Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 916
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Ха, вчера присъствах неволно на разговор между двама десетокласници - единият явно се чудеше как да разкара някаква мадама, а другият сподели челен опит: "Ако стане твърде лепкава - запознавам я с мама!". Joy

# 2 161
  • sf
  • Мнения: 10 201
 Joy
Явно им е вродено, щото моят като беше на 7-8 искаше да го спасявам от едно напористо момиченце.

# 2 162
  • Мнения: X
Ха, вчера присъствах неволно на разговор между двама десетокласници - единият явно се чудеше как да разкара някаква мадама, а другият сподели челен опит: "Ако стане твърде лепкава - запознавам я с мама!". Joy
Хаххх, това ми напомни за моя собствен син-Мунчо. Миналата година се беше хванал с някакво девойче, което решило, че връзката им е достатъчно сериозна, за да се запознае с мен. Е, не се запозна клетото, защото след като попитало сина ми "Защо не ме запознаеш с майка си?", мой Муньо отговорил "А?! Че защо да причинявам такова театро и на мен, и на майка ми?!" След това откровение Муньовецът безподобен беше зарязан както си му е редът. Laughing

# 2 163
  • Мнения: 2 553
"А?! Че защо да причинявам такова театро и на мен, и на майка ми?!"

 Joy

Колко е голям?

# 2 164
  • Мнения: X
Сега е на 23 говендърът.

# 2 165
  • Мнения: 2 553
Сладур!  Peace

# 2 166
  • Мнения: X
Не е баш сладур и ако не си смени нафуканото отношение към девойките, ще бере ядове. Явно малко съм го била.

# 2 167
  • Мнения: 22 036
Не е баш сладур и ако не си смени нафуканото отношение към девойките, ще бере ядове. Явно малко съм го била.

Аз бих искала моят да се отнася по-възпитано. Ако за него девойката е "цирк" би следвало да не я подвежда. Сори Уиш. Отдавам го на младостта, но е редно да има някаква хигиена в отношенията.

# 2 168
  • Мнения: X
Не, под "цирк" Муньо Мой е имал предвид, рандевуто с мен, а не девойката.

# 2 169
  • Мнения: 2 553
И аз така го разбрах.  Peace

# 2 170
  • Мнения: 22 036
И аз тка го възприех, но си е било мунско изказване, защото девойката е решила, че тя е "цирка".

# 2 171
  • Мнения: X
Освен младостта, самодеяността е немалък фактор при него. С удоволствие ще гледам как един ден някоя девойка ще "укроти опърничавия".
Даун, на мястото на девойката, не само бих се обидила, но и бих се огледала за чугунен тиган в близост.

# 2 172
  • Мнения: 22 036
Той наистина ли си е мислил, че тя е зле или е имал предвид, че двете с теб в комбинация ще му дойдете много? Защото, ако е първото не го оправдавам, ако е второто и не се е изразил правилно м е ок.

# 2 173
  • Мнения: X
Второто, Даун. Нали си ме познава. Laughing А и все още е на вълна "Аз съм волен пеперуд и не се е родила тази, която ще ме върже". Та, чакам аз тази, която ще го върже, ама на моряшки възел и ще му гледам сеира.

# 2 174
  • Мнения: 22 036
Второто, Даун. Нали си ме познава. Laughing А и все още е на вълна "Аз съм волен пеперуд и не се е родила тази, която ще ме върже". Та, чакам аз тази, която ще го върже, ама на моряшки възел и ще му гледам сеира.

Тя, снахата няма нужда да те връзва, внучетата ще го правят  Mr. Green. Аз съм се примирила.

Общи условия

Активация на акаунт