Юли-2006 , тема 89

  • 32 473
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 314
Благодаря ви за съпричастността,момичета. Hug Hug Hug
Диди:сега чистят само новия тумор.Тези дни ще се разбере какво са изчистили ,ще има ли лъчетерапия,май ще има и къде ще се прави.Тумора ще го изследват да видят какъв вид е.А за краката и рехабилитацията после.Дано само още нещо по двигателната и способност не е засегнато,че съвсем ще се срине.
Иначе нас ни искат в градината до 8:20,че ги броят за закуска децата.

# 16
  • Мнения: 1 241
Гад (как звучи  Mr. Green), благодаря за темата! Ние се прибрахме към 9 от разходка.  Crazy Ей, като невидяла съм, не ми се прибира. Коцката спа дъъълго, прибрах го заспал. Май ще бъдем пак по цял ден навън както с Гергана.  Laughing

Момичета, мерси много за отговорите за памперсите. Надявам се да не е чувствителен, за да ползвам по-евтини памперси. Сега имам един пакет Либеро 2-ка и до като ми свърши ще пробвам няколко вида и да си избера. Пиги, не се ангажирай за сега с памперсите, първо да видя какво ще харесам и най-вече дали ще допадне на Коци.

НАН, паднхаме с 3:0, но мача не е от значение. Не знам обаче дали на полуфинала няма да се паднем пак с Русия.  Confused

Сузи, аз като студентка нямах пропуск на волейболен мач и на футболен на Левски. Голям спортен фен съм. Отделно ходех на почти всички спортни събития в Зимния дворец.

Ели, ужасна държавна администрация имаме. От сега мисля как ще се оправям, когато ми излезе решението от съда за клуба, на който станах председател. Трябва да ходя в НОИ, НАП, Общината, Областта и още куп институции. А и в съда токова време ме мотат, станаха вече повече от 2 месеца.

Арлина, радвам се за сестричката ти, дано всичко се размине.

Ронка, така са мъжете. Една приятелка с момче колкото Гери, ми обяснява как не искала 2-ро дете, защото се изтормозила, докато нейното било бебе и сега ми вика: Казах ли ти аз, а ти не ми вярваш. А точния град, в който ще ходят сестра ми не го знам, някъде където има голяма река. Ама утр идват и ще питам, а и ще И кажа за магазините.

Диди, Гери е в ДГ към 8.30, от последните е, но след това вече ги броят за яденето.

Тиция, не хващаме този канал, ама по-добре, че само за ядене си мисля.

Хайде, улях се  Blush Лека нощ!  Hug

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Диди, и ние така - 8,15-8,20 водим Дая. От последните сме /да не кажа последни Whistling/, но на кой както му е удобно Crossing Arms Обикновено вече са започнали физ-зарядката Grinning и в 8,30 е закуската.  Иначе от 7 ч. има там персонал.

Да, аз по нов проект работя, за друга фирма. За сега е много готина шефката Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Зла Гад,мерси за темата  bouquet/хич не ти отива ника,да знаеш/ Naughty

Арлина,стискам палци за сестричката ти.Всичко ще се оправи,ще видиш Praynig  bouquet
Ели,писах ти ЛС. Hug


Ох,ние още работим,слава на Бога.последен напън Mr. Green..до края на септември ще е работата,но колкото толкоз.

Затова не пиша често,хвърча до Златни,детето за градина оправям,изследвания,простотии Crazy..
Айде отивам да разтрия мойто момче,че е схванат милия.направо се разсипа това лято....

А, и си записах час за Криотерапията.това чудо с което ще ми замразяват раничката. Sick тръпки ме побиват като си помисля....-80градуса Shocked  както и да е на 17ти ще видя.

Лека и мека от мен Laughing

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 00:52 от jorjito

# 19
  • Мнения: 1 298
Ето ме посреднощите,но така е.Моя Гали се напикал и ставах да го преобличам.Сега пак заспа.Рядко се напикава,но много е неприятно  Crossing Arms

Имам  едни киселини..днес се обаждах за час за преглед.Чаааак на 23 ми запазиха  ooooh! Но здраве да е.Като се върнем от планината ще е.
На 15-ти ни викат за профилактични от работата,та и ние ще минем вс изследвания.Имаме и АГ преглед и цитонамазка,но май ще ги пропусна  Thinking

Тиция имам такава идея,ама може и  да не се наложи да идваме.Тук нали скоро заработи една частна клиника на Св.София.Пък обмислям и алтернативен вариант Сливен.В ОРБ не ми се ще да раждам  Naughty Има време ,ще го мислим..

Арлина много се радвам за сестра ти,дано всичко се нормализира вече  Praynig Дръж ни в течение.

А за Фейсбука,НАН и аз като теб не го харесвам и не мога да гледам снимките.Може и да решите че сме зле,ама това е.Предният път се регнах уж,сега не ми приема паролата,абе скапан сайт и тва е,изнервя ме.  Close

# 20
  • Мнения: 2 484
Момичета сканирам,благодарение на братът на Жоржи имам нужната програма сега остава да намери нещо не дишам тука от вълнение Praynig


Арлина дано всичко е наред вече и хората да си свършат работата сестра ти  Praynig Praynig да е добре Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig


Рени и Юл така рядко но се напикава явно е пила снощи повече вода,стана мокра,ама майка и през ноща не става да я види и то детето кой знае колко време е било мокро ooooh!

# 21
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Добрютро!

И Даяна се напикава чат-пат, ако е прекалила с течностите или не е пишкала преди лягане. Но и аз не се будя нощем, чак на сутринта я виждам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 341
Ема не се напикава, буди се ако й се пишка.
Мен друго ме притеснява...Много взе да плаче това дете и не иска да ходи на градина. Говоря, обяснявам, резултат нулев. Днес не иска да излезе от къщи...ред сълзи, ред сополи. Чак Т ми вдигна, не висока 36.9, но я пуснах. Сега се чудя дали не сгреших? ooooh! Успокоих я още вкъщи, там не плака. Като отида да я взема е много щастлива, че е била при децата, радва се и иска пак да ходи, но до следващата сутрин. Тук пък лошото е, че средите са неучебни дни...Та тъкмо свикне детето понеделник, вторник и хоп срядата пак вкъщи. Crazy

Рени, на 23 тъкмо ще се види всичко и точката и сърчицето! Heart Eyes

И аз нещо не го долюбвам този фейсбук. Регистрирах се там, за да видя снимките на една позната. Това преди месеци и не бях влизала изобщо до онзи ден, когато нито снимка.бг, нито мултиплай ми зареждаха и качваха снимките. Не ми е присърце, не знам къде се намирам и какво правя...нямам и желание да го разучавам.

Ели, радвам се, че машината ти се оправя...дано и клиповете спасите. Peace

# 23
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Добр'утро!
Няма кой да почерпи по кафе,затова моля,заповядайте

Наде,радвам се че имаш работа Hug

Арлина,браво за сестричката ти,като знам ,че на мен тук един крак не можаха да ми оправят като света,представям си нещо по-сложно.Ама то и докторите не са толкова виновни,като нямат условия.Аз обезболяващите примерно си ги купих,ако нямаш си виеш като куче и това е.Та в този ред на мисли дълбоко вярвам,че всичко вече ще бъде наред Hug

Рени,случват се такива работи,особено когато са по-уморени,пили са повече течности преди лягане и не успяват да се събудят.За гинекологичния преглед,май по-добре да не рискуваш.

Ели,успех и да се похвалиш после,че си открила всички изгубени снимки!

Фейсбука,какво да ви кажа,ако нямам много работа е забавно,време да минава Peace



# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 136
Добро утро и от нас!
Рони не се притеснявай, че Ема плаче. Нашата психоложка каза, че е по-добре да плаче детето защото така си изкарва емоциите на вън. По-лошо е да  ги подтиска в себе си. И Тошко първата седмица много плачеше, а когато отида да го прибирам 15 минути го подканям.
Последно време и той започна да се напишва вечер. Не всяка вечер но се случва и сериозно започнах да се замислям да му слагам памперс, че освен долния чаршаф ми мокри и завивките.

# 25
  • Мнения: 2 484
Ох то ги откри всички програми които ми бяха в Д преди и всички разни файлове на кои пише мууви на кои кодак ,jpg,и разни такива точно  както ми беше папка снимки не е така а всичко е разделено на файлове,както и да е, един по един ще ги търся но ми иска регистрация(да платя) и потърсих други алтернативни програми,сега ще се мъча тука Hug Важното е че съществува такава програма и с помоща на Жоржи я разбрах та дано се справя Hug и да си ги върна ooooh!

# 26
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Рони, по-добре да плаче Peace Даяна не плачеше, но се затваряше и не показваше никакви емоции сутрин. Това май е по-притеснително, че може да избие дугаде Thinking Мина, слава Богу! Praynig
Всъщноост аз не познавам дете, което не е реагирало отрицателно на яслата/градината. Така, че никакво отказване още сега Naughty Трябва да мине поне месец-два за пълната адаптация, според мен. Ако и след това е пак така, може да търсиш проблем Peace
Познавам дете, над 1 година ходи и още реве бясно сутрин Crazy Но то си личи, че реве по навик Simple Smile

# 27
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Записвам се, като имам време ще пиша.
Целувки и  Hug на всички.

# 28
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Темите ни вече трябва да бъдат 50 страници,след това темата се заключва независимо дали е пусната нова тема.
За всеки случай ще си копна 1-ва страница,да не изпуснем някой път срока.

Ронка и аз мисля,че ще премине,м.Може би се разтъжава,че ще е без тебе там,но после като се заиграе с дечицата забравя.Факта,че след градина иска да отиде и на следващия ден мисля,че би трябвало да те успокои.

Аз май съм си вЕрно Зла гад,'щото изобщо не се впечатлявам от такива ревове,единствено ако паднат и се ударят.Не,че не ме вълнува дали децата ми се чувстват добре,но в по-голямата си част плачат за да получат нещо.Примерно Цвети като не искаше да си спи в леглото,направо сърцераздирателен рев. ooooh! Баща ѝ я вземе при нас,жал му е,аз я връщам обратно след 2 минути.Не може да ме правят на маймуна,каквото кажа или съм решила това трябва да е.Мисля затова и големите още ме слушат.
Обаче баба ѝ се впечатлява и ела да видиш какво става,реве за всяко нещо,което не получава на секундата.Ако ги слуша някой отстрани ще си помисли,че кой знае какво му прави на това дете,а то жената просто не успява да реагира толкова бързо на нейните искания и изисквания Laughing

Яница,добавих те на първа страница с Вики,на 30 юли беше родена нали?

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 15:11 от Зла Гад®

# 29
  • Мнения: 1 341
Mersi момичета. Наистина плача й не е притеснителен, при все, че после е спокойна и иска пак да ходи.
Днес като я взех беше много щястлива, че са "мазали", в превод-рисуване с водни боички. Joy
Но беше с Т37.2 Давам Умкалор, Саностол и мед с пчелно млечице. Надявам се да отшумява, а не задълбава.
Наде, единствено болестите могат да ме спрат да я водя на градина. Просто не е в представите ми това аз да съм вкъщи, а детето и да е някъде където постоянно боледува. Naughty Май и аз съм си някакъв особен вид, и не трябва да се впечатлявам толкова на всеки сопол, ама на.

Деси, наистина е така, реват защото искат да получат нещо. При мен не минават тези, като кажа нещо заминава и изпълнява. Преди малко беше в тоалетната, баща й тръгва за работа...тя рев за баща й той да я бърше. Отидох и ми се разкрещя, че съм лоша. Shocked Треснах й вратата и излязох. СЛед 1 мин. отидох, пруи дърпането на вратата Ема падна, защото бе стъпила на стълбичката и се държеше за дръжката. ooooh! Та да види като съм лоша и не слуша как се и пада. Стана ми мъчно, че се разбеснях, ама понякога не се издържат капризите й. После не иска да ляга да спи...директно й казвам, че ако не легне на момента я почвам с шамарите(първо опитвам с мек тон и добро). Принципно не я удрям, за сега заплахите действат. Но ако престанат да действат и някой и друг шамар ще влезе в действие.
Общо взето слуша и бързо се съгласява с мен. Но понякога трябва много да викам, за да ме чуе. Crazy

Нашата пералня снощи се опита да се счупи(бутнах да пера един спален чувал-голям). Сега 3 пъти я пусках от сутринта и още й се чудя дали работи както трябва. Ще я видя как се държи след това пране, и ако не ми харесва ще викам майстори. Tired

Общи условия

Активация на акаунт