Септември е тука и МАРТенчето вече иска да почука (15)

  • 8 818
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Момичета, помагайте малко с резултатите! Всичко си е в норма, само при изследването на урината пише "седимент - 7-8 левкоцита ; плоски епителни клетки". Знае ли някой какво означава това и има ли нещо притеснително?


я пагледни този линк
http://www.moetodete.bg/forum/viewtopic.php?p=54345

# 31
  • Мнения: 2
Момичета кажете как да се преборя с тази умора и този световъртеж! Нищо не правя а се чувствам като парцал! Имам чувство че отгоре на всичко май се разболявам. Носът ми от снощи е запушен. Cry

# 32
  • Мнения: 206
я пагледни този линк
http://www.moetodete.bg/forum/viewtopic.php?p=54345

[/quote]
Стеле, благодаря ти!И мен малко ме притеснява това, но не знам да звъня ли на доки или да си изчакам следващия преглед, защото сестрата ми каза да звъня "само ако ми е нисък хемоглобина"

# 33
  • Мнения: 573
Е,няма такъв мързел днес,направо чупя рекордите по лежане.Сега излязох да простирам и щях да припадна от жега ,много ми отпуснато ,вие ми се свят.Вчера като обикалях улиците нищо ми нямаше сега се оплаквам.........подремнах малко ,довечера пак ще броя...... Twisted Evil,що така нищо не ми се прави ,едно ми е апатично ,уж утре съм на сватба и трябва да ми е приповдигнато настроението.
Как ще я карам до март месец не знам......
Кой питаше за венците-сандрина много помага  Peace
Момичета имам една идея дано я одобрите-искате ли всяка една от нас да си пусне по една снимка(друго е сякаш като знаеш с кой си комуникираш....)
Отивам да се приготвям ,че съм на родителска среща и нямам търпение да си нацелувам бъжлека,че ми е домъчняло за него.После като се върна ще ви навестя пак Stop

# 34
  • Мнения: 14
....Момичета имам една идея дано я одобрите-искате ли всяка една от нас да си пусне по една снимка(друго е сякаш като знаеш с кой си комуникираш....)


Ами то в началната страница има линк към албучето със снимките на тези които искат

# 35
  • Враца
  • Мнения: 94
STELLEE кажи мила как да кача мои снимки в албумчето ,никъде не видях от къде се качват


За всички мами на които им става още лошо и им се повдига да опитат с парче лимон .Като им стане лошо да си сложат малко парченце на езика.

# 36
  • Мнения: 14
STELLEE кажи мила как да кача мои снимки в албумчето ,никъде не видях от къде се качват

Протих ти на лични съобщения всичко необходимо.

Явно днес след обяд всички ги напече жегата че не пишете, не вярвам да сте се разработили,  Joy Joy все пак сигурно си уважавате шефовете.  bowuu bowuu

Е аз вече ще изчезвам и пожелавам на всички приятни почевни дни, и не се презръщайте в писатели на романи че в понеделник сигурно няма да мога да ви изчета.

Целувки от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Враца
  • Мнения: 94
мерси много сега ще кача няколко Hug Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 190
е да ама е хубаво и под всяка снимка да има имена на кого е щото аз лично не ги оправям  Embarassed

# 39
  • Мнения: 521
Момичета само не забравяйте като качвате снимки да ги надписвате, за да знаем кое какво е... Също ехографските снимки отиват в албумче Ехографски снимки, а не при общите снимки.... Видях и че има вече доста дечица в албумчето Дечица, но не са надписани снимчиците изобщо...

# 40
  • Мнения: 521
Хехе Tasty0703  тъкмо това и аз написах...

# 41
  • Враца
  • Мнения: 94
скоро ще кача и на мойте две слънца снимчици да се похваля и аз

# 42
  • Мнения: 521
Леле момичета голям смях му ударих... Нали си спомняте някой още отдавна каза, че се чувало бебето като се допре ухото до коремчето... И карахме татковците да слушат... И аз моя мъж го карам всеки ден да слуша и да ми разказва какво чува... Обаче днес най-накрая отидох и си купих един стетоскоп! Прибрах се вкъщи и се почна слушането... слушам слушам и нищо не чувам... Страшно се притесних. Мъжа ми вика - остави го бебето, не чуваш ли, че спи... и така през 10 минути слишах и нищо не чувах до буквално преди 5 минутки... чува се като рибка, която плува във аквариум... много нежни звучета леко пльокащи такива едни... толкова се зарадвах, че се смях смях докато не ми остана въздух!   newsm44 tooth

# 43
  • Мнения: 446
Здравейте и от мен отново
моят апетит е доста голям и все соленичко ми се хапва,досега съм качила 2кг. и сутрин стомаха ми е "слабичък", а до вечерта все едно съм глътнала балон  Simple Smile
ако не сте гледали тази страница за развитието на бебето погледнете, уникална е
http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=10&language=13

# 44
  • София
  • Мнения: 399
Здравейте и от мен.

Аз уж съм в болнични, а се скъсах от работа днес (в офиса). Луда работа.
За венците използвам лакалут паста (не е много гадна) и вода (направо си е вкусна, много ми харесва) и си купих четка на парадонтакс. Все още много кървят, но пък не се възпаляват и не ме болят почти. Преди ползвах Сандрин и ми ... разгони фамилията - трябваше зъбарката ми да оправя положението с някакво страпно лекарство, защото ми бяха излязли няколко фистули от него и цялото ми небце се беше възпалило.
Мен също ме боли главата много и ми прилошава от жегата, и се изморявам, но все пак съм по-добре от преди и ме е обхванала една еуфория. Чувтвам се много  smile3535

Общи условия

Активация на акаунт