Отговори
# 735
  • Мнения: 289
Добро утро априлки!  Hug

Вчера ви изкушавах с кифлички разни,но днес закуската е здравословна  Peace


Виждам,че сте засегнали и темата къде да спи бебето.Сега да споделя и мой опит.
  Аз с Йоана се бях амбицирала всичко да е по книга.Да не се носи на ръце много,да не спи при мен,да се кърми под режим...всичко,което се препоръчва в дебелите книги.Резултатът - нулев  Laughing  Laughing  Laughing Просто се оказа нервно бебе(рев нон стоп)
 Да не забравяме,че всяко бебе е различно  Peace и ,че най-вече трябва да разчитаме на интуицията си за нещата.Няма грешен подход.Грешен е този,който не отговаря на нуждите на бебето  Wink
 Моето дете и до сега спи с някой от нас или при двамата. И аз свързвам с това само най-хубави усещания на близост и обич.Гушкаме се,събуждаме се с целувка и усмивка...заедно. Hug

 Много целуФки и весел съботен ден ви желая!   bouquet
П.С. qnikzp Да е жив и здрав племенника ти  Hug
liota и аз съм от ранобудните  Mr. Green

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 08:36 от cveta80

# 736
  • Мнения: 351
Здравейте момичета! Не съм писала от няколко дена, ама едни болести ни налегнаха...чудо. Както си мислех, че ще ме пропусне, така бързо ме хвана...ужас. Една гадна, дразнеща кашлица... Вчера се принудих да пия фервекс (някой май беше казал, че не се препоръчва) и тантум верде (за смучене). Реших, че по-добре да ги взема тези лекарства, от колкото да рискувам да стана по-зле. Все пак на толкова мами им се налага да пият антибиотици, та едва ли ще се отрази чак толкова зле на бебчо. А и нали вече си има плацента, която предпазва...  newsm78 Ох и аз не знам, ама рискувах... Дано всичко е ОК. Иначе още не съм го усетила бебончо и мисля след 1 седмица да отида при д-ра ми от Шейново. Хем да каже след това земетресение (кашлицата) дали е ОК всичко. Стискайте палци!!!
qnikzp, честит рожденник! Да е жив и здрав и скоро най-добрия братовчед!  Wink
liota, аз и да искам, не мога да спя до по-късно, защото малкия става към 6:45-7ч. и нямам избор... Поне си ляга рано детето (в 20ч.)
Моят син спи в отделна стая, а бебето ще е в кошара в спалнята като за начало. Аз с баткото си правех илюзиите, че като се научи да спи в отделна стая и това ще е! Е, отделих го на 1г., но в момента в който почна да си прескача решетките, започна да идва при нас. Първо се борех с това, но после се примирих. Така си откарахме до 2г и 3-4месеца. Сега вече нямаме проблеми, но както cveta80 е казала - трябва да се водим по нуждите на детето!
Sorry, че стана толкова дълго... Embarassed
 Hug Hug Hug

# 737
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Аз се записвам в новата глупичка - раносъбудените  Confused.
Мъжът ми е станал рано да чисти бъдещата голяма детска стая след ремонта. Сега чисти и пее, отвреме навреме спира и пъшка  hahaha. А стаята е празна и има ехо и кънти. Целия вход е разбрал за концерта.
Отидох до кухнята за водичка и видях че е пуснал пералня и миялна. Незнам в колко е станал тоз човек  ooooh!.

Иначе и аз ставам по 1-2пъти на нощ до тоалетна, но и много вода пия.

Вчера лекцията беше много натуралистична. На моменти и аз се стреснах. След леккцията се поразходихме и хапнахме и в резултата на хапването ми отстъпиха място в трамвая. Имам си коремче!

Сега таткото приключи със стаята и тръгна с детето на тренировки.... с балетна стъпка и подскоци  hahaha. Много е превъзбуден чак се притесних.

# 738
  • Мнения: 2 401
Добро утро!
Цвета благодаря, както винаги хубави неща! Simple Smile
qnikzp, да ти е живо и здраво племеничето!  bouquet
zar4e, оздравявай бързо, но не забравяй към лекарствата да добавиш и меда, чая и лимона, Simple Smile винаги са от полза! Hug
 За спането да си кажа и аз мисля като Цвета, всеки трябва да прецени как той и бебето ще се чустват най-добре и отпочинали. За този, който иска да кърми по-дълго е много удобно бебето да  спи при него или на креватче до него за да не се налага да  става нощно време, но пак всичко е индивидуално, защото някои майки не могат да се наспиват когато бебето е при тях! Аз лично обаче бях на другата крайност, докато бебето спеше в неговото креватче изобщо не можех да спя, само се кокорех, да не би да му стане нещо Rolling Eyes, щом си го взех при мен направо се родих, едно на ръка, че си кърмех докато спях, а и освен незнаех, че имало такова хубаво преспивателно, завряно в теб меко, топло и ухаещо на хубаво Laughing, така хубаво не съм спала никога в живота си!
п.с. Елица, благодаря за отговора!

# 739
  • Мнения: 351
Звездичка, аз първо пробвах с мед и лимони в завидни количества, както и чесън, но ми се появиха киселини. Отпускаха ме за известно време и после пак... Не знам дали е възможно да са от меда, но когато хапнех, веднага пак се появяваха, та сега малко го ограничих. Може и от чесъна да са били, защото беше ужасно лют. Но комбинацията киселини + кашлица е ужасна.... Оплаках се!  Embarassed

# 740
  • Мнения: 3
Здравейте момичета имам страхотни новини ,вчера ходих на преглед на видеозон и док видя - Момче/мяткало му се нещо м/у краката/ и друго видя каза че плацентата ми е ниско.Вие знаетели нещо по въпроса  newsm78,че той ми каза само че има риск и никакъв секс поне до края на другия месец.
Н а болните бързо оправяне /то май и аз натам съм тръгнала/ и много хубави емоции Peace

# 741
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Привети, момичета, една почерпка от мен за сладък ден и хубави емоции!!!
И понеже малко остарявам днес...  Hug

# 742
  • Мнения: 1
Добро утро момичета. Станах раничко и първо на компютъра за да ви изчета, че от няколко дни не съм влизала във форума. Сега и аз да си кажа за термина. С дъщеря ми терминът ми беше на 9 януари пък тя се роди на 25 януари и то със секцио защото не искаше да излиза иначе, дори ми включиха системи да ми предизвикат раждане, но не стана, затова я извадиха. Така че много рядко има жени родили точно на термина си. Вяра, а това за пътуването само ти и мъжът ти може да го решите, то си зависи как ще се чувстваш. А коремчето вече сигурно си е бременно, на мен ми личи вече от около две седмици. Завиждам на момичетата които са успяли да прекарат миналите хубави дни в разходки, аз само гледах тъжно през прозореца на офиса. Това май ни е последната страничка от тази тема нали на стр. 50 я заключват

# 743
  • Мнения: 31
Честит рожден ден, alex_shu. Пожелавам ти, здраве, щастие, любов, лека и безпроблемна бременност,само приятни емоции и едно здраво бебе Април месец.

# 744
  • Мнения: 90
Здравейте момичета  Grinning
Много бих искала да се присъединя към вашата темичка.Бременна съм с второ дете и терминът ми е на 18.04.2010
alex_shu Честит Рожден Ден желая ти много здраве, щастие и сбъднати мечти.Весел празник!
Момичета вие ходихте ли на ранна ФМ аз съм в понеделник при Марков и вече нямам търпение да чуя, че с бебчо всичко е наред.
Желая на всички приятен ден.

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 11:00 от Дениса

# 745
  • Мнения: 31
Добре дошла в отбора, миличка! Аз не съм ходила още на ФМ

# 746
  • Мнения: 12
Честит рожден ден на племенника на qnikzp  с пожелания за радост, много усмихнати и красиви мигове!


alex_shu,Честит рожден ден ден и на теб!Бъди  жива, здрава и щастлива!



Дениса ,добре дошла при нас!

Айде и аз  в отбора на хремавите и подсмърчащите  ooooh!,дано да отмине по- бързо ,че ще си откъсна носа вече.

# 747
# 748
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен !да се запиша в може би последната или предпоследната страница от тази тема  Wink    Благодаря за хубавата и здравословна  закус4ица!ти все мислиш за нас!   Hug
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Аlex_shu!   да си жива и здрава,много оби4ана и едно хубаво и здраво бебе на пролет!
Qnikzp,да ти е живо и здраво племенни4ето!
Звезди4ка,така сладко си описала  рецептата за наи-спокоен сън!Даи Боже вси4ки 4акащи първо беб4е го изпитаме така!   Hug   
Zar4e,да оздравяваш бързо!Аз пък си мисля 4е някои моми4ета бяха казали,4е фервекс може да се взима  Peace
Iveeta,Kакъв грижовен съпруг имаш!не може да се опла4еш!Те мъжете като им доиде музата,могат мноого неща да направят!   Laughing   Моят мъж снощи също много ме зарадва-един приятел ни доиде на гости,и за вси4ко за ве4еря се погрижи милото  Hug  И както казва Иветка,"с песен на уста "  !    Hug

Общи условия

Активация на акаунт