Хайде нямаме търпение вече,да гушкаме ОКТОМВРИйско човече!

  • 19 691
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 203
Силванка,профилактично ли ти ги изписаха или след микробиология?
Вземаха ми проби и микробиология после и след резултата ми каза да си слагам Rolling Eyes

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 420
Яяяя, нЕма вести от Никитали още... Peace

Айде,  лека от мен! Аз отнасям плувката Hug

# 47
  • Мнения: 29
Силванка,на мен при предишното ми раждане след кофти резултат от микробиология ми предписаха вагинални свещички.Ако не се слагали,при нормално раждане бебето щяло да получи обрив от гадинките,които са се завъдили.Та е хубаво да си ги слагаш,колкото и да са неприятни.

# 48
  • Мнения: 1 107
Яяяя, нЕма вести от Никитали още... Peace
малко по-рано писа -ето
Честит рожден ден на Алекса! Много здраве и щастие и скоро да си гушкаш едно здраво слънчице!
Явно тази вечер няма да има повече новини от мен  Sad. Контракциите ми от на 4-5 минути станаха на 9-10, така че май ще си дочакам секциото.

# 49
  • Мнения: 203
Силванка,на мен при предишното ми раждане след кофти резултат от микробиология ми предписаха вагинални свещички.Ако не се слагали,при нормално раждане бебето щяло да получи обрив от гадинките,които са се завъдили.Та е хубаво да си ги слагаш,колкото и да са неприятни.
Мерси за отговора annivv,мен ме достраша,защото на листовката пише да не се използва до 3 месец,а за след това при бременност и кърмене само по преценка на лекар и то ако превишава някакав потенциален риск #Crazy но щом казваш ще ги слагам Hug

# 50
  • Мнения: 4
Хоп и аз в новата темичка!  bouquet С мнооооого и само хубави новини да я изпълним!


  smile3525 Честита синя радост на мамите Деси, Алекс и Ради и розова на мама Мегс! newsm51 Да са им живи и здрави малките съкровища!

  bouquet Честито и на рожденичката!

# 51
  • Мнения: 311
Честити рожбички на щастливите майки и техните роднини ! Днес е голям ден !
Аз се чувствам добре, днес ходих на лекцията в Бейби Мол в Арон, беше много поучително и приятно. Имам снимки на кошарата на бебо, но не зная как да ги кача на сайата на общите снимки  Wink
Аз утре съм на преглед, дано всичко е вече ок, малко ми остана до влизане в 9-я месец  Heart Eyes
На всички бодърстващи лека вечер и дано скоро се унесете в спокоен и блажен сън, на тези котио имат болки дано скоро гушнете бебчето. Сладки сънища на всички Hug

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ухуу,пак съм аз Mr. Green

Ронче  love001.Най-важното-честито за апартамента-голям камък падна Wink.Дано лесно мине и преместването и ще чакаме снимки после.

Мууни,дали няма и ти да ни зарадваш с едно бубушонче утре сутрин Whistling

Мамите в чужбина,много ще ми е интересно по-нататък да прочета вашите разкази за раждането-май протичат доста по-различно от тук(за щастие).

Ето един поздрав от сънчовци Grinning и пак.

Лека вечер Hug

# 53
  • Мнения: 29
Силванка,на мен при предишното ми раждане след кофти резултат от микробиология ми предписаха вагинални свещички.Ако не се слагали,при нормално раждане бебето щяло да получи обрив от гадинките,които са се завъдили.Та е хубаво да си ги слагаш,колкото и да са неприятни.
Мерси за отговора annivv,мен ме достраша,защото на листовката пише да не се използва до 3 месец,а за след това при бременност и кърмене само по преценка на лекар и то ако превишава някакав потенциален риск #Crazy но щом казваш ще ги слагам Hug
Гледат да се застраховат хората.Щом и на валериан,ментата и глога взеха да пишат,че са забранени за бременни и кърмачки,а те  са си на билкова основа,значиии прекаляват. Crossing Arms
Миркамче,много са ти сладки сънчовците!!! Hug

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 00:03 от annivv

# 54
  • Мнения: 1 107
Ето един поздрав от сънчовци Grinning и пак.

Лека вечер Hug
На такава снимка какъв коментар да й направиш....абсолютна идилия Hug

Обещавам като мине всичко да разкажа, само дано всичко е наред, че колкото по-малко време остава, толкова повече се паникьосвам....и избощо не ми помага лозунга, че всички хора по улиците и те така са дошли на този свят Crazy

# 55
  • Мнения: 183

Мууни,дали няма и ти да ни зарадваш с едно бубушонче утре сутрин Whistling


Ти сега си нямаш друга работа! Naughty След 25-и ще е... даже си мисля че ще пренося леко....За утре имам уговорка. За събота имам друга.... след това вече може!

Хриска, аз вече минах на мариновани люти чушки с морковчета, хляб и  масло.... Плодовете свършиха! Поне до следващото ходене до село де, а то няма да е тази седмица! От време на време разнообразявам менюто с кутия слдки или бонбони обилно поляти с нещо газирано..... УЖАС! Ако продължавам така ще се търкалям скоро (не че и сега не се търкалям Laughing)

Аз сега ще си изгледам "секса и града" и после лягам да спя (вероятно)

Мирааа, страхотни сте!

Лека нощ!

# 56
  • София
  • Мнения: 969
Еха, докато смогна да се включа и 4 бебета  Laughing
Честити юнаци на Алексче, Деси и Радето Да са ви живи и здрави и само положителни емоции да ви носят  Hug
Честита дъщеричка на Мегс Да расте здрава, красива и умна госпожица  Hug
Честит рожден ден на Алекса Много здраве и щастие и скоро най-хубавия подарък   bouquet
Миркам, невероятни снимчици  Heart Eyes
Аз вече по-често имам болки, но на преглед съм чак на 6-ти, че дотогава доки го няма, ама като ме гледа последния път каза, че едва ли дотогава ще родя...

# 57
  • Сф
  • Мнения: 13
Мираааа, ама направо уникални снимки, то се размечтах вече да съм родила, че се замислих и за второ- мамини сладки дънчовци сте, направо ме разтопихте!!! newsm51 newsm51 newsm51

На Ронката, ако съм забравила по-назад- честит апартамент! Най-после, измъчи се значи, но явно си е заслужавало! Много здраво бебче да расте там, а кака му Емка-да е най-щастливата кака!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз си легнах, че рших, че много ми се спи и се събудих...болна Shocked #Crazy #Cussing out Гълрото медере зверски, носа ми потече, мускулите ме болят, направо ще припадна-сега ли точно намерих да се разболея, аз направо не знам как да изразя гнева и възмущението си!?!?!?!?!?!?!? #2gunfire #2gunfire #2gunfire Много съм тъжна, засега поне температура нямам, смуча Осциликокцинум, пих парацетамол, смуках и Хомеожен 9 за гърлото, пих и Клеева тинктура, абе ще го боря, какво да правя, ама грип ли е, настинка ли, не знам, ама просто умирам от яд... Cry Cry Cry

# 58
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте, октомврийки!Аз съм щерката на Руми и искам да ви съобщя радостната новина!Към отбора от родени бебета се присъедини още едно - нашето! baby_neutral Момченце е stork-boy,роди се тази вечер - 23.09.09 в 21:30ч!Тежи 3440гр и е 51см.!

# 59
  • Мнения: 249
Е-хааааа, че много и хубави новини в този ден! Да е жив и здрав малкия герой на мама Руми73! Да расте засмяно и здраво дете! Много, много късмет в живота!
А на най-новата ни мама бързо възстановяване и скоро сама да се похвали и разкаже как са с малкия.

Общи условия

Активация на акаунт