Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 574
Данчето, много сладки роклета.
Дрешоците от сайта са готини и дано да са на поносими цени. (аз сигурно няма да устискам и ще с ивзема нещо въпреки цената, но поне ще гледам да е такова, че да може да се носи и без тумбе) Аз ще скокна но Скай сити-то, че ми е близо, ама не мога да обещая кога. Confused Работното им време е от 10.00 до 22.00 часа.
В другия пък магазин е в Бейби мол и може да се съчетае и с разглежданан е бебешки стоки.  1stroller pacifier Misc Baby Bottle Там (в мол-а) има още 2-3 магазина за дрехи на чужди марки, но доколкот зная в тях наистина цените са резачки.
Някои беше писал, че коремът му не е нагоре - аз считам, че за тези месеци е напълно нормално. Мен като ме гледат през корема насочват ехографа точно над окосмената част, баш където ми беше белега ог секциото. После като започне да расте бебето (пък и матката) отива нагоре. При едни повече, при други по-малко Mr. Green. При мен се появи болка и тежест в корема и то най-вече като седя напред , облегната на бюрото или като са ми пълни дебелото и правото черво с газ или нещо друго - сори за натуралното обяснение  Embarassed. Като минавам с колата по павета и неравни пътища също чувствам някакво опъване. Иначе се чуствам добре с изключение на миризметие .... ей много нечистоплътен народ имало. Crazy Килограмите са ми същите, ама моите стартовите са многоооооооооо. Като ви гледам в албума почти всички сте манекенки  Embarassed и блогородно завиждам, ама след това бебе живот и здраве ще се взема в ръце. Във фитнеса вече ме знаят като лудата с количката влакче  Mr. Green, сега поне ще е единична. Grinning Отивам да положа морно тяло, че това съботата не е ден за работа ще знаете.

# 736
  • последна надежда
  • Мнения: 243
по нататък ще споделя за моите трикове за стягане на корема след раждане.
Бях си измисла няколко упражнения за мама и бебе. Нещо като забавление за бебчо и фитнес за мама  hahaha.

# 737
  • Мнения: 38
Eхооо Simple SmileРеших да се запиша  в тази теми4ка,преди да сме посрещнали новата Simple Smile)
Дан4ето с трабан4ето,да са ти 4естити дрешките! И аз съм на мнение 4е не е нужно да се купуват безумно скъпи дрешки!
а Bibi ,наистина в този саит има много симпати4ни неща!поне като идеи го разгледах,защото тук няма такава верига,но сега като видях как изглеждат  обле4ени на бременните манекенки,да знам какво долу горе да гледам.
Ами това е от мен,ве4е сигурно в новата теми4ка ще пиша Simple SmileЦелувам ви вси4ки  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 6 574
откраднато  Embarassed от Януарки 2010 "...Чакам да дойде стокакта на Nivena.eu - там моделите им са скроени така че изглеждам човешки в тях...панталоните са около 100 лева а блузите около 60-70 лева...."

# 739
  • Мнения: 2 494
откраднато  Embarassed от Януарки 2010 "...Чакам да дойде стокакта на Nivena.eu - там моделите им са скроени така че изглеждам човешки в тях...панталоните са около 100 лева а блузите около 60-70 лева...."


Мацка, 100лв за мен е много, жалко, а са много сладки  Crazy
Момичета, пускам новата темичка  Peace

# 740
# 741
  • Мнения: 3
  Здравейте, априлски мами! И аз съм в този списък. Моят термин е 13.04.2010г. Днес съм на фетална, дано всичко е наред! Радвам се, че можем да споделяме! Успешно бременеене на всички мами и доскоро!

# 742
  • Мнения: 3 695
albabenita, добре дошла!  bouquet
Пиши в новата тема, че тази скоро ще я заключат:

Ето я и новата тема!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт