АПРИЛки 2010 се срещат вече за първи път с малкото човече-3

  • 13 855
  • 319
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 46
Вярааа от изход на твоя акаунт излизаш обаче паролата не я знам и аз идея нямам

# 316
  • Мнения: 157
Вярааа от изход на твоя акаунт излизаш обаче паролата не я знам и аз идея нямам
Това ясно за изхода, аз викам да изчакаме, защото ако някои от нас направи темата после ще трябва да попълва мамите а не можем дълго време след като сме писали да редактираме май, и ако ние направим темата новите мами ще се добавят следващата чак - то и аз съм нова де  Mr. Green
Аз си мисля, че и паролата ще е същата като ника-априлки 2010  newsm78

# 317
  • Варна
  • Мнения: 46
оффффф амиии хубаво ама поне измислете заглавие
аз след малко излизам че имам работа като се върна дано сте с нова тема, обикновено администраторите ще се включат и ще ви кажат мартенките така ги предупредиха онзи ден Simple Smile)

# 318
  • Мнения: 12
Вяраа ,благодаря мила! Hug
Грим и аз слагам почти ежедневно(спирала,молив и червило),но не знаех че някои съдържат вредни съставки  Sign Exclamation
Iman ,направо ме стресна с това за витамин А,хващам да чета съдържанието...

А аз се възхищавам на момичетата ,които правят красивите първи странички!  bouquet
Снощи цяла вечност се опитвах да си сложа аватар,и комбинирана линийка за рожденните дни на децата  hit.

# 319
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424215.new#new

Заповядайте в новата темичкa, щях да я пускам вчера вечерта, но заспах  Laughing
Идеята е да пускаме темичката само от този ник, за да може повече мами да редактират и пускат новата тема, ама то май повечето не знаете паролката, на който съм дала паролата за албумчето в снимка.бг - същата е  Hug /аз съм megan@ Mr. Green/

Общи условия

Активация на акаунт