АПРИЛки кажете, видяхте ли вече малкото човече?! - 4

  • 10 545
  • 313
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 157
BOTZ79 за кола маска ли -аз ходих преди две седмици, знаех че съм бременна , незнам дали има проблем, ама при мен др спасение освен колата няма

# 46
  • Мнения: 283
ами не за кола, за почистване на лице?

# 47
  • Мнения: 326
Moмичета аз още си чакам парола ако не може моля да ми пишете , върнали сте ми съобщението за заглавието на темата , а паролка нямам - искам и аз да видя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Cry
За кремовете против стрии, не е ли рано, аз не съм наясно хич от кога се почва с тези неща  Thinking
Добре дошли на новите мами  Hug Hug Hug
Щях да питам по запознатите аз тук няма кой да питам а и в магазините как ще се разбираме незнам с тия албанци, но за сутиентите - моите ми умаляват, каквъ трябва да си купя?

И аз се включвам към призива за помощ на Поли и Точица, в понеделник ще се вкючим със сумичка - гледаме максимално бързо да е!!!

По въпроса за сутиена - има сутиени за бременни и за кърмачки, памучни са и са без банел, много удобни. Аз вече си купих бикини за бременни въпреки че ми е рано. В СкайСити в Гео Милев има магазин за бременни и за бебешки дрешки- има и бельо на добри цени.

# 48
  • Мнения: 38
леле,колко много сте писали    Grinning  даже си загорих яденето докато ви из4ета,4е така се унасям Simple Smile))))))И аз ще пиша по темите ,които запомних  Simple Smile  за козметика-аз се гримирвам по4ти всеки ден -спирала,4ер.молив,фон дъо тен,понякога и сенки.Не се бях замислила дали пре4ат?Ина4е не се боядисвам,но исках да ви питам за душ геловете-аз си ползвам нормални ,които ми харесват на миризма,4е сега вси44ки аромати ми идват в пове4е..   Laughing  Нали не трябва някакви специални за бременността душ гелове? Laughing  А за ходенеето до по голяма нужда-на мен добре ми деистват праскови,мляко с мюсли.
а за кг-и аз съм напълняла доста и не ми е мн комфортно,но сега няма да мисля за фигурата си.Даи Боже вси4ко да е наред,пък пак ще отслабнем  Wink
Прегръщам ви,мили мам4ета  Hug

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,извинете че се намесвам във вашата тема,аз съм една февруарска мама,но пиша при вас тъй като мисля че бих могла да бъда от полза....та да си дойда на думата,предлагам ПРЕГНИЛ-5000,6 инжекции ако на някой му се наложи,внос са от Гърция и ги държа в хладилник.Бяха предназначени за мен поради зацапване,но всичко мина безпроблемно и не съм ги слагала,знам колко трудно се намират в БГ защото е спрян вноса и затова ще се радвам ако съм полезна на някоя мама в нужда.Живея в София,ако някой има интерес нека ми пише на лични....лека и безпроблемна бременост на всички и април да гушкате едни здрави бебета Hug

# 50
  • Мнения: 326
Здравейте пак.
Да попитам аз има ли проблем ако след баня си мажа цялото тяло с бебешкото олио на Джонсън? Предишната бременност се мазах така до 3 месец, и после само за 1 месец се мазах с нещо друго, Матерн май беше.....
И нещо друго, сега смятах ли смятах и излиза, че когато ще бъда на първи преглед ще съм в 6 г.с. и 1 ден (това според линийката ми, аз иначе не мога да ги изчислявам нещата и ги следя чрез линийката......), та дали ще може да се види сърчице толкова рано?
А вие къде мислите да си водите ЖК?
Аз съм на 99% за клиниката на Щерев (София). Там ще е и първия ми преглед и тогава ще реша дали ще останан за ЖК.
Лека вечер милички бъдещи мами!
П.П. И аз си загорих яденето докато ви изчета ....  Joy

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 20:21 от valeto

# 51
  • Мнения: 30
Здравейте пак.
Да попитам аз има ли проблем ако след баня си мажа цялото тяло с бебешкото олио на Джонсън? Предишната бременност се мазах така до 3 месец, и после само за 1 месец се мазах с нещо друго, Матерн май беше.....
И нещо друго, сега смятах ли смятах и излиза, че когато ще бъда на първи преглед ще съм в 6 г.с. и 1 ден (това според линийката ми, аз иначе не мога да ги изчислявам нещата и ги следя чрез линийката......), та дали ще може да се види сърчице толкова рано?
А вие къде мислите да си водите ЖК?
Аз съм на 99% за клиниката на Щерев (София). Там ще е и първия ми преглед и тогава ще реша дали ще останан за ЖК.
Лека вечер милички бъдещи мами!
П.П. И аз си загорих яденето докато ви изчета ....  Joy

Здравей! Моята лекарка ми каза че в 8-та седмица ще чуем сърчице незнам но мисля че тогава най-рано но не съм сигурна просто на мен ми казаха във 8-та седмица

# 52
  • Мнения: 157
Ами аз сега съм 7 карам 8 с две думи завършила съм  7ма и предната седмица в сряда чух сърчицето - зависи от виодеозона, сърцето е първият орган който се оформя, от това дали ще се види/чуе зависи от ехографа и задехографското устройство според мен  Whistling

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 20:58 от Вяраа

# 53
  • Мнения: 1 710
Дано повече хора се включат с помощ за Поли, та дори и само с позитивни мисли и молитви! Ние с нея бременеехме заедно и децата ни са само с 3 дни разлика. Познавам Поли и мога да ви кажа, че по-слънчев, усмихнат и лъчезарен човек едва ли сте срещали. Дано всичко приключи благополучно. Hug

За дрехите и бельото за бременни - сравнително добър избор има в един магазин на Пиротска, близо до Женски пазар, почти на кръстовището на бул. Ботев и Пиротска. Освен за бременни, продават и дрехи за дебели дами, някои от които също стават идеално за издути кореми. Там съм виждала 5-6 вида памучни сутиени за бременни и още няколко вида за кърмачки. Има бикини, тип бабешки гащи - дълбоки и широки, които обаче са за препоръчване пред плитките.

# 54
  • Мнения: 6 078
момичета аз предния път се мазах с Mustela и имаше ефект мисля и сега да си взема,макар че качих доста +30(родих 17 дни преди термина),гърдите ме болят но не са пораснали,но и с предната бременност беше така,но след като родих какво стана.....

# 55
  • Мнения: 283
момичета седя си на балкона и слушам мадона  Laughing

# 56
  • Мнения: 278
Аз пък се връщм от разходка с колело  Wink и детето на седалката отзад  Wink ок съм.
По повод безалкохолното мохито, мога да споделя, че съм минала на хубава беалкохолна биричка с упех  Laughing
Лека нощ. Отивам да слагам дербито да спи и да си чета книжка  Party

# 57
  • Мнения: 380
Здравейте и от мен!
Нико е сополив и кашля от една седмица, накрая и мен ме олепи. Сега съм с болки в гърлото, запушен нос и ужасно главоболие... Само парацетамол пия при непоносимо главоболие, ям лимони като луда и смуча бонбони за гърло. Няма много какво да се направи в този случай.
Иначе за козметиките, ползвам си ги  Grinning Мажа крем за лице, защото имам суха кожа. Слагам фон дьо тен, спирала, гланц. Косата ми е побеляла на места и се боядисвам с безамонячна боя.
Корема си мажа с лосиона на Палмърс.

Килограми не съм качила засега и дано да не кача много,защото стартиращото ми тегло не е особено цветущо. Гледам да се храня правилно, ходя по квартала или на пътеката във фитнеса и правя йога за бременни. Ще се постарая да не се освиня много  Mr. Green

navail, няма страшно за раничката. На мен ми откриха при предишната бременност. Правиха ми два пъти колпоскопия, което е преглед с микроскоп. Казаха ми да изчакам раждането, защото често се изчиствали тези абнормални клетки. След като родих ми правиха биопсия за да се уверят,че всичко е наред и нямаше проблеми.

valeto, на мен ми казаха,че след 8мата седмица е най-сигурно,че ще се чуе сърцето. Аз бях 7 седмици и 5 дена,когато го видях и чух.

Лека нощ на всички и сладки сънища Hug

# 58
  • Мнения: 351
Здравейте!
Ох, и аз от вчера имам някакво зацапване. Съвсем леко е, а цвета му е розово-кафяво-неопределено... Чудя се от какво може да е. newsm78 Дано не е нещо сериозно. Отделно изглежда имам гъбички (чакам резултатите да потвърдят), защото получавам едни сърбежи....  Embarassed Мисля във вторник да отида при докито. Стискайте палци всичко да е ОК! Praynig
Гаденето си продължава с пълна сила. Почти не излизам на вън, а само лежа.
Общо взето нямам с какво да се похваля...  Laughing

BOTZ79, мисля, че не е препоръчително да се ходи на козметик, особено  почистването с пара. Във всеки случай предупреди козметика си, че си бременна!

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 08:24 от zar4e

# 59
  • Мнения: 12
Добро утро!
 
zar4e,да не би да си около датата на цикъла и от това да цапаш? fingerscrossed всичко да е наред!

Момичета трябва ли вече да си мажа корема със специална козметика?Въпреки ,че с втората си бремененност качих 36 кг. Sad  и сега си имам доста "спомени",каквото и да правя вече май ще е като след дъжд качулка.

Общи условия

Активация на акаунт