Време никак не остана, скоро ще съм мама :) /септември-09'38/

  • 12 201
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
Анита29 си има момиченце - Андреа!
Днес, в 14 ч., 3,340 кг.


Пише, че всичко е минало леко и ви праща поздрави!

Ех, колко е хубаво да си щъркелчееееее  Grinning

# 46
  • Мнения: 186
ЛЕЛЕЕЕЕ,ДА Е ЧЕСТИТА МАЛКАТА ГОСПОЖИЦА НА АНИТА.ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА.БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ НА МАЙЧЕТО! Tada newsm18  bigdance2 newsm51

# 47
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ама познахте, че тя ще е следващата.
Да е жива и здрава малката Андреа Grinning

Наистина е много готино да си щъркелче

# 48
  • Мнения: 1 046
Да е жива и здрава малката Андреа  Hug

а на майката бързо възстановяване  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 54
Честито на Анита! Да е жива и здрава малката, а майката бързо да се възстановява!
 newsm51

# 50
  • Мнения: 11
Честито на Анита и нейната госпожица newsm51 newsm51 newsm51, да са живи и здрави малката и цялото има семейство и много да са радват един на друг. Дано бързо се възстановяват и скоро ни пишат от къщи.

# 51
  • Мнения: 53
Честито Анита! Да ви е жива и здрава Андреа!!!  newsm74

# 52
  • Мнения: 17
 Олее, наляха ми се очите от радост...
 АНИТА, ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КУКЛА  Hug Hug Hug Бързо възстановяване пожелавам   bouquet
 Лелееее, много е хубаво да четеш такива новини.  newsm30 cheers newsm24 newsm24

# 53
  • Мнения: 0

Честита дъщеричка на ANITA29. Да е жива и здрава и да радва много мама и тати.


Здравейте и от мен в новата тема. Започваме с много хубави новини, дано така и да продължи.
Аз да се похваля - днес влизам в деветия месец и голямото броене на дните назад започва. Все още не сме купили почти нищо и все се успокояваме, че има време, но като гледам ... май няма за къде повече. Тази събота и неделя вече се надявам да започнем подготовката за стаята на бебчо,както и голямото пране, гладенем и чистене.

# 54
  • Мнения: 243
Честито на Анита! Пожелавам малката принцеса да расте много здрава и щастлива!!! newsm51

# 55
  • Мнения: 158
Страхотна новина HugДано все на хубави новини да ни върви Simple Smile
 
Честито на мама Анита и добре дошла на бял свят на малката Андреа! (много хубаво име)



Желая на малката Андреа да расте здрава и много щастлива  bouquet

Тъкмо днес си мислех за Анита29 а тя милата взе,че роди Hug

# 56
  • Мнения: 14
тъкмо като се прибирах и си помислих за Анита,че и е все твърд коремът и беше казала,че миналия път е била така преди да роди и етоооооо!
Анита,честита ти госпожица!Да ти е жива и здрава и много да ви слушка!
Страхотна новина!
Мерси за хубавата темичка!Нека се пълни само с радости!  Praynig

# 57
  • Мнения: 8
Честита Принцеса на Анита! Много да ви радва! Бързо възстановяване!  newsm51
Неки, Розалина къде изчезнахте? Разкажете как минават дните, как са малчовците!
Аз се връщам от очен лекар и съм като кьорчо слепеца. За първи път ми разширяват зениците и не знаех, че слънцето е толкова неприятно  Sad Обаче съм много доволна, защото и двете очи са ми наред, нямам никакви изменения и нямам показания за друго раждане освен нормалното.  newsm44

# 58
  • Мнения: 14
Ах,че хубава новина!Направо настръхнах от вълнение!

Честита дъщеричка на Анита!!!



Да расте здраво,щастливо и послушно дете малката Андреа,за радост на мама и татко!!!

# 59
  • Мнения: 277
Ехеееееее.... За малко дни не съм влизала и... имаме си вече бебе Ники  stork-boy и бебе Андреа  stork-girl! Мами, да са ви живи и здрави, палко палави, много да ви радват, много да им се радвате и вие! Да видим кой ли ще е следващ Wink

Аз честно казано не съм прала още нищо - все ми се струва, че е много рано... Че то с тия строежи около нас такава мръсотия, а не мога да чистя балнконите всеки ден и затова отлагам ли отлагам Sad А иначе съм събрала толкова неща за бебешора... Simple Smile

В събота съм на ЖК, ще има и ехограф. Ако има нещо интересно, ще се отчета/похваля Wink
 Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт