През ОКТОМВРИ ще съм мама,на малък син или на дама

  • 13 515
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Оххх аз май няма да си легна скоро,тея киселини ме съсипаха напоследък  ooooh! Ще се поровя едно хубаво из форума.
Относно стриите да ви кажа на всички мами - Хич не се успокоявайте,ами се мажете редовно (въпреки ,че на мен това не ми помогна) Мажа се с Мустела от самото начало,и нямах до преди две седмици,когато ми излезнаха буквално за една нощ и са едни лилави и продължавам упорито да ги мажа ,ама там си стоят гадините.Попринцип преди това се хвалех,че съм с много еластична кожа,ама уви...........

# 31
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Минавам само да се разпиша, че май тази нощ ще се спи  Wink

# 32
  • Мнения: 1 107
Привет- да не Ви изпусна Grinning

# 33
  • Мнения: 23 290
Момичета,много съм щастлива.Една от най-добрите ми приятелки е родила днес.Сега говорих с мъжа й,всичко е наред.Чудесни новини,надявам се само такива да се 'чуват"./в нашия случай четат Simple Smile/

# 34
  • Мнения: 1 341

Кола карам без проблем,само са ми трудни маневрите,качването и слизането. Mr. Green
Стрии нямам,не се мажа вече/че ме сразни крема/,но с първия път ми се появиха след раждането.Вярно,не са дълбоки,но са факт.

И аз съм така, карам без проблеми, дори преди малко се прибрахме от разходка. И докато се измъкна стана "утре". А Ема ми вика" айде мамо, слизай" ooooh!
Стрии и на мен ми се появиха след раждането предният път. Confused

Деси, честито на приятелката ти. Живо и здраво да й е детенцето!  bouquet

Маманче, аз всичко меря преди да местя и си го представям (имам голямо въожръжение, за сметка на желание и възможности за чертане и проектиране Joy). Но са факт пустите квадрати и каквото и да го правя пустото жилище немога да го разпъна. Mr. Green Има светлина в тунела, аз принципно съм голям оптимист и трудно падам духом. Та не спирам да вярвам, че някой ден ще се нанесем в просторно и слънчево жилище. Whistling

Пете, не се ядосвай бре. То е лесно да ти го кажа, но аз съм далеч от всичко и всички и ми е много добре. Ти май си споделяла, но не си спомням. Мъжът ти Българин ли е? Embarassed

Аз утре съм на преглед, след това имам малко работа...трябва да направя застраховка на детето за училище. Дано ми стигне времето до обяд. Ще се отчета след прегледа какви съм ги свършила и има ли изгледи за склорошно раждане(не, че бързам).

Приятна вечер на всички! Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 969
Ето ме пак. Отново не мога да спя от задух.
Вечерта се чух с Искричка. Тя и Белослава са много добре. Ще ги изписват най-вероятно във вторник. Искрето е очарована от обслужването в Щерев. Праща ви много поздрави и скоро всички като нея да се радваме на здраво бебче.
И на мен ми се иска тези дни да отида до Вис Виталис, но няма на кой да оставя каката, та ще видя, че пазаруване с нея е истински кошмар.
За шофирането - аз вероятно като предната ми бременност ще си карам до последно. Все ще ми се наложи донякъде да ида. Пък и не съм от тези дето се заседяват на едно място, било то и след 2дни да ми е термина.
Отивам да се опитам да спя отново

# 36
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Сега се прибирам от пикника, а вие вече с нова тема  Hug
Гинче мерси  Heart Eyes
Лека нощ на всички, дано успеете да поспите  Tired

# 37
  • Мнения: 1 668
Привет! Аз тази нощ успях да поспя 7 часа без ставане  дори до тоалетна и без кошмарните болки от предната вечер и духа ми е по-ведър, въпреки ранното ставане.
Вчера направихме пожар у дома с мъж ми  Joy Joy Joy. И сега има голямо черно петно в кухнята по тапетите ми в цвят слонова кост и по белия ми таван. Май ще викам татко следващата събота да ми отремонтира петното, че иначе ще си го гледам май така дълго време...

# 38
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утрооо момичета!
Гледам, че е имало доста будуващи тази нощ  newsm78
ДесиХ2 честито на твоята приятелка! Да са живи и здрави и бебока и мама!
Ger4o , какви са тези пожари мила  #Crazy как успяхте?
sofy мерси за хубавите новини от Искричка и тайничко си/ни пожелавам такова бързо раждане като нейното  Peace
Ронка чакаме новини от прегледа  Hug
Много момичета не са влизали да се "отчетат" !!!
За стриите имам си от предната бременност по дупето, а сега вече не се мажа /забравям в повечето случаи/ и нямам новопоявили се засега.
Еди как изкара по нашият край, мислех да ти звънна да пием по нещо, но при това време .....
Желая ви лека и успешна седмица изпълнена само с хубави новини   bouquet

# 39
  • Мнения: 123
   Момичета, здравейте. малко съм тъжна и притеснена. Моето син че днес е за първи ден на детска градина. Свило ми се всичко от вътре, как ще е  , да ли ще е спокойно. Бебето вътре прави лупинги  заради моите нерви  Crazy  . Тази нощ не съм спала. Луда работа , дай боже всичко да тръгне както трябва, дай боже да е спокоен  Praynig  .

# 40
  • Мнения: 76
Добро утро и от мен Heart Eyes,времето тук е ....вали,духа абе ужас неможе да се мръдне,а нямах търпение да се разхлади,а се га като се замисля нямам какво да облека Sadнищооо не ми става.Исках да изляза да си взема нещо но уви няма да е днес Crossing Arms
Kallii ,стискам палци мила всичко с твоето момченце да мине както трябва  Hug
Тази сутрин май всички спинкат Hug
Хубав ден от мен  Hug

# 41
  • Мнения: 1 341
Добро утро! Hug

Кали, спокойно миличка, всичко ще е наред. Много добре знам как се чувстваш, аз минах през това миналата седмица. Нали си казала да ти се обадят, ако е неспокоен? Можеш ли в началото да го пускаш само до обяд? Така адаптацията ще е много по-плавна и лесна. Peace Пожелавам успех на Васето, да му хареса при децата и твоите тревоги да са напразни, както моите. Hug

Герчо, ти си непредсказуема. Хубаво, че на вас нищо ви няма, а петното от тавана лесно ще изчезне.

Радвам се, че Искричка и Белослава са добре. С нетърпение чакам разказ и снимков материал! Heart Eyes

# 42
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Peace

# 43
  • Мнения: 203
Добро утро мацки!Времето е ужасяващо ама няма как все пак есен се задава!Лек ден на всички-работещи и неработещи!

# 44
  • Мнения: 1
Добро утро мами!
За мен от вчера не е добро след случката дето я преживях. Верно , че бременните сме разсеяни но в страха си да не ме ужили една пчела , така побягнах че развих скоростта на совалка. Резултата е ясен-веднага след като се спрях не можах да помръдна от болка в кръка и ниско долу в корема. Cry толкова ме болеше , че ме изби на рев,като легнах гледах как бебето караше корема ми да пулсира явно беше мн уплашено. За съжаление си бях на село-на 350км от софия и не можах да отида на лекар. Както и да е в 4ч тръгнахме за сф и като почнаха едни контракции в 6ч на 15 мин едвам съобщих на мъжа ми, че то беше един дъжд а не исках да бърза още повече. Прибрахме се и полегнах. За спала съм веднага от умората, но и тая сутрин ме боли и едвам ходя-като разчекната съм. Звъннах на моя лекар, който е отпуска и ми каза че единствения вариянт е да ида пак в ТК но в спешния кабинет за преглед. Добре,че сега нямам контракции, дано устискам че имам още време до 23 октомври.
Честито на Искричка, плами дръж се, чо-ко браво на бебоците Hug
Аз ще ходя към ТК и като се върна ще пиша пак ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт