дни имах леко зацапване розово течение.Така, че мила не се притеснявай всичко ще е наред с бебчо  Hug Wink . Успех на всички и леко бременеене.

Момичета и аз, няма да мога да дойда на срещата, но обещавам на следващата среща да се видим и да си мерим коремите  Party.

# 296
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен!!!
Вчера ми беше първият преглед PartyДокторката каза ,че има добре оформен плоден сак ама повече не може да ми каже защото съм в 6 седмица.На 9 септември трябва да чуем сърчице!!!! Praynig Party Party Party
Аз ходя при Д-р Мая Василева някой има ли мнение за нея?????? ThinkingМного мила ми се видя!

От колко часа е срещата и къде??

Общи условия

Активация на акаунт