Мама на покупки се отдава,че ОКТОМВРИ бързо наближава!

  • 10 737
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Мерси за новата тема!
Момичета, които пиете желязо - как го пиете - преди или след хранене? Аз днес го пих на гладно и цял ден съм с разстройство, та се чудех дали не е от това? Осен това то нали се приемаше с разлика от 2 часа с Магнезия?

# 16
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Peace Сега си идвам от доки , беб4о е добре тоновете са му идеални  Heart Eyes
Днес само тонове 4ухме след 10 дена ехограф  Peace

# 17
  • Мнения: 2
Да се запиша и аз в новата темичка, много сладко заглавие и ме подсеща, че трябва да се мобилизирам вече и да се стегна малко с покупките за бебчето, че аз сигурно съм най-зле от всички мами, като ви чета как вече всичко ви е готово ме хваща срам направо  Embarassed
За контракциите и аз имам почти всеки ден вече, но не са болезнени, но ми казаха да не пътувам, че с тоя голям корем вече...
Днес и аз влизам в 8 месец  Hug

# 18
  • Мнения: 126
Браво мами дремнах няколко часа и вече нова тема няма спирка.Деси77 и аз бях сутринта там уж гледах за цените ама нещо не видях списъка кьорава работа иначе си платих ехографския преглед по новите цени вместо 20лв е 30лв.Мели честита количка.Норче изглеждаш страхотно а малките мъже са страшни сладури.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 26
Никитали,желязото (предполагам Малтофер) по принцип дразни лигавицата на стомаха и е нормално да си с разстройство-така беше и при мен,но в повечето случаи води и до запек  Peace Аз не съм държала да го пия преди или след хранене-когато-тогава,но ако пиеш и магнезий трябва да имаш разлика от поне 2-3 часа  Party

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 420
Здрасти!
МЕЛИ ИМА КОЛИЧКА newsm44  newsm19

И днес бях при доки, която ще ме изражда - живот и здраве;-)))

Да ти е честита количката и дълго време да возиш зет ми в нея Hug

Аз колко време я търся в синичкоооооооо, зет ти да не изглежда като ... няма да кажа какво;-)

Мерси, Плами Hug

# 21
  • Мнения: 1 715
Мерси за новата тема!
Момичета, които пиете желязо - как го пиете - преди или след хранене? Аз днес го пих на гладно и цял ден съм с разстройство, та се чудех дали не е от това? Осен това то нали се приемаше с разлика от 2 часа с Магнезия?

На мен доктора ми каза,4е се пие след хранене.Но забелязах,4е като го пиех след максимум 2 часа съм в тоалетната,не разстройство,но си ходех редовно.
Също ми каза за магнезия,сирене и вси4ки мле4ни продукти да има разлика 3 часа,ина4е се губи смисъла,все едно не пиеш желязо.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 511
milonchik, мила напълно те разбирам!  Hug Аз също от както съм бременна  по-спокойна не съм била през живота си, но днес 2 пъти ревах, заради хорската простотия! Ходих да си вземам новата лична карта и лелката комунистка ми тръшна вратичката на гишето пред лицето, за да излезе почивка, а ме видя, че чакам от 30мин. права с голямото шкембе... после ходих 2 пъти до лекарката ми за болничен и все заключено и няма никой отпред. След половин час чакане и там, реших да звънна по телефона с надеждата, че ще ме пренасочи към мобилен, но сестрата ми вдигна отвътре! Няма начин да не е чула, че чукам и че се мъча да отворя.... Аман от овце! Стана ми гадно, защото по цял ден съм с твърд корем като камък, въпреки шепата хапчета, която пия и лежането по цял ден... Някой изпитва ли същото?

Честит на всички за новите покупки! Да си ги ползвате с кеф и здраве! Аз също да се похваля с нова количка на Peg Perego - Pliko P3 Modular System. Да ви попитам вие ще перете ли доколкото може количката?

# 23
  • Мнения: 101
Mirkam, Ронка, Baby_one, мерси за комплиментите за момчетата - слушат, надявам се и да помагат със сестричките, а комплиментите за мен - ех, мерси, само дето съм с 5 години по-млада и с 20 кила по-лека  Joy Надявам се с много спорт пак да вляза във форма, но тази бременност наистина ме разби - доста ми се похапва, само в кухнята се въртя   chef
Cho_ko, много са сладки "ямурлучетата" и аз ги видях - големи ще са гъзарки малките "Чоко-тенца" Simple Smile
За стволовите клетки и прилагането им на друг роднина - може, ако има съвпадение (match) на 4 от 6-те признака, т.е. шансът при братя и сестри е много голям. Да не ни се налага наистина.
А за тези матраци - има протектор за матрак на Магнифлекс, може да си купите такъв, продават ги навсякъде по детските магазини.
Melly G., качи някоя снимка на прочутата количка Simple Smile

За прането -  Аз ще пера само нещата, които са в допир с бебетата в първите месеци, докато не мърдат, т.е най-вече дрешките, спалното бельо, пеленките и някои играчки, но чак количката или креватчето или матрака...прекалено ми се вижда, освен ако не са стари.

# 24
  • Сф
  • Мнения: 13
Аз пия ферофолгама от една седмица някъде, ама лекарката ми ми каза да го пия половин или един час преди хранене,два пъти дневно, е да, ама аз нямам точен час на вечеря и вечно припадам от глад докато чакам да мине времето Rolling Eyes отделно от това страшно ми става зле на стомаха и почва да ми се повръща докато мине тоя половин час, а и да ми е казала един час, не мога да издържа...
Обаче Naughty най-интересното е, че в упътването пише, че се пие след хранене и да не се комбинира с мляко и черен чай, че не се усвоявало и аз егати гимнастиките правя само и само да закусвам кисело или прясно мляко и припадам от глад сътрин докато мине времето от хапчето...

# 25
  • Мнения: 203
Да се запиша в новата тема!Да ни е честита  bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Nikitali, правилно са ти отговорили за желязото - трябва да има поне 2 часа разлика след прием на кафе, чай, мляко, сирене, млечни продукти, тъй като ензимите, които пренасят калция и магнезия, са същите които пренасят и усвояват желязото. Ако го изпиеш веднага след кафето, просто няма да има ефект.
desifame, количката Quinny speedy ли е?
Миркам, мерси за темичката. А заглавието го измислих докато пусках една огрооомна комбинирана заявка (предимно за бебешки неща, включително и количката на rali_83) към mytoys.de.

# 27
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
запис Peace

# 28
  • Мнения: 20
И аз да се запиша в новата темичка. Отивам да ви чета  Wink

# 29
  • Мнения: X
И аз се записвам и отивам да си доготвя десерта  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт