Септември'09 - 49 - Нека Бог е с нас и с бебчетата ни!

  • 20 343
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
gorbi, айде още малко ти давам и искам една хубава розова бургаска новина и от теб!  Hug Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 110
Добро утро и от мен.
Цвета, мила, прегръщам те силно, всичко ще бъде наред с бебчо, няма да се предаваш и да се отдаваш на лоши мисли!  Hug

Честити бебчета на мама sOnic, kri6kami6ka, mim4eto007, polly, Бу, wish и bamba!

 smile3525 Да са ви живи и здрави малките слънчица, много радост да внесат в домовете ви, да са послушни дечица и бог да ги закриля!  newsm51

Дундито, малката е голяма сладуранка.

# 47
  • Мнения: 1 046
Честити бебчета на мама sOnic, kri6kami6ka, mim4eto007, polly, Бу, wish и bamba! Да са много здрави и много да радват любящите родители   bouquet

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 09:56 от Nadina

# 48
  • Мнения: 631
Честито на новите мамчета само здраве и много голямо щастие с бебенцата им.


Цвета, дано е грешка! Стискам палци имаш и моята най - искрена подкрепа. Дано всичко е наред.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 153
Честита радост на wish!! smile3525

Малко останахме ... Laughing
Находката нещо се губи?
Миринда, айде, ти си, днеска - петък в 5..?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 504
Ехаааа доста добро попълнение от вчера, а и от сутринта също...честити бебешоци!
Май повечето от нетърпеливите мами им се сбъдна желанието да родят..то не че нямаше де... Laughing
Вили питай Елица имала някаква рецепта за крем, които се прави в аптеката/явно е тоя дупешки крем дето и др.мами пишат/....
Иначе и на Ангел му е много суха кожата и педи каза вместо зехтин/защото го мажех със зехтин/ да купя млякото на Себамед...сега от 2 дена го мажа с него, мисля, че има лек напредък, но още си се лющи като змийче....

# 51
  • София
  • Мнения: 679
Честито на wish ! Да й е жив и здрав малкия Борис, да носи много радост на мама и тати!  newsm51

Миринда пробвах и Судокрема, ама ефект никакъв, дойде ми нещо друго на акъла възможно ли е да се получи от смяната на памперсите, от изписването до преди 2 дни използвахме Хъджис, след това купих от новите Памперс в бялата опаковка, да не би в тях да е проблема?
Чувала съм че има дечица който се обриват от различните памперси, аз досега не съм имала такъв проблем, ама с момченце очаквай неочакваното, имам си едно на ум, нали са по нежни същества Laughing

Еми и ние се лющим много цялата му кожа се бели, какво е това чудо. Аз използвам олиото на Бюбхен, но съм купила и млякото на Мустела да взема да пробвам и с него, дано се подобрят нещата. Сега ще звъння на Ели да видим какъв е този дупешки крем Laughing

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 09:56 от villi

# 52
  • Мнения: 14
Tsveta  мила дано да е някаква грешка....  Hug Стискам палци  и се моля всичко да е наред с бебчо и те чакаме да ни кажеш...
На новите мамчета честити ви бебчета !!!
 Praynig Praynig Praynig за бебчето на тtsveta

# 53
  • Мнения: 16
Соник, Мимчето, Полли, Бу, Бамба и Уиш   bouquet честити дечица. да сте живи и здрави и много поводи за радост  Simple Smile
 Цвета, моля се от сърце за вас.   Praynig  дано всичко се размине.
 днес моета мъниче ме изненада малко неприятно. пъпчето ни падна и спрях да го третирам със спирт. днес обаче, като сменях памперса, видях, че прокървило.  Sad много се притесних и потърсих в нета... сега го накапах със спирт и довечера вероятно ще пропуснем банята. ще наблюдавам днес какво ще се случва. дано е само това.  Praynig

# 54
  • Мнения: 14
gorbi, айде още малко ти давам и искам една хубава розова бургаска новина и от теб!  Hug Heart Eyes

Ох,миличка,чул те господ!Ама на момата не и се излиза! Mr. GreenМай ще си откарам до 30.09,че и след това!!
Сетих се за Anita29,не е писала отдавна,а последно се притесняваше за изследванията на малката!!!Дано са добре!!! Praynig

# 55
  • Мнения: 1 046
Вили повече от вероятно е да е от памперсите, а мъжете не са малко, а ужасно капризни същества. При смяна на памперса оставяйте по 5-10 минути дупето да "подиша".

И аз си мислех за Анита и Валката, ама айде Валката драсна поне 2 реда.

# 56
  • Мнения: 2
ЧЕСТОТО на СОНИК, МИМЧЕТО, ПОЛИ, БУ, БАМБА И УИШ  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, от къде трябва да си взема третия болничен и след колко време? И защо всъщност са 3?

# 57
  • Мнения: 53
Честити бебчета на polly, Бу, bamba и wish ! Да са живи, здрави и много щастливи, а на мамите - бързо възстановяване!

Цвета Praynig Praynig Praynig

По въпроса за кремчетата - аз използвам на Бюбхен и за сега съм доволна. Като ни изписаха от болницата и му свалих памперса вкъщи, милия беше толкова подсечен, че му течеше кръвчица Cry, започнах да го мажа много обилно с Бюбхен и сега дупето ни е добре.

# 58
  • София
  • Мнения: 679
Момичета, от къде трябва да си взема третия болничен и след колко време? И защо всъщност са 3?

Третия болничен се издава от педиатъра той е изравнителен, взема се след като ти изтече този даден от болницата, който е за 42 дни.

# 59
  • Мнения: 277
3 болнични???  Shocked  Shocked  Shocked
че аз имам само един засега и само го разнасям и показвам на докторята  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт